• GoHome Professional
nekretnina na moru do 200000 eura povoljan - GoHome
  • nekretnina na moru do 200000 eura povoljan - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru do 200000 eura povoljan

  • Za upit "nekretnina na moru do 200000 eura povoljan" pronađeno 8 nekretnina - prosječna cijena 1.341 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 780 m2
    • do 980 m2
    • 980 m2 (prosječna površina)
    • barem 980 m2
    • 1170 m2
  •  Po cijeni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 89 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, VIR, 156.000 €, 40,00 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK VIR, LOZICE - Novouređeni apartman u prvom redu do mora Otok Vir smješten je u Jadranskom moru, nedaleko od Zadra, poznat po svojoj prirodnoj ljepoti, netaknutim plažama i mirnom okruženju. Idealno je odredište za obiteljski odmor, s brojnim mogućnostima za uživanje u moru, prirodi....

 
 
 
  Zemljište, BIOGRAD NA MORU, 182.350 €, 5210,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Povoljno poljoprivredno zemljište u Biogradu na Moru Na prodaju je poljoprivredno zemljište ukupne površine 5210 m2, smješteno u Biogradu na Moru. Ovo zemljište predstavlja izvanrednu priliku za razvoj voćnjaka, maslinika ili drugih poljoprivrednih kultura. Karakteristike zemljišta:....

 
 
 
  Zemljište, JASENICE, 87.300 €, 975,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.07.2025.,

www.indomio.hr

MASLENICA - Građevinsko zemljište 975 m2 sa pogledom na more i Velebit. Prodaje se građevinsko zemljište u Maslenici na Novigradskom moru, površina terena je 975 m2, pravilnog je oblika i udaljenost do mora je cca 800 m. Asfaltirani put vodi do parcele u slijepoj ulici koja osigurava....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnina na moru do 200000 eura povoljan'
156.000 €
156.000 €
150.000 €
  Zemljište, JASENICE, 87.300 €
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.07.2025.,

www.c21.hr

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 39.500 € na 40.500 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, POSEDARJE, 40.500 €, 479,00 m2 cca 90 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.05.2026 - 39.500 €
22.05.2026 - 40.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem građevinsko zemljište od 479 m2, samo 900m od mora u općini Posedarje, u centru mjesta Ždrilo-Kneževići. Pogled prema moru i Velebitu. Prema prostornom planu općine Posedarje moguća je gradnja kuće prizemnice (P+0) ili kuće na kat (P+1) sa do 4 stambene jedinice / apartmana.....

 
 
 
  Zemljište, BIOGRAD NA MORU, 25.950 €, 1730,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.05.2025.,

www.njuskalo.hr

*** ZA SVE DIREKTNE INFORMACIJE 0914070777 *** Prodaje se poljoprivredno zemljište koje se nalazi između Biograda na Moru i mjesta Vrana, na atraktivnoj i lako dostupnoj lokaciji. Površina zemljišta iznosi ukupno 1.730 četvornih metara. Oblik parcele je izdužen, s približnom širinom....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 4)