• GoHome Professional
nekretnina na moru 150 m2 2.kat pala cijena - GoHome
  • nekretnina na moru 150 m2 2.kat pala cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru 150 m2 2.kat pala cijena

  • Za upit "nekretnina na moru 150 m2 2.kat pala cijena" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-18%

Promjena cijene sa 240.000 € na 198.000 € - 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, FINIDA, 198.000 €, 150,00 m2 cca 1320 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 240.000 €
27.02.2026 - 198.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Istra, Umag okolica Prodaje se kamena kuća na mirnoj lokaciji u okolici Umaga. Površina kuće iznosi 150 m2, a sama kuća se proteže kroz prizemlje, 1.kat i 2.kat. U prizemlju se nalazi dnevni boravak, kuhinja sa blagovaonicom, hodnik i terasa. Unutarnjim stepenicama se dolazi do 1.kata....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 390.000 € na 360.000 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SELCE, 360.000 €, 150,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 390.000 €
01.05.2026 - 360.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na atraktivnoj lokaciji u Selcu, svega 200 metara od mora i 150 metara od centra mjesta, nalazi se ova kuća površine 150 m², raspoređena na prizemlje i dva kata. Smještena u mirnoj ulici, zapadne orijentacije, s pogledom na more, ova nekretnina predstavlja izvrsnu priliku za stalno....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 530.000 € na 480.000 € - 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Centar, 480.000 €, 161,00 m2 cca 2980 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.03.2025 - 530.000 €
04.03.2026 - 480.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Ovaj prekrasan stan smješten u centru Pule nudi nevjerojatnu kombinaciju povijesnog šarma i modernih udobnosti. Smješten u austrougarskoj vili, prostire se po cijelom drugom katu, pružajući prostrani i udoban prostor za život. Sastoji se od ukupno šest soba, što pruža dovoljno prostora....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 286.000 € na 259.000 € - 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, POREČ, Centar, 259.000 €, 154,00 m2 cca 1680 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.02.2026 - 286.000 €
07.03.2026 - 259.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

Istra, Poreč okolica Prodaje se kuća u nizu sa dvije stambene jedinice i vlastitim dvorištem. Prva stambena jedinica ima oko 120m2, a prostire se na 3 etaže. Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka s blagovaonom i kuhinje, na međukatu se nalazi prostrana kupaonica, na prvom katu se....

 
 
 
 
-12%

Promjena cijene sa 487.000 € na 429.000 € - 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, VODICE, 429.000 €, 143,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.08.2025 - 487.000 €
11.03.2026 - 429.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.08.2025.,

www.crozilla.com

U ponudi imamo luksuzni penthouse S4 koji zauzima cijeli drugi kat moderne zgrade u izgradnji s ukupno četiri stambene jedinice. Objekt krase čiste suvremene linije i vrhunski materijali, što mu daje dozu elegancije i ekskluzivnosti ? idealno za one koji traže spoj stila, udobnosti....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 402.000 € na 360.000 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SELCE, 360.000 €, 150,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.03.2026 - 402.000 €
01.05.2026 - 360.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Selce ? samostojeća kuća 150 m², 250 m od mora, idealna za život ili investiciju Na prodaju je samostojeća kuća smještena u mirnom dijelu Selca, svega 250 metara od mora i uređenih plaža. Ukupne stambene površine 150 m², kuća je u potpunosti obnovljena 2005. godine te pruža mogućnost....

 
 
 
 
-16%

Promjena cijene sa 550.000 € na 460.000 € - 26.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, KAŠTEL SUĆURAC, 460.000 €, 150,00 m2 cca 3070 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.02.2026 - 550.000 €
26.02.2026 - 460.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji dvoetažnog penthousa koji se nalazi u luksuznoj vili u novom naselju izgrađenom u Kaštel Sućurcu, u neposrednoj blizini Splita, na putu do aerodroma. Stan je dvoetažan, proteže se na 1. i 2. kat koji je ujedno i zadnji. Prvi dio stan, koji se nalazi na 1. katu....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 946.890 € na 925.000 € - 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, NIN, 925.000 €, 150,00 m2 cca 6170 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 946.890 €
27.04.2026 - 925.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

ZATON - prodaje se dvosoban stan A10 sa krovnom terasom, udaljen od mora samo 50 m! Na odličnoj lokaciji s pogledom na more nalazi se ovaj projekt novogradnje sa 10 stambenih jedinica. Stanovima u prizemlju pripadaju vrtovi dok stanovima na drugom katu pripadaju krovne terase. Zgrada....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 390.000 € na 360.000 € - 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SELCE, 360.000 €, 150,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 380.000 €
23.02.2026 - 390.000 €
04.05.2026 - 360.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien predstavlja kuću na atraktivnoj lokaciji u Selcu svega 250 metara od mora. Kuća ima ukupno 150m2 stambene površine a sastoji se prizemlja, prvog i drugog kata. Smještena u mirnoj ulici, zapadne orijentacije, sa djelomičnim pogledom na more, ova nekretnina predstavlja....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 470.000 € na 449.000 € - 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, PULA, Arsenal, 449.000 €, 147,27 m2 cca 3050 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.08.2025 - 470.000 €
25.03.2026 - 449.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.06.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Istra,Pula trosobni stan u austrougarskoj vili Münz RE/MAX Centar nekretnina izdvaja iz svoje ponude ovaj predivan stan u jednoj od vila Münz. Ville Münz u Puli čine urbanističko-arhitektonsku cjelinu izgrađenu na početku 20. stoljeća. Vile se nalaze u građevinskom nizu i prepoznatljive....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnina na 150 m2 2.kat pala cijena (56)
  • nekretnina na moru 2.kat pala cijena (5)
  • nekretnina na moru 150 m2 pala cijena (2)
  • nekretnina na moru 150 m2 2.kat (14)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine