• GoHome Professional
nekretnina na 280 m2 fakultet do 330000 eura - GoHome
  • nekretnina na 280 m2 fakultet do 330000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na 280 m2 fakultet do 330000 eura

  • Za upit "nekretnina na 280 m2 fakultet do 330000 eura" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 270 m2 (malo manji)
    • 290 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 310000 eura (malo jeftiniji)
    • 340000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, RIJEKA, Sušak, 330.000 €, 100,00 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.indomio.hr

Staromeštanski stan 100 m2 ? Centar Rijeke Prostran, adaptiran stan u samom srcu grada U ponudi je prostrani staromeštanski stan površine 100 m2, smješten na prvom katu održavane zgrade u strogoj gradskoj jezgri ? u najatraktivnijem dijelu riječkog Centra. Ova nekretnina idealna je....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 325.000 €, 91,00 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

U Zagrebu, neposrednoj blizini parka Maksimir, na prodaju je ovaj jedinstveni Penthouse od 91m2 sa prekrasnom terasom od 65m2, smješten na 2. katu stambene zgrade luksuzne Novogradnje. Zgrada je građena prema najvišim standardima, korišteni su najfiniji materijali, te vrhunska oprema....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 350.000 € na 325.000 € - 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Centar, 325.000 €, 115,00 m2 cca 2830 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 350.000 €
30.03.2026 - 325.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

S ponosom predstavljamo predivan stan u samom centru Pule, doslovno nekoliko koraka od pulske ljepotice - Arene. Stan površine 115 m2 proteže se na dvije etaže, kroz prizemlje i kat.Smjestio se u starijoj, vrlo urednoj, očuvanoj i obnovljenoj zgradi s ukupno tri stambene jedinice.Sastoji....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Brajda, 330.000 €, 107,00 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

RIJEKA, POTOK - uređeni 3S+DB s garažom i 3 balkona, 2 kupaonice Na prodaju je prostran i potpuno uređen četverosobni stan na atraktivnoj lokaciji Potok, u neposrednoj blizini centra grada i svih sadržaja. Stan se sastoji od tri spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom,....

 
 
 
  Apartman, RIJEKA, Centar, 263.000 €, 87,73 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Prodaje se prostran i funkcionalan 2-sobni stan površine 87,73 m² u samom centru Rijeke, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Ova nekretnina predstavlja izvrsnu priliku za investiciju u dugoročni najam, ali i za ugodan život u blizini svih važnih sadržaja. Stan se sastoji....

 
 
 
  Kuća, RIJEKA, Brajda, 330.000 €, 63,00 m2 cca 5240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.crozilla.com

Banderovo - stariji dio Grada Rijeke, dobilo ime po Banderasu, vlasniku kuća i zemljišta zapadno od platoa Monte Grappa (početak Ul. Corrada Illiassicha). Ime novog vlasnika, u ovom našem slučaju, očekuje stan površine 63,37 m2 (1S+DB), sa balkonom lijepa pogleda na more. Stan se....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Centar, 330.000 €, 112,00 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

RIJEKA, CENTAR - stan s dvije stambene jedinice Na odličnoj mikrolokaciji, u blizini svih životno bitnih usluga kao i nekoliko fakulteta nalazi se ova odlična nekretnina. U naravi, sastoji se od dva manja stana od kojih jedan ima dvije spavaće sobe dok je drugi stan s jednom spavaćom....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, 330.000 €, 112,00 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

Casa Bella iz ponude izdvaja dva stana na Brajdi koji se prodaju zajedno. Stanovi su posve uređeni, izvedeni su iz bivšega stana površine 112 m četvornih. Sada je riječ o odvojenim jedinicama s posebnim ulazima i svim odvojenim sadržajima i brojilima. Prvi stan ima površinu od 58....

 
 
 
  Kuća, RIJEKA, Brajda, 330.000 €, 66,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.crozilla.com

Banderovo - stariji dio Grada Rijeke, dobilo ime po Banderasu, vlasniku kuća i zemljišta zapadno od platoa Monte Grappa (početak Ul. Corrada Illiassicha). Ime novog vlasnika, u ovom našem slučaju, očekuje stan površine 66,50 m2 (2S+DB), sa balkonom lijepa pogleda na more. Stan se....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Brajda, 330.000 €, 66,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnina na fakultet do 330000 eura (1387)
  • nekretnina na 280 m2 do 330000 eura (2705)
  • nekretnina na 280 m2 fakultet (13)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda