• GoHome Professional
nekretnina na moru balkon 110 m2 - GoHome
  • nekretnina na moru balkon 110 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru balkon 110 m2

  • Za upit "nekretnina na moru balkon 110 m2" pronađeno 26 nekretnina - prosječna cijena 3.952 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 300000 eura
    • do 380000 eura (prosječna cijena)
    • do 450000 eura
    • do 3800 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, NOVI VINODOLSKI, 430.000 €, 108,00 m2 cca 3980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Prvi red do mora! Apartman površine 108,08m2 na drugom katu novogradnje smještene na samom moru. Apartman se sastoji od tri prostrane spavaće sobe, kupaonice, hodnika, kuhinje, dnevnog boravka, wc-a, garderobe, balkona s kojeg se pruža prekrasan pogled na more. Apartmanu pripradaju....

 
 
 
  Stan, NOVI VINODOLSKI, 410.000 €, 108,00 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Dizajnerski apartman površine 108,51m2 u prizemlju novogradnje smještene na samom moru. Apartman se sastoji od tri prostrane spavaće sobe, kupaonice, hodnika, kuhinje, dnevnog boravka, wc-a, garderobe, balkona s kojeg se pruža prekrasan pogled na more. Apartmanu pripradaju dva parkirna....

 
 
 
  Apartman, NOVI VINODOLSKI, 430.000 €, 108,00 m2 cca 3980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Prvi red do mora! Apartman površine 108,26m2 na prvom katu novogradnje smještene na samom moru. Apartman se sastoji od tri prostrane spavaće sobe, kupaonice, hodnika, kuhinje, dnevnog boravka, wc-a, garderobe, balkona s kojeg se pruža prekrasan pogled na more. Apartmanu pripradaju....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnina na moru balkon 110 m2'
335.000 €
335.000 €
410.000 €
  Apartman, NOVI VINODOLSKI, 410.000 €, 108,00 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se apartman površine 108m2 u prizemlju ekskluzivne novogradnje smještenoj na samom moru. Apartman se sastoji od dvije prostrane spavaće sobe, kupaonice, hodnika, kuhinje, dnevnog boravka, wc-a, garderobe, balkona s kojeg se pruža prekrasan pogled na more. Apartmanu pripradaju....

 
 
 
  Stan, MEDULIN, 389.000 €, 110,00 m2 cca 3540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.indomio.hr

M edulin je naselje i općina u Istarskoj županiji na jugu poluotoka, poznat po svojoj pješčanoj plaži Bijeca, kristalno čistom moru i bogatoj turističkoj ponudi. Nekadašnje ribarsko naselje danas je jedno od najposjećenijih ljetnih odredišta u Istri, nudi brojne....

 
 
 
  Apartman, MEDULIN, 389.000 €, 110,00 m2 cca 3540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.03.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, PREMANTURA, 389.000 €, 110,00 m2 cca 3540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Medulin je naselje i općina u Istarskoj županiji na jugu poluotoka, poznat po svojoj pješčanoj plaži Bijeca, kristalno čistom moru i bogatoj turističkoj ponudi. Nekadašnje ribarsko naselje danas je jedno od najposjećenijih ljetnih odredišta u Istri, nudi brojne restorane, šetnice....

 
 
 
  Apartman, NOVI VINODOLSKI, 410.000 €, 108,51 m2 cca 3780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Kuća, BARIĆ DRAGA, 335.000 €, 114,43 m2 cca 2930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.euro-immobilien.hr

Na samom moru, prodaje se samostojeća kuća katnica s dvije jedinice. Gornja etaža je sva u klesanom kamenu izvana, a iznutra je roh bau. Sastoji se od tri prostorije, balkona, te dodatnih pomoćnih prostorija uz kuću . Vanjske stepenice vode prema prizemnoj etaži, gdje je useljivi....

 
 
 
  Kuća, BARIĆ DRAGA, 335.000 €, 114,43 m2 cca 2930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na samom moru ,prodaje se samostojeća kuća katnica sa dvije jedinice. Prilaz kući je sa stražnje strane gdje je i parkirno mjesto. Gornja etaža je sva u klesanom kamenu izvana,a iznutra je roh bau.Sastoji se od tri prostorije,balkona te dodatnih pomoćnih prostorija uz kuću. Vanjske....

 
 
 
  Stan, MEDULIN, 401.500 €, 104,93 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Predstavljamo ekskluzivnu novogradnju modernog dizajna udaljenu samo 300 metara od obale Jadranskog mora u Medulinu! Ova nekretnina oduševljava kombinacijom suvremenog stila i blizine moru, čineći je pravim čudom Mediterana. Medulin, nekad ribarsko mjesto, sada je procvjetalo u moderno....

 
 
 
  Stan, MEDULIN, 576.000 €, 104,76 m2 cca 5500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Medulin je šarmantno obalno mjesto smješteno na jugu Istre, poznato po prekrasnim plažama, kristalno čistom moru i bogatom turističkom sadržaju. Medulinska rivijera nudi jedinstvenu prirodnu ljepotu, uključujući slikovitu pješčanu plažu Bijeca i brojne uvale idealne za kupanje. Uz....

 
 
 
  Stan, PREMANTURA, 360.000 €, 103,50 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Elegantni stan smješten u mirnom području Premanture. Stan nudi udobnost, praktičnost i luksuz sve u jednom. Premantura je poznata po svojoj prirodnoj ljepoti, kristalno čistom moru i bogatom kulturnom naslijeđu. Ovaj stan je savršeno smješten u neposrednoj blizini plaža, restorana....

 
 
 
  Apartman, OPATIJA, 882.000 €, 103,00 m2 cca 8560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Ovaj moderan stan s prekrasnom okućnicom i vanjskim grijanim bazenom nalazi se u Opatiji i nudi očaravajući pogled na more. Udaljen samo 400 metara od mora, savršen je za one koji žele uživati ??u plaži i moru. Stan ima dvije prostrane spavaće sobe i dvije kupaonice te moderan namještaj....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 360.000 €, 103,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.crozilla.com

Zadar, Petrčane, luksuzni dvosoban stan u prizemlju moderne novogradnje.Nudi savršen spoj suvremenog dizajna, kvalitete i lokacije. Osigurava mir i privatnost, uz jednostavan pristup urbanom životu i moru. Idealan je za sofisticiran dom ili prestižnu investiciju.Stan se prostire na....

 
 
 
  Stan, BIOGRAD NA MORU, 230.000 €, 102,23 m2 cca 2250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju - STAN sa 3 spavaće sobe u Biogradu na Moru! - Lokacija: Biograd na Moru, Granda - Etaža: E3, Stan S3 - Kat: Drugi kat - Površina: 102,23 m2 - Sastoji se od: Hodnika, kupaonice, kuhinje i prostranog dnevnog boravka, tri sobe, WC-a, loggie i natkrivenog balkona - Dodatno:....

 
 
 
  Stan, VODICE, 588.000 €, 119,00 m2 cca 4940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2026.,

www.indomio.hr

Na odličnoj, mirnoj lokaciji u Vodicama, u neposrednoj blizini mora i plaže, prodaje se komforni stan S4 smješten na prvom katu kvalitetne novogradnje. Zgrada je orijentirana prema jugozapadu, što osigurava obilje dnevnog svjetla, a pogled se pruža prema borovoj šumi i moru. Centar....

 
 
 
  Stan, PRIMOŠTEN, 455.445 €, 101,00 m2 cca 4510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se odličan stan na atraktivnoj lokaciji u Primoštenu. Primošten je jedno od najljepših mjesta na dalmatinskoj obali, smješteno između Šibenik i Trogir. Nekadašnji otočić povezan s kopnom, danas je prepoznatljiv po slikovitoj staroj jezgri, kristalno čistom moru i brojnim šljunčanim....

 
 
 
  Stan, UMAG, 395.000 €, 101,00 m2 cca 3910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

Ovaj komforan i kvalitetan stan od 100,62m2, smješten nadomak Umaga, nudi visok standard udobnosti i funkcionalnosti. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom te izlazom na balkon s kojeg se pruža pogled prema moru, dok je drugi dio stana rezerviran....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 290.000 € na 270.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, NOVI VINODOLSKI, 270.000 €, 100,00 m2 cca 2700 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.11.2025 - 320.000 €
07.02.2026 - 290.000 €
25.04.2026 - 270.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

REMAX centar nekretnina u svojoj ekskluzivnoj ponudi predstavlja potpuno obnovljenu kamenu kuću u Novom Vinodolskom, smještenu u samom srcu stare gradske jezgre. Ova renovirana kuća na moru obnovljena je 2025. godine te spaja autentičan mediteranski stil s modernim standardima stanovanja.....

 
 
 
  Kuća, RASOPASNO, 525.000 €, 100,00 m2 cca 5250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.03.2026.,

www.njuskalo.hr

U mirnom okruženju, okružena zelenilom i smještena nedaleko Malinske, nalazi se ova samostojeća kamena kuća koja nudi savršenu kombinaciju privatnosti, udobnosti i otvorenog pogleda prema moru i Rijeci. Nekretnina je idealna za obiteljski život, odmor ili turistički najam, zahvaljujući....

 
 
 
  Kuća, PAKOŠTANE, 470.000 €, 120,00 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

BIOGRAD, DRAGE - Apartmanska kuća s garažom 80 m od mora Prodaje se kuća uz more s dva odvojena apartmana u mjestu Drage u okolici Biograda na Moru. Objekt površine 105,89 m2 izgrađen je na parceli od 260 m2. Sastoji se od prizemlja i kata. U prizemlju je smješten apartman od 63,18....

 
 
 
  Apartman, PAKOŠTANE, 470.000 €, 120,00 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, BLATO, Na upit, 120,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJA - LUKSUZNA VILA NA MORU - KORČULA Dobrodošli u predivnu vilu koja se smjestila u Hrvatskoj na jednom od najljepših i najsunčanijih otoka - na Korčuli. 4 spavaće sobe, 2 kupaonice, soba za biljar s barom, vrtni roštilj , privatna plaža, bazen i vrt, parkirno mjesto Vila je....