• GoHome Professional
nekretnina na moru 280 m2 vrt - GoHome
  • nekretnina na moru 280 m2 vrt - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru 280 m2 vrt

  • Za upit "nekretnina na moru 280 m2 vrt" pronađeno 21 nekretnina - prosječna cijena 3.626 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 270 m2 (malo manji)
    • 290 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 250000 eura
    • do 320000 eura (prosječna cijena)
    • do 380000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • dvokatnica
    • parking
    • samostojeća
    • 1.kat
    • novouređen
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, NIN, 990.000 €, 270,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se prekrasna moderna luksuzna vila na moru u Zatonu koja na prvi pogled ostavlja bez daha. Vila je izgradjena od najkvaliitetnijih građevinskih matreijala ( fasada paneli, ventilirajuća fasada, kamen i keramika I.klasa, hrastov parket I.klasa, termoizolacijska aluminijska....

 
 
 
  Kuća, ZATON, 990.000 €, 270,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

!!¨! SNIŽENO !!! Prodaje se prekrasna moderna luksuzna vila na moru u Zatonu koja na prvi pogled ostavlja bez daha. Vila je izgradjena od najkvaliitetnijih građevinskih matreijala ( fasada paneli, ventilirajuća fasada, kamen i keramika I.klasa, hrastov parket I.klasa, termoizolacijska....

 
 
 
  Kuća, RAB, 1.000.000 €, 285,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.04.2022.,

www.indomio.hr

Ekskluzivna moderna Villa na moru koja se sastoji od luksuznog Duplex apartmana sa 3 spavaće sobe te predivnog Penthouse apartmana na zadnjoj etaži Ville. Villa također raspolaže sa modernim bazenom i vrtom te velikom zajedničkom mulitfunkcionalnom prostorijom za druženje koja ujedno....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnina na moru 280 m2 vrt'
Na upit
2.000.000 €
1.650.000 €
  Kuća, BARBAT NA RABU, 1.000.000 €, 285,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Kuća, BIOGRAD NA MORU, 849.000 €, 263,75 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.07.2025.,

www.c21.hr

BIOGRAD NA MORU, KUĆA SA APARTMANIMA TE VELIKIM DVORIŠTEM, ODLIČNA PRILIKA! Na prodaju obiteljska kuća s apartmanima, velikim dvorištem i uređenim vrtom ? idealna za život i/ili najam. Prostrana i kvalitetno građena kuća na mirnoj lokaciji u Biogradu na Moru, savršena za veću obitelj....

 
 
 
  Kuća, SVETI FILIP I JAKOV, 1.500.000 €, 263,00 m2 cca 5700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.01.2026.,

www.indomio.hr

U malom i pitoresknom mjestu u blizini Biograda na moru, smještene su dvije luksuzne vile koje spajaju suvremeni komfor, privatnost i mediteranski stil života. Ove vile predstavljaju savršen izbor za one koji traže mirno utočište s pogledom na more, daleko od vreve, ali u blizini....

 
 
 
  Apartman, BIOGRAD NA MORU, 849.000 €, 263,00 m2 cca 3230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.08.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, BIOGRAD NA MORU, 415.000 €, 300,00 m2 cca 1380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Biograd na Moru, kuća sa 3 stana U Biogradu na Moru, smjestila se ova elegantna dvojna katnica s tri potpuno odvojena stana, garažom i prostranim podrumom, pružajući ukupno oko 300 m stambenog prostora na prostranoj parceli od 401 m. Ova čarobna nekretnina nalazi se u mirnom dijelu....

 
 
 
  Kuća, POLAČE, 650.000 €, 260,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

POLAČA - kuća sa bazenom i predivnim vrtom U srcu pitoresknog mjesta Polača, u blizini blistavog Biograda na Moru, nalazi se očaravajuća rezidencija koja mami svojom elegancijom i bogatstvom sadržaja. Ova izuzetna nekretnina pruža raskošan životni prostor raspoređen na četiri etaže,....

 
 
 
  Stan, OPATIJA, Centar, 950.000 €, 300,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

OPATIJA - Stan u blizini centra Opatija, predivan obalni grad smješten na Jadranskom moru poznato je turističko odredište za turiste iz cijelog svijeta. Grad je okružen prekrasnom prirodom, u podnožju planine Učka. Iz nekretnina u Opatiji pruža se neprocjenjivi pogled na more i okolne....

 
 
 
  Kuća, GORNJI KARIN, 550.000 €, 300,00 m2 cca 1830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Gornji Karin je zaista prekrasno mjesto za život ili investiciju, s očaravajućim pogledom na Velebit i Karinsko more Ova dvokatnica na samom moru, smještena na prostranom zemljištu od 1019 m², predstavlja sjajnu priliku. Prostrana terasa i lođa omogućuju uživanje u vanjskom prostoru,....

 
 
 
  Kuća, BENKOVAC, 550.000 €, 300,00 m2 cca 1830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Gornji Karin je zaista prekrasno mjesto za život ili investiciju, s očaravajućim pogledom na Velebit i Karinsko more Ova dvokatnica na samom moru, smještena na prostranom zemljištu od 1019 m, predstavlja sjajnu priliku. Prostrana terasa i lođa omogućuju uživanje u vanjskom prostoru,....

 
 
 
  Kuća, OPATIJA, 890.000 €, 300,00 m2 cca 2970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.indomio.hr

Opatija je hrvatski obalni grad na Jadranskom moru. Mondeno odmaralište iz 19. stoljeća, prošarano je vilama iz habsburškog doba. Lungomare je šetnica koja se vijuga duž obale s koje se pruža pogled na grad i susjedne otoke. Ova vrlo kvalitetno i udobno namještena kuća ima stambeni....

 
 
 
  Kuća, BAKAR, 365.000 €, 260,00 m2 cca 1400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prekrasna starina od 260m2 na samom moru. Kuća ima 9 prostorija, hodnik, potkrovlje i konobu. Prednost je što ima izlaz u prekrasan vrt s maslinama, zelenilom i terasom koja je potpuno odvojena od drugih kuća. Iz vrta se izlazi na more, te ljetnu kuhinju, sjenicu, dvije....

 
 
 
  Kuća, BIOGRAD NA MORU, 815.000 €, 304,00 m2 cca 2680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

PRODAJA KUĆE S GARAŽOM I APARTMANOM ? BIOGRAD NA MORU ? 300 m OD MORA Prodaje se samostojeća kuća s garažom i pomoćnim objektom u izvrsnoj lokaciji u Biogradu na Moru, svega 300 m od mora i plaže te u neposrednoj blizini trgovačkih centara Kaufland i Lidl. Do centra grada, marine,....

 
 
 
  Kuća, ZADAR, 1.340.000 €, 305,00 m2 cca 4390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.01.2025.,

www.broker.hr

Prodajemo kuću uz samo more i plažu. Kuća se nalazi na mirnoj lokaciji, okružena visokim raslinjem i maslinicima na kraju slijepe ulice bez prometa i neželjenih prolaznika, u manjem ribarskom mjestu poznatom po dugim pješčanim plažama i kristalno čistom moru. Smjestila se na komfornom....

 
 
 
  Kuća, LIŽNJAN, Na upit, 256,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

LIŽNJAN Moderna arhitektonska ljepotica čijom vizurom dominira infinity bazen sa staklenim prednjim dijelom otvorenim prema moru i jugu istarskog poluotoka. Villa je smještena u Ližnjanu nedaleko Pule, malom istarskom mjestu s plažama stvorenom ne samo za ljetno uživanje, a nalazi....