• GoHome Professional
nekretnina na moru do 220 m2 useljiva dvoetažni - GoHome
  • nekretnina na moru do 220 m2 useljiva dvoetažni - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru do 220 m2 useljiva dvoetažni

  • Za upit "nekretnina na moru do 220 m2 useljiva dvoetažni" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 210 m2 (malo manji)
    • 230 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, BARBAN, 335.000 €, 206,00 m2 cca 1630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća u slikovitoj okolici Barbana koja se može pohvaliti neometanim pogledom na more. Ukupna bruto površina kuće iznosi 260,5 m2, a dodatna pomoćna građevina pruža dodatne mogućnosti za razne namjene. Kuća je pažljivo osmišljena i sastoji se od tri etaže. U suterenu se....

 
 
 
  Stan, LAKMARTIN, 390.000 €, 201,00 m2 cca 1940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

**Odlična prilika ? Kuća u nizu s velikim potencijalom!** Na prodaju je kuća u nizu smještena na prostranoj parceli od 492 m², s dodatnim pomoćnim objektima i velikim potencijalom za prilagodbu prema vašim željama. Kuća je idealna za obitelj, investiciju ili turističku namjenu, a....

 
 
 
  Stan, KRK, 390.000 €, 200,00 m2 cca 1950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.04.2026.,

www.indomio.hr

Otok Krk, okolica Krka, u ponudi je kuća u nizu s velikim potencijalom i pogledom na more. Kući je potrebna djelomičnu adaptacija, smještena na prostranoj parceli od 492 m2, na kojoj se nalaze i dva pomoćna objekta samostojeća garaža od 15 m2 i pomoćna zgrada od 59 m2 koja obuhvaća....

 
 
 
  Stan, POREČ, 590.000 €, 181,00 m2 cca 3260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Poreč,okolica S2 Prodaje se moderan dvoetažni trosoban stan sa bazenom i vrtom u novogradnji. Ovaj prekrasan stan nalazi se na top lokaciji na samo 3 km od mora i lijepih plaža, 7 km od grada Novigrada, 9 km od centra grada Poreča te 18 km od graničnog prijelaza sa Slovenijom. Stan....

 
 
 
  Stan, POREČ, Na upit, 181,47 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, POREČ - Luksuzni stan u izgradnji sa bazenom Poreč je smješten na zapadnoj obali poluotoka Istre. Zbog mediteranske klime, prirodnih ljepota i očuvane kulturne baštine idealno je mjesto za boravak tijekom cijele godine. Gradu pripadaju 53 okolna naselja gdje se nalaze moderne....

 
 
 
  Stan, POREČ, 580.000 €, 157,00 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.crozilla.com

ISTRA, POREČ luksuzan dvoetažni stan sa bazenom i vrtom Na prodaju je luksuzan dvoetažni stan s vlastitim bazenom i vrtom, smješten u stambenoj zgradi s 4 dvoetažna stana. Stan 2 površine 157.64 m2 proteže se na dvije etaže: prizemlje i prvi kat. U prizemlju se nalazi otvoreni koncept....

 
 
 
  Stan, POREČ, 258.000 €, 217,00 m2 cca 1190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U okolici Poreča prodaje se kuća u nizu površine stambenog dijela 217 m2 od čega je uređenog stambenog prostora cca 90 m2.Kuća je useljiva odmah te se uređenje dodatnih prostorija može naknadno urediti. Kuća je prizemnica i prostire se na zemljištu od 777 m2.Uz samu kuću nalaze se....

 
 
 
  Stan, SUKOŠAN, 736.134 €, 216,00 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

SUKOŠAN - prodaje se prostrani trosobni stan S3 sa velikom krovnom terasom od 125 m2 u novogradnji samo 300 m blizu mora! Ovaj prekrasan projekt novogradnje s tri stambene jedinice se smjestio na mirnoj lokaciji 300 m udaljenoj od mora. Stanovi se protežu na 3 etaže (prizemlje i 2....

 
 
 
  Stan, VODICE, 620.000 €, 193,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.04.2026.,

www.indomio.hr

Vodice, moderan i potpuno opremljen dvoetažni stan u sklopu dvojne kuće u Vodicama, ukupne obračunske površine 193 m², od čega 165 m² čini zatvoreni stambeni prostor. Nekretnina je izgrađena 2025. godine, ima uporabnu dozvolu te je odmah useljiva. Prodaje se potpuno namještena i opremljena.Stan....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 760.000 €, 189,00 m2 cca 4020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na iznimno atraktivnoj lokaciji u Crikvenici, svega 60 metara od mora i plaže te 150 metara od samog centra grada, prodaje se dio kuće (stambeni dio) ukupne stambene površine 189,93 m². Smještena u prvom redu do mora, s pogledom na more, ova nekretnina predstavlja rijetku priliku....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnina na do 220 m2 useljiva dvoetažni (138)
  • nekretnina na moru do 220 m2 dvoetažni (135)
  • nekretnina na moru do 220 m2 useljiva (22)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso