• GoHome Professional
nekretnina na moru 320 m2 - GoHome
  • nekretnina na moru 320 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru 320 m2

  • Za upit "nekretnina na moru 320 m2" pronađeno 101 nekretnina - prosječna cijena 3.114 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 300 m2 (malo manji)
    • 340 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 220000 eura
    • do 270000 eura (prosječna cijena)
    • do 330000 eura
    • do 2700 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • pogled na more
    • grijanje na plin
    • 1.kat
    • okućnica
    • parking
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, BIOGRAD NA MORU, 750.000 €, 350,00 m2 cca 2140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.11.2025.,

www.eurovilla.hr

Zadar, Biograd na moru, kuća s okućnicom nalazi se na zemljištu površine 476 m2.Prostire se na tri etaže, sastoji se od podruma, prizemlja i kata.U podrumskoj prostoriji nalazi se ljetna kuhinja, te skladišni prostor.Prizemlje se sastoji od ulaznog prostora, kuhinje i blagovaonice,....

 
 
 
  Kuća, SEGET DONJI, 1.400.000 €, 290,00 m2 cca 4830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Ako tražite luksuznu nekretninu , ova prekrasna kuća u Segetu, smještena prvi red do mora, idealan je izbor. Seget je slikovito mjesto smješteno uz obalu Jadranskog mora, nedaleko od povijesnog grada Trogira. Poznat je po svojim prekrasnim plažama, i kristalno čistom moru . Kuća ima....

 
 
 
  Kuća, OBROVAC, 365.000 €, 290,00 m2 cca 1260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U mjestu Kruševo predio Vrulje na Karinskom moru prodajemo novu kuću sa 6 kompletno namještenih apartmana. Svaki apartman ima zaseban ulaz, vlastitu lođu ili terasu, klima uređaj i pripadajuće parkirno mjesto. Pored kuće je i jedan prostor za spremište koji se može pretvoriti u studio....

 
 
 
  Apartman, SVETI FILIP I JAKOV, 630.000 €, 350,00 m2 cca 1800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.07.2025.,

www.crozilla.com

SVETI PETAR NA MORU, KUĆA SA 5 APARTMANA NA SAMO 70 M OD MORA Kuća se proteže na tri etaže: prizemlje, prvi kat i visoko potkrovlje. Prizemlje i prvi kat sadrže po dva jednosobna apartmana, dok se u visokom potkrovlju nalazi jedan jednosoban stan. Svi apartmani se sastoje od hodnika,....

 
 
 
  Apartman, OBROVAC, 365.000 €, 290,00 m2 cca 1260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, MARČANA, 1.245.000 €, 350,00 m2 cca 3560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

Casa Bella iz ponude izdvaja luksuznu vilu sa bazenom u malom istarskom mjestu Rakalj 1.5 km udaljena od prve plaže i kristalno čistog mora. Rakalj pruža užitak u prekrasnom krajoliku i moru, suncu i tišini podalje od ljetovališne gužve, a prekrasne mnogobrojne plaže skrivene od pogleda....

 
 
 
  Kuća, MARČANA, 1.320.000 €, 350,00 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo prekrasnu villu uređenu sa izuzetnim stilom u primorskom naselju Rakalj. Rakalj pruža užitak u prekrasnom krajoliku i moru, suncu i tišini podalje od ljetovališne gužve, a prekrasne mnogobrojne plaže (udaljene 3 km), skrivene od pogleda ljudi, pružaju osjećaj slobode i intime.....

 
 
 
  Kuća, SEGET, 1.400.000 €, 290,00 m2 cca 4830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Kuća, POLAČE, 450.000 €, 290,00 m2 cca 1550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

U mirnom okruženju mjesta Polača, u zaleđu Biograd na Moru, smjestila se prostrana i kvalitetno građena kuća na parceli od 900 m, idealna za obiteljski život, odmor ili turistički najam. Kuća se prostire na tri etaže te pruža udobnost, funkcionalnost i prekrasan pogled na prirodu....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 1.495.000 € na 1.349.000 € - 23.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, VODICE, 1.349.000 €, 350,00 m2 cca 3850 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.01.2026 - 1.295.000 €
12.04.2026 - 1.495.000 €
23.04.2026 - 1.349.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Kuća na moru u Vodicama.Kuća ima građevinsku i uporabnu dozvolu,.građena 2013.god.Bavi se turizmom u 5 smještajnih jedinica..Ima 6 parkirnih mjesta, spremište za bicike, ljetnu kuhinju uz roštilj., te stan za budućeg vlasnika ili sl. Dvorište je pokockano i sve pokriveno hladovinom....

 
 
 
  Kuća, BANJOL, Na upit, 350,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Otok Rab je poznat po kristalno čistom moru i romantičnim uvalama i plažama. Upravo u ovom idiličnom okruženju, nalazi se novoizgrađena nekretnina koja pruža sve što je potrebno savršen boravak na otoku! Na raspolaganju su ukupno šest modernih apartmana. Tri jednosobna apartmana s....

 
 
 
  Kuća, LIGANJ, Na upit, 290,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

LOVRAN, LIGANJ - Kuća s vrhunskom okućnicom i panoramskim pogledom na more Lovran ? mjesto gdje vrijeme još uvijek teče sporije, a pogled s visina ima onu tihu moć da te zaustavi i natjera da dišeš dublje. Iznad samog mjesta, u zelenilu koje se otvara prema moru, smjestila se ova....

 
 
 
  Kuća, LOVRAN, Na upit, 290,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

LOVRAN, LIGANJ - Kuća s vrhunskom okućnicom i panoramskim pogledom na more Lovran mjesto gdje vrijeme još uvijek teče sporije, a pogled s visina ima onu tihu moć da te zaustavi i natjera da dišeš dublje. Iznad samog mjesta, u zelenilu koje se otvara prema moru, smjestila se ova izuzetna....