• GoHome Professional
nekretnina na moru do 230 m2 moderan park - GoHome
  • nekretnina na moru do 230 m2 moderan park - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru do 230 m2 moderan park

  • Za upit "nekretnina na moru do 230 m2 moderan park" pronađeno 37 nekretnina - prosječna cijena 4.276 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 220 m2 (malo manji)
    • 240 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 340000 eura
    • do 430000 eura (prosječna cijena)
    • do 510000 eura
    • do 4300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, MEDULIN, 401.500 €, 104,93 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Predstavljamo ekskluzivnu novogradnju modernog dizajna udaljenu samo 300 metara od obale Jadranskog mora u Medulinu! Ova nekretnina oduševljava kombinacijom suvremenog stila i blizine moru, čineći je pravim čudom Mediterana. Medulin, nekad ribarsko mjesto, sada je procvjetalo u moderno....

 
 
 
  Apartman, OPATIJA, 882.000 €, 103,00 m2 cca 8560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Ovaj moderan stan s prekrasnom okućnicom i vanjskim grijanim bazenom nalazi se u Opatiji i nudi očaravajući pogled na more. Udaljen samo 400 metara od mora, savršen je za one koji žele uživati ??u plaži i moru. Stan ima dvije prostrane spavaće sobe i dvije kupaonice te moderan namještaj....

 
 
 
  Stan, OPATIJA, Centar, 430.000 €, 100,00 m2 cca 4300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dux-nekretnine.hr

Opatija, Centar - JEDINSTVENA PRILIKA! Ekskluzivan stan 2S+DB s terasom i parkirnim mjestom, u strogom centru Opatije blizu mora! Opatija, predivan obalni grad smješten na Jadranskom moru poznato je turističko odredište za turiste iz cijelog svijeta. Grad je okružen prekrasnom prirodom,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnina na moru do 230 m2 moderan park'
430.000 €
280.000 €
280.000 €
  Kuća, IČIĆI, 430.000 €, 86,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.crozilla.com

Ika ? staro ribarsko mjesto i ljetovalište u sastavu Grada Opatije. Šarmantne ulice između starinskih kućica i simpatične brodice na mirnom moru očekuju Vas na Vašoj šetnji kroz bajkovitu Iku. Gradić smješten na padinama Planine Učke karakteriziraju ga mir i opuštanje od svakodnevne....

 
 
 
  Stan, MARINA, Na upit, 80,45 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

SEVID ? MODERAN STAN S VRTOM, SAMO NEKOLIKO KORAKA OD MORA U mirnom i atraktivnom mjestu Sevid, poznatom po kristalno čistom moru, privatnosti i opuštenom mediteranskom načinu života, smješten je novi stambeni kompleks koji se sastoji od 3 moderne zgrade s ukupno 16 stanova. Projekt....

 
 
 
  Stan, BIOGRAD NA MORU, 400.000 €, 73,00 m2 cca 5480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se moderan apartman površine 73 m² s vrtom u Biogradu na Moru. Smješten na mirnoj lokaciji, udaljen je samo 330 m od mora. Nalazi se u prizemlju manje stambene zgrade u novogradnji i ima zaseban ulaz, što osigurava dodatnu privatnost. Ukupna korisna obračunska površina apartmana....

 
 
 
  Apartman, BIOGRAD NA MORU, 400.000 €, 73,00 m2 cca 5480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, FINIDA, 348.000 €, 72,00 m2 cca 4830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Ovaj moderan apartman smješten je samo 300 metara od obale Jadranskog mora, u mirnom ribarskom mjestu Lovrečica na zapadnoj obali Istre, poznatom po prirodnoj ljepoti i čistom moru. U blizini se nalaze kamp Park Umag i brojne biciklističke staze uz more, što ovu lokaciju čini idealnom....

 
 
 
  Apartman, FINIDA, 311.000 €, 72,00 m2 cca 4320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, FINIDA, 311.000 €, 72,00 m2 cca 4320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Apartman, FINIDA, 348.000 €, 72,00 m2 cca 4830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, KOŽINO, 270.000 €, 71,54 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Nekretnina u Kožinu - Novogradnja - 2-sobni stan s terasom (S-2, objekat B) Ponosno vam predstavljamo prekrasan 2-sobni stan u novogradnji smješten u mirnom i idiličnom naselju Kožino, idealnom za ugodan i udoban život. Kožino je poznat po svojoj blizini moru, očaravajućoj prirodi....

 
 
 
  Stan, FINIDA, 353.000 €, 71,00 m2 cca 4970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Apartman, FINIDA, 353.000 €, 71,00 m2 cca 4970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, FINIDA, 303.500 €, 70,00 m2 cca 4340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Apartman, FINIDA, 303.500 €, 70,00 m2 cca 4340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, SVETI PETAR, 245.000 €, 69,34 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Kaiser Immobilien predstavlja: Sv. Petar na moru -Moderan dvoetažan stan s vrtom u novogradnji U ponudi je prostrani dvoetažni stan (prizemlje + kat) ukupne površine 69.34 m², smješten u mirnom dijelu Svetog Petra, s pogledom na more, 150 m od mora. Ova nekretnina predstavlja idealan....

 
 
 
  Stan, SVETI PETAR, 245.000 €, 69,31 m2 cca 3540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Kaiser Immobilien predstavlja: Sv.Petar-Moderan stan u novogradnji sa pogledom na more Predstavljamo vam stan ,smješten u kvalitetnoj novogradnji na mirnoj lokaciji u Svetom Petru između Zadra i Biograda na Moru. Ovaj funkcionalno osmišljen stan ukupne površine 69.31 m² pruža udobnost....

 
 
 
  Stan, SVETI FILIP I JAKOV, 245.000 €, 69,00 m2 cca 3550 €/m2

 
 
 

 
 
 
  Stan, SVETI PETAR, 240.000 €, 67,88 m2 cca 3540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Kaiser Immobilien predstavlja: Dvoetažni stan sa vrtom i pogledom na more U prodaji je dvoetažni stan površine 67.88 m², smješten u mirnom okruženju Sv. Petra na moru između Zadra i Biograda na Moru. Prizemlje stana obuhvaća prostrani dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom (27.30....

 
 
 
  Stan, FINIDA, 289.000 €, 67,00 m2 cca 4310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Apartman, FINIDA, 289.000 €, 67,00 m2 cca 4310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, FINIDA, 314.000 €, 66,00 m2 cca 4760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Apartman, FINIDA, 314.000 €, 66,00 m2 cca 4760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, FINIDA, 311.000 €, 65,00 m2 cca 4790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Apartman, FINIDA, 311.000 €, 65,00 m2 cca 4790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 182.000 € na 188.000 € - 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, VODNJAN, 188.000 €, 61,00 m2 cca 3080 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.02.2026 - 182.000 €
01.03.2026 - 188.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

KAISER IMMOBILIEN vam predstavlja stan sa pogledom na Otočje Brijuni Peroj je malo obalno mjesto u Vodnjan, smješteno nasuprot Nacionalni park Brijuni na jugozapadu Istra. Poznato je po mirnoj atmosferi, čistom moru i dugoj šljunčanoj obali s pogledom na brijunsko otočje. Mjesto ima....

 
 
 
  Stan, BIOGRAD NA MORU, 256.000 €, 60,66 m2 cca 4220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

BIOGRAD NA MORU ? STAN SJ1 NA 1. KATU, DVIJE SPAVAĆE SOBE Na mirnoj lokaciji u Biogradu na Moru prodaje se moderan dvosoban stan oznake SJ1, smješten na 1. katu manje stambene zgrade sa ukupno 6 stanova. Stan se sastoji od: kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom, dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, VODNJAN, 190.000 €, 60,50 m2 cca 3140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.02.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, SRIMA, 296.298 €, 54,87 m2 cca 5400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dux-nekretnine.hr

VODICE, SRIMA ? Studio penthouse, 1. red uz more, pogled Ovo nije klasičan studio apartman. Zadnji kat, prvi red uz more, velika lođa i otvoren pogled prema moru stvaraju dojam nekretnine koja daleko nadilazi ono što kvadratura na papiru sugerira. U Srimi, na ekskluzivnoj lokaciji....

 
 
 
  Stan, VODICE, 296.298 €, 54,00 m2 cca 5490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

VODICE, SRIMA Studio penthouse, 1. red uz more, pogled Ovo nije klasičan studio apartman. Zadnji kat, prvi red uz more, velika lođa i otvoren pogled prema moru stvaraju dojam nekretnine koja daleko nadilazi ono što kvadratura na papiru sugerira. U Srimi, na ekskluzivnoj lokaciji svega....

 
 
 
  Stan, MARINA, Na upit, 58,75 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

SEVID ? MODERAN STAN SAMO NEKOLIKO KORAKA OD MORA U mirnom i atraktivnom mjestu Sevid, poznatom po kristalno čistom moru, privatnosti i opuštenom mediteranskom načinu života, smješten je novi stambeni kompleks koji se sastoji od 3 moderne zgrade s ukupno 16 stanova. Projekt realizira....

 
 
 
  Stan, BIOGRAD NA MORU, 229.000 €, 50,21 m2 cca 4560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

BIOGRAD NA MORU ? STAN SJ3 JEDNOSOBNI STAN NA 2 KATU S POGLEDOM NA MORE Na mirnoj lokaciji u Biogradu na Moru prodaje se moderan dvosoban stan oznake SJ3, smješten na 2. katu manje stambene zgrade sa ukupno 6 stanova. Etažna jedinica SJ3 nalazi se na drugom katu građevine i sastoji....

 
 
 
  Stan, MARINA, Na upit, 50,44 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Stan, IČIĆI, 176.000 €, 45,00 m2 cca 3910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.indomio.hr

Ika ? staro ribarsko mjesto i ljetovalište u sastavu Grada Opatije. Šarmantne ulice između starinskih kućica i simpatične brodice na mirnom moru očekuju Vas na Vašoj šetnji kroz bajkovitu Iku. Gradić smješten na padinama planine Učke. Karakteriziraju ga mir i opuštanje od svakodnevne....

 
 
 
  Kuća, IČIĆI, 176.000 €, 45,00 m2 cca 3910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-37 (od ukupno 37)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com

Vodnjan