• GoHome Professional
nekretnina na moru što manje moderan Zadnjih 7 dan - GoHome
  • nekretnina na moru što manje moderan Zadnjih 7 dan - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru što manje moderan Zadnjih 7 dana

  • Za upit "nekretnina na moru što manje moderan zadnjih 7 dana" pronađeno 15 nekretnina - prosječna cijena 3.642 €/m2

Vidimo da uporno tražiš, želimo ti pomoći!
Znaš li da ima 3 nekretnina za upit nekretnina na moru što manje moderan Zadnjih 7 dana pala cijena

 

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 360000 eura (prosječna cijena)
    • do 430000 eura
    • do 3600 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • prvi red do mora
    • 1.kat
    • novogradnja
    • ekskluzivan
    • tržnica
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, SRIMA, 296.298 €, 54,87 m2 cca 5400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dux-nekretnine.hr

VODICE, SRIMA ? Studio penthouse, 1. red uz more, pogled Ovo nije klasičan studio apartman. Zadnji kat, prvi red uz more, velika lođa i otvoren pogled prema moru stvaraju dojam nekretnine koja daleko nadilazi ono što kvadratura na papiru sugerira. U Srimi, na ekskluzivnoj lokaciji....

 
 
 
  Stan, POVLJANA, 224.028 €, 62,00 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.hr

OTOK PAG, Povljana - Apartman na 2. katu s pogledom na more Povljana je jedno od najpoželjnijih mjesta na otoku Pagu, poznata po pješčanim plažama, čistom moru i mirnom okruženju, što ovu nekretninu čini odličnim izborom za odmor, turistički najam ili sigurnu investiciju. Na prodaju....

 
 
 
  Stan, ROGOZNICA, 250.000 €, 62,00 m2 cca 4030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Kaiser Immobilien predstavlja: Panoramski stan na 2. katu s kuhinjom po mjeri ? UŠTEDA 3% (Bez poreza!) Kaiser Immobilien s ponosom nudi stan S5, smješten na drugom katu ekskluzivne novogradnje u Rogoznici. Ova nekretnina na povišenoj poziciji nudi ono što je na moru najvrjednije:....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnina na moru što manje moderan zadnjih 7 dana'
211.350 €
223.776 €
224.028 €
  Apartman, POVLJANA, 211.582 €, 62,00 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

OTOK PAG, Povljana - Apartman na 1. katu s 2 terase i pogledom Povljana je jedno od najpoželjnijih mjesta na otoku Pagu, poznata po pješčanim plažama, čistom moru i mirnom okruženju, što ovu nekretninu čini odličnim izborom za odmor, turistički najam ili sigurnu investiciju. Na prodaju....

 
 
 
  Stan, POVLJANA, 211.582 €, 62,00 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, POVLJANA, 211.350 €, 62,00 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Apartman, POVLJANA, 223.776 €, 62,00 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, PRIVLAKA, 257.000 €, 77,88 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Stan S4 u novogradnji ? Privlaka-Mletak, samo 200 m od uređene plaže Prodaje se moderan stan u izgradnji, smješten u mirnom naselju Privlaka-Mletak, poznatom po prekrasnim plažama, čistom moru i opuštajućoj atmosferi idealnoj za obiteljski život ili odmor. Stan se nalazi na odličnoj....

 
 
 
  Kuća, SVETI FILIP I JAKOV, 305.842 €, 82,00 m2 cca 3730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Dvije manje, luksuzne stambene zgrade/urbane vile, Sveti Filip i Jakov nedaleko Biograda na moru i Zadra. Zgrade imaju po 6 stambenih jedinica (dvije po etaži). Prva zgrada je u fazi izgradnje, a predviđeni završetak planiran je do kraja 2026. god. (najkasnije do proljeća 2027. god.).....

 
 
 
  Stan, SVETI FILIP I JAKOV, 298.608 €, 93,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se moderan stan u NOVOGRADNJI / zgradi sa ukupno 6 stambenih jedinica, na odličnoj lokaciji u blizini mora u mjestu Sv. Petar na moru. Objekt se sastoji od prizemlja, prvog i drugog kata, i ima pogled na more, a udaljenost do plaže je svega 150 m!! Sa objekta se pruža nevjerojatan....

 
 
 
  Kuća, SVETI FILIP I JAKOV, 387.920 €, 96,00 m2 cca 4040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, SVETI FILIP I JAKOV, 409.206 €, 97,43 m2 cca 4200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, OPATIJA, Centar, 430.000 €, 100,00 m2 cca 4300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dux-nekretnine.hr

Opatija, Centar - JEDINSTVENA PRILIKA! Ekskluzivan stan 2S+DB s terasom i parkirnim mjestom, u strogom centru Opatije blizu mora! Opatija, predivan obalni grad smješten na Jadranskom moru poznato je turističko odredište za turiste iz cijelog svijeta. Grad je okružen prekrasnom prirodom,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-13 (od ukupno 12)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com