• GoHome Professional
nekretnina na moru balkon 320 m2 - GoHome
  • nekretnina na moru balkon 320 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru balkon 320 m2

  • Za upit "nekretnina na moru balkon 320 m2" pronađeno 24 nekretnina - prosječna cijena 2.873 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 300 m2 (malo manji)
    • 340 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 250000 eura
    • do 310000 eura (prosječna cijena)
    • do 380000 eura
    • do 3100 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • samostojeća
    • novogradnja
    • potkrovlje
    • bazen
    • 1.kat
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, SPLIT, Meje, 1.550.000 €, 300,00 m2 cca 5170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Moderna vila u novogradnji u okolici Splita. Nekretnina se nalazi na zemljištu veličine 920 m2 sa privatnim pristupnim putem i pristupom cijeloj infrastrukturi. Stambena površina nekretnine je 300 m2 te se sa svake etaže pazi na otvoreni panoramski pogled prema moru i gradu. Sami....

 
 
 
  Kuća, SENJ, 1.250.000 €, 300,00 m2 cca 4170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Na litici iznad samog mora prodaje se obiteljska moderna kuća sa vlastitim prilazom moru,koji je potpuno uređen i kultiviran mediteranskim biljem. U prizemlju kuće je otvoreni prostor dnevnog boravka ,kuhinje i blagavaonice sa izlazom na terasu unutar koje dominira bazen sa spektakularnim....

 
 
 
  Kuća, OBROVAC, 389.600 €, 300,00 m2 cca 1300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju je kuća na Karinskom moru koja se nalazi na parceli od 300 m2. U potpunosti je namještena, te uređene okućnice s bogatom hortikulturom. Svega 30 metara je udaljena od mora. Uz kuću dobivate 2 veza za brodove, koji su tik ispred kuće i prikladni su za plovila do 5 tona.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnina na moru balkon 320 m2'
950.000 €
389.600 €
1.200.000 €
  Apartman, OBROVAC, 389.600 €, 300,00 m2 cca 1300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, OPATIJA, 719.000 €, 320,00 m2 cca 2250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.njuskalo.hr

PRILIKA!! Elegantna vila sa potencijalom u blizini Opatije - Ika/Oprić. Na lokaciji koja pruža mir i otvoren, neometan pogled prema moru, u ponudi je samostojeća kuća površine 320 m², smještena na parceli od 1.105 m². Vila okružena zelenilom, diskretno odvojena od ulice visokom živicom....

 
 
 
  Kuća, OPATIJA, 350.000 €, 330,00 m2 cca 1060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.indomio.hr

Veprinac ? srednjovjekovni gradić u sastavu Grada Opatije koji obuhvaća niz manjih naselja, bogate povijesti, kulturnih znamenitosti kao i tradicije ovog kraja. Nekad se svaki komadić zemlje obrađivao, a vrtovi i vinogradi stepenasto su se nizali prema moru? Danas se svaki komadić....

 
 
 
  Kuća, OPATIJA, Centar, 690.000 €, 302,31 m2 cca 2280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

OPATIJA, CENTAR - Samostojeća kuća 302m2 s prekrasnim pogledom u centru Opatije Opatija, predivan obalni grad smješten na Jadranskom moru poznato je turističko odredište za turiste iz cijelog svijeta. Grad je okružen prekrasnom prirodom, u podnožju planine Učka. Iz nekretnina u Opatiji....

 
 
 
  Kuća, PRIZNA, 1.250.000 €, 300,00 m2 cca 4170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.06.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Na litici iznad samog mora, prodaje se moderna obiteljska kuća sa vlastitim prilazom moru! Okoliš je potpuno uređen i kultiviran mediteranskim biljem. Kuća je podijeljena na prizemlje i dva kata. Površine je 300m2. U prizemlju kuće je open space dnevni boravak, kuhinja i blagavaonica....

 
 
 
  Kuća, PODSTRANA, 1.550.000 €, 300,00 m2 cca 5170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.01.2025.,

www.broker.hr

 
 
 
  Kuća, KRUŠEVO, 389.600 €, 300,00 m2 cca 1300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Kuća, OBROVAC, 389.600 €, 300,00 m2 cca 1300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U Kruševu na Karinskom moru prodajemo samostojeću kuća na samo 70m od mora, smještenu na lijepoj parceli od 300 m2. Kuća se sastoji od 3 etaže sa ukupno 4 apartmana (cca. 300 m2). U prizemlju se nalaze apartman (1 spavaća soba, kuhinja, terasa), 2 velika podruma i garaža. Prvi kat....

 
 
 
  Apartman, MALI LOŠINJ, 950.000 €, 300,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Za direktne informacije nazovite 091 3511275 Naselje Artatore nalazi se u pitomoj, šumovitoj uvali, poznatoj po svježem zraku i kristalno čistom moru. Zbog iznimno lijepog položaja u uvali, dobro zaklonjenoj od većine vjetrova, Artatore su popularne u nautičkim krugovima, no postale....

 
 
 
  Kuća, PRIZNA, 1.250.000 €, 300,00 m2 cca 4170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Kuća, PAG, 1.100.000 €, 342,00 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.07.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se luskuzna vila na otoku Pagu, u malom mjestu Proboj, svega 80 m do mora. Vila ima 4 apartmana: 2 prizemlje i 2 na katu, sa velikim terasama. Sa svih apartmana se pruža predivni pogled prema moru. Vila je građena najnovijim i najkvalitetnijim materijalima. Svi apartmani su....

 
 
 
  Kuća, NOVI VINODOLSKI, Na upit, 302,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

NOVI VINODOLSKI - Moderna vila s bazenom u blizini mora Novi Vinodolski je jedno od prvih turističkih mjesta primorskog kraja. Zahvaljujući blagoj mediteranskoj klimi, čistom moru i zraku, Novi Vinodolski je uvijek rado posjećen grad bogate kulture i povijesti. Magistrala Vas vodi....

 
 
 
  Stan, FAŽANA, Na upit, 300,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

LUKSUZNI TROETAŽNI STAN U FAŽANI 100 M OD MORA Fažana je maleno, ali izuzetno šarmantno ribarsko mjesto smješteno uz obalu Istre, poznato po svom idiličnom ambijentu, kristalno čistom moru i pješčanim plažama. Ovdje možete uživati u mirnom životu s predivnim pogledima na more, ali....

 
 
 
  Kuća, PAKOŠTANE, 490.000 €, 293,00 m2 cca 1670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Uživajte u mirnom mediteranskom životu u prelijepom mjestu Pakoštane, smještenom uz samu obalu Jadranskog mora. Pakoštane su poznate po svojoj netaknutoj prirodi, kristalno čistom moru i ugodnoj mediteranskoj klimi koja pruža savršeni odmor tijekom cijele godine. Ova idilična destinacija....

 
 
 
  Apartman, PAKOŠTANE, 490.000 €, 293,00 m2 cca 1670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Apartman, SVETI FILIP I JAKOV, 630.000 €, 350,00 m2 cca 1800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.07.2025.,

www.crozilla.com

SVETI PETAR NA MORU, KUĆA SA 5 APARTMANA NA SAMO 70 M OD MORA Kuća se proteže na tri etaže: prizemlje, prvi kat i visoko potkrovlje. Prizemlje i prvi kat sadrže po dva jednosobna apartmana, dok se u visokom potkrovlju nalazi jedan jednosoban stan. Svi apartmani se sastoje od hodnika,....

 
 
 
  Kuća, MARČANA, 1.320.000 €, 350,00 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Prodajemo prekrasnu villu uređenu sa izuzetnim stilom u primorskom naselju Rakalj. Rakalj pruža užitak u prekrasnom krajoliku i moru, suncu i tišini podalje od ljetovališne gužve, a prekrasne mnogobrojne plaže (udaljene 3 km), skrivene od pogleda ljudi, pružaju osjećaj slobode i intime.....

 
 
 
  Kuća, SVETI FILIP I JAKOV, 630.000 €, 350,00 m2 cca 1800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.07.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Kuća, MARČANA, 1.245.000 €, 350,00 m2 cca 3560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

Casa Bella iz ponude izdvaja luksuznu vilu sa bazenom u malom istarskom mjestu Rakalj 1.5 km udaljena od prve plaže i kristalno čistog mora. Rakalj pruža užitak u prekrasnom krajoliku i moru, suncu i tišini podalje od ljetovališne gužve, a prekrasne mnogobrojne plaže skrivene od pogleda....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-22 (od ukupno 23)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan