• GoHome Professional
nekretnina na moru 290 m2 park - GoHome
  • nekretnina na moru 290 m2 park - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru 290 m2 park

  • Za upit "nekretnina na moru 290 m2 park" pronađeno 16 nekretnina - prosječna cijena 3.176 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 280 m2 (malo manji)
    • 300 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 250000 eura
    • do 320000 eura (prosječna cijena)
    • do 380000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, IČIĆI, 1.450.000 €, 300,00 m2 cca 4830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.indomio.hr

Ika ? staro ribarsko mjesto i ljetovalište u sastavu Grada Opatije. Šarmantne ulice između starinskih kućica i simpatične brodice na mirnom moru očekuju Vas na Vašoj šetnji kroz bajkovitu Iku. Gradić smješten na padinama Planine Učke karakteriziraju ga mir i opuštanje od svakodnevne....

 
 
 
  Kuća, POKUPSKO, 955.000 €, 275,00 m2 cca 3470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.indomio.hr

Opatija je hrvatski obalni grad na Jadranskom moru. Mondeno odmaralište iz 19. stoljeća, prošarano je vilama iz habsburškog doba. Lungomare je šetnica koja se vijuga duž obale s koje se pruža pogled na grad i susjedne otoke. Prekrasna novoizgrađena vila nalazi se na lijepoj lokaciji....

 
 
 
  Kuća, PAKOŠTANE, 550.000 €, 280,00 m2 cca 1960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se nova moderna villa, potpuno opremljen u Pakoštanima- Vrana (Biograd na Moru / Zadar), smještena u mirnom dijelu Parka prirode Vransko jezero, samo nekoliko minuta vožnje od mora. Kuća je idealna za obitelj, parove ili dugoročni boravak tijekom cijele godine, a pruža savršen....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnina na moru 290 m2 park'
1.500.000 €
1.500.000 €
1.200.000 €
  Kuća, PAKOŠTANE, 490.000 €, 293,00 m2 cca 1670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Uživajte u mirnom mediteranskom životu u prelijepom mjestu Pakoštane, smještenom uz samu obalu Jadranskog mora. Pakoštane su poznate po svojoj netaknutoj prirodi, kristalno čistom moru i ugodnoj mediteranskoj klimi koja pruža savršeni odmor tijekom cijele godine. Ova idilična destinacija....

 
 
 
  Kuća, PAG, 475.000 €, 290,00 m2 cca 1640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.07.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

***ZA SVE DIREKTNE INFORMACIJE NAZOVITE NA +385 91 4572777*** PREKRASNA VILA sa 3 etaže na otoku Pagu par minuta šetnje do mora!!!! LOKACIJA: Otok Pag U srcu jednog od najatraktivnijih hrvatskih otoka, poznatog po jedinstvenom krajoliku, vrhunskoj gastronomiji i kristalno čistom moru,....

 
 
 
  Kuća, VALBANDON, 380.000 €, 295,00 m2 cca 1290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

NEKRETNINA NIJE U FIZIČKOM POSJEDU VLASNIKA!! LOKACIJA: Predmetna nekretnina nalazi se u Općini Fažana koja je smještena na jugozapadnoj obali Istarskog poluotoka, okrenuta prema moru i predivnom otočju Brijunskog arhipelaga. Fažana je smještena u Fažanskom kanalu i polazna je luka....

 
 
 
  Kuća, BIOGRAD NA MORU, 415.000 €, 300,00 m2 cca 1380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Biograd na Moru, kuća sa 3 stana U Biogradu na Moru, smjestila se ova elegantna dvojna katnica s tri potpuno odvojena stana, garažom i prostranim podrumom, pružajući ukupno oko 300 m² stambenog prostora na prostranoj parceli od 401 m². Ova čarobna nekretnina nalazi se u mirnom dijelu....

 
 
 
  Kuća, GORNJI KARIN, 550.000 €, 300,00 m2 cca 1830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Gornji Karin je zaista prekrasno mjesto za život ili investiciju, s očaravajućim pogledom na Velebit i Karinsko more Ova dvokatnica na samom moru, smještena na prostranom zemljištu od 1019 m², predstavlja sjajnu priliku. Prostrana terasa i lođa omogućuju uživanje u vanjskom prostoru,....

 
 
 
  Kuća, NOVI VINODOLSKI, 890.000 €, 302,00 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

NOVI VINODOLSKI - je jedno od prvih turističkih mjesta primorskog kraja. Zahvaljujući blagoj mediteranskoj klimi, čistom moru i zraku, Novi je uvijek rado posjećen grad bogate kulture i povijesti. Magistrala Vas vodi do Rijeke kroz pola sata vožnje, ali i na auto-cestu Rijeka-Zagreb,....

 
 
 
  Stan, FAŽANA, Na upit, 300,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

LUKSUZNI TROETAŽNI STAN U FAŽANI 100 M OD MORA Fažana je maleno, ali izuzetno šarmantno ribarsko mjesto smješteno uz obalu Istre, poznato po svom idiličnom ambijentu, kristalno čistom moru i pješčanim plažama. Ovdje možete uživati u mirnom životu s predivnim pogledima na more, ali....

 
 
 
  Kuća, ZATON, 990.000 €, 270,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

!!¨! SNIŽENO !!! Prodaje se prekrasna moderna luksuzna vila na moru u Zatonu koja na prvi pogled ostavlja bez daha. Vila je izgradjena od najkvaliitetnijih građevinskih matreijala ( fasada paneli, ventilirajuća fasada, kamen i keramika I.klasa, hrastov parket I.klasa, termoizolacijska....

 
 
 
  Kuća, SVETI PETAR, 829.000 €, 310,00 m2 cca 2670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

SAMO U DOGMA NEKRETNINAMA! Prodajemo prekrasnu obiteljsku kuću smještenu u mirnom Svetom Petru na moru, svega 30 metara udaljenu od plaže i mora. Ovo je idealna prilika za one koji sanjaju o životu uz obalu, s prekrasnim pogledom na more i blizinom svih potrebnih sadržaja. Sveti Petar....

 
 
 
  Kuća, RAŽANJ, 1.500.000 €, 270,00 m2 cca 5560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Rogoznica ? moderna vila 270 m² s bazenom i panoramskim pogledom na more Rogoznica, smještena između Šibenika i Splita, jedno je od najpoželjnijih ljetovališta na Jadranu. Poznata je po svojoj vrhunskoj marini Frapa, kristalno čistom moru i slikovitom arhipelagu. Zahvaljujući blizini....

 
 
 
  Kuća, BIOGRAD NA MORU, 849.000 €, 263,75 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.06.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

*** ZA SVE DIREKTNE INFORMCIJE 0914070777 *** Prodaje se prekrasna kuća u samom centru Biograda na Moru, udaljena svega 850 metara od mora. Smještena na iznimno atraktivnoj lokaciji, nekretnina se nalazi u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja ? osnovne škole, vrtića, trgovačkih....

 
 
 
  Kuća, SVETI PETAR, 495.000 €, 316,95 m2 cca 1560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća u Svetom Petru na Moru. Nalazi se na odličnoj lokaciji, udaljena je od mora samo 60 m. Kuća se sastoji od podruma, prizemlja i prvog kata. Podrum je površine 67,88 m2 i čini ga konoba/blagovaonica, kuhinja s roštiljem, spremište i stubište. Unutarnje stepenice vode....