• GoHome Professional
nekretnina na moru 290 m2 ekskluzivan vrt Zadnjih - GoHome
  • nekretnina na moru 290 m2 ekskluzivan vrt Zadnjih - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru 290 m2 ekskluzivan vrt Zadnjih 14 dana

  • Za upit "nekretnina na moru 290 m2 ekskluzivan vrt zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 280 m2 (malo manji)
    • 300 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, ZAMBRATIJA, 2.146.381 €, 279,00 m2 cca 7690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.indomio.hr

Smještena u ekskluzivnom ograđenom resortu u blizini jadranske obale, ova iznimna luksuzna vila nudi jedinstvenu kombinaciju privatnosti, elegancije, prostranog vanjskog prostora i direktnog pogleda na more na jednoj od najprestižnijih lokacija sjeverozapadne Istre. Dizajnirana za....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Podsused, 1.100.000 €, 302,00 m2 cca 3640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

Borčec je jedna od najpoželjnijih rezidencijalnih lokacija u zapadnom dijelu Zagreba, poznata po miru, zelenilu i privatnosti koje pruža svojim stanovnicima. Smješten na blagim padinama okruženima prirodom, ovaj kvart nudi idealan balans između urbanog života i opuštene atmosfere....

 
 
 
  Kuća, VODNJAN, Na upit, 306,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, VODNJAN ? Ekskluzivna dizajnerska vila s panoramskim pogledom na Brijune, grijanim bazenom, saunom i privatnim golf sadržajem Na jednoj od najpoželjnijih lokacija južne Istre, u mirnom i zelenilom okruženom dijelu Vodnjana, smjestila se ova impresivna luksuzna dizajnerska vila....

 
 
 
  Kuća, POREČ, 1.150.000 €, 287,00 m2 cca 4010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se ekskluzivna vila s bazenom! Vila se sastoji od četiri spavaće sobe, svaka sa kupaonicom, kuhinja s blagovaonicom, dvije terase, terasa na gornjoj etaži ima prekrasan panoramski pogled s vidikovca koji se nalazi na samom krovu zgrade. Luksuzno namještena i ukusno uređena.....

 
 
 
  Kuća, TRIBUNJ, 1.100.000 €, 298,00 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

**EKSKLUZIVNA PRILIKA ? KUĆA U PRVOM REDU DO MORA U TRIBUNJU** Na atraktivnoj lokaciji, samo 20 metara od mora, prodaje se prostrana kuća idealna za ugodan život ili turističko iznajmljivanje. Kuća ima dva odvojena ulaza, što omogućuje veću privatnost i fleksibilnost korištenja. U....

 
 
 
  Kuća, BARBAN, 850.000 €, 300,00 m2 cca 2830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodajemo dvije vezane kuće. Svaka kuća ima vlastiti bazen. Veća kuća (120m2) sastoji se od tri spavaće sobe, jedna ima svoje kupatilo dok druge dvije dijele kupatilo. Kuhinja, blagovaonica i dnevni boravak iz kog se pruža pogled na Učku i zelenilo. Podno grijanje, trostruko staklo,....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Podsljemenska zona, 1.500.000 €, 300,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

AGENT: Vedran + 385 95 5425 623, sales@zagreb4u.com Ekskluzivna samostojeća obiteljska kuća (300m2) za prodaju na Šestinama, s velikim vrtom (1200m2) Sastoji se od 3 etaže: 1 ETAŽA - Podrum: kotlovnica/vešeraj, kupaonica s tušem i spremište. 2 ETAŽA - Prizemlje: ulazni hodnik, veliki....

 
 
 
  Kuća, LABIN, 980.000 €, 302,00 m2 cca 3250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Vila je izgrađena krajem 1980-ih godina prema nacrtima renomiranih arhitekata Jean-Pierre Gerni i Antoine Paillet i karakterizira je izniman arhitektonski stil koji svojom razigranom krovnom konstrukcijom nekretnini daje jedinstveni šarm koji podsjeća na arhitekturu južne Francuske.....

 
 
 
  Kuća, LABIN, 1.290.000 €, 273,00 m2 cca 4730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U srcu Istre, okružena zelenilom i potpunim mirom, smještena je kuća - ekskluzivna nekretnina koja spaja autentičnu istarsku arhitekturu, suvremeni luksuz i vrhunsku udobnost. Ova vila predstavlja savršeno utočište za one koji traže privatnost, eleganciju i visoku kvalitetu života,....

 
 
 
  Kuća, STARIGRAD, 1.790.000 €, 270,00 m2 cca 6630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Luksuzna vila uz more ? spoj privatnosti, dizajna i mediteranskog ugođaja Na iznimno atraktivnoj lokaciji na sjeverozapadu Zadarske županije, svega nekoliko koraka od obale, smjestila se ova ekskluzivna vila koja nudi potpunu diskreciju, mir i vrhunski komfor življenja. Okružena prirodom,....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnina na 290 m2 ekskluzivan vrt zadnjih 14 dana (24)
  • nekretnina na moru ekskluzivan vrt zadnjih 14 dana (7)
  • nekretnina na moru 290 m2 vrt zadnjih 14 dana (2)
  • nekretnina na moru 290 m2 ekskluzivan vrt (7)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more