• GoHome Professional
murine do 260000 eura - GoHome
  • murine do 260000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - murine do 260000 eura

  • Za upit "murine do 260000 eura" pronađeno 18 nekretnina - prosječna cijena 2.234 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • 240000 eura (malo jeftiniji)
    • 270000 eura (malo skuplji)
    • do 3400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, MURINE, 250.000 €, 72,00 m2 cca 3470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.07.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Umag U neposrednoj blizini Umaga započeta je izgradnja je modernig stanova u mirnom naselju sa pogledom na more. Stan se smjestio na 1. katu manje zgrade od svega 4 stana. Stan je ukupne površine 72m2 i sastoji se od 2 spavaće sobe, 2 kupaonice, kuhinje i dnevnog boravka iz....

 
 
 
  Apartman, MURINE, 260.000 €, 72,00 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.07.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Umag U neposrednoj blizini Umaga započeta je izgradnja je modernig stanova u mirnom naselju sa pogledom na more. Stan se smjestio u prizemlju manje zgrade od svega 4 stana. Stan je ukupne površine 72m2 i sastoji se od 2 spavaće sobe, 2 kupaonice, kuhinje i dnevnog boravka iz....

 
 
 
  Stan, MURINE, 260.000 €, 72,00 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'murine do 260000 eura'
245.000 €
240.000 €
265.000 €
  Stan, MURINE, 250.000 €, 72,00 m2 cca 3470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 230.000 € na 245.000 € - 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, MURINE, 245.000 €, 72,00 m2 cca 3400 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.07.2025 - 250.000 €
11.02.2026 - 230.000 €
22.04.2026 - 245.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.07.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Umag Na samo 3 km od mora nalazi se ovaj predivan stan u izgradnji s pogledom na more! Stan se smjestio na 1. katu manje zgrade. Ukupna površina stana iznosi 73 m2. Sastoji se dnevnog boravka s blagovaonicom, hodnika, kupaonice i 2 spavaće sobe, od kojih je jedna master spavaća....

 
 
 
 
+15%

Promjena cijene sa 230.000 € na 265.000 € - 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, MURINE, 265.000 €, 72,00 m2 cca 3680 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.06.2025 - 250.000 €
11.02.2026 - 230.000 €
22.04.2026 - 265.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.06.2025.,

www.diamond-realestate.hr

 
 
 
  Zemljište, MURINE, 228.300 €, 1367,00 m2 cca 170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Umag - prodajemo građevinski teren blizu centra Umaga i 1800m udaljen od turističko-sportskog centra Stella Maris. Novim Prostornim planom Grada Umaga, formirane su građevinske zone u neizgrađenom dijelu naselja, a radi povećanja stambene gradnje i zadovoljavanja stambenih potreba....

 
 
 
  Stan, MURINE, 225.700 €, 61,10 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.01.2025.,

www.eurovilla.hr

Istra, Umag, prodaje se predivan osunčan stan s dvije spavaće sobe udaljen desetak minuta od centra grada. Stan se prodaje zajedno sa stanom ID 172978. Stan se nalazi u manjoj stambenoj zgradi od svega 5 stanova a sastoji se od dvije spavaće sobe (jedne veće i jedne manje), kuhinje,....

 
 
 
  Zemljište, MURINE, 210.000 €, 1367,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Agencija Sky nekretnine predstavlja građevinsko zemljište na izvrsnoj lokaciji, u Istri. Ukupna kvadratura zemljišta iznosi 1367 m2, a nalazi se samo 2 km od grada i mora. Zemljište je namijenjeno za gradnju obiteljske kuće ili višestambene zgrade. AGENT ZA NEKRETNINU - 095 563 5977....

 
 
 
  Apartman, MURINE, 270.000 €, 66,00 m2 cca 4090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.07.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Umag U neposrednoj blizini Umaga započeta je izgradnja je modernig stanova u mirnom naselju sa pogledom na more. Stan se smjestio u na 1. katu manje zgrade od svega 4 stana. Stan je ukupne površine 66m2 i sastoji se od 2 spavaće sobe, 2 kupaonice, kuhinje i dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, MURINE, 270.000 €, 66,00 m2 cca 4090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Apartman, MURINE, 281.000 €, 66,00 m2 cca 4260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.07.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Umag U neposrednoj blizini Umaga započeta je izgradnja je modernig stanova u mirnom naselju sa pogledom na more. Stan se smjestio u prizemlju manje zgrade od svega 4 stana. Stan je ukupne površine 66m2 i sastoji se od 2 spavaće sobe, 2 kupaonice, kuhinje i dnevnog boravka iz....

 
 
 
  Stan, MURINE, 281.000 €, 66,00 m2 cca 4260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Zemljište, MURINE, 125.000 €, 2718,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se zemljište u Murinama, k.č.br. 5043 k.o. Umag. Površina (m2) 2718 Dio parcele se prema prostornom planu nalazi unutar građevinskog područja gospodarsko proizvodne namjene što ovu nekretninu čini izuzetno atraktivnom za investiciju. Zemljište je pogodno za poslovnu i industrijsku....

 
 
 
  Zemljište, MURINE, 104.000 €, 8242,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Umag - prodajemo ravan poljoprivredni teren, pašnjak i dijelom šuma, cca 1000m udaljen od turističkog kompleksa Monterol. Voda i struja udaljeni su cca 300m, s prilazne ceste do terena može se doći isključivo preko zemljišta u vlasništvu RH. Predan je Zahtjev za dozvolu korištenja....

 
 
 
  Zemljište, MURINE, 104.000 €, 5365,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Umag - poljkoprivredni teren smješten uz asfaltiranu cestu, voda u blizini, na terenu trafostanica. Nalazi se u neposrednoj blizini obiteljskih kuća. Teren je ravan, blizina svih sadržaja, velika vjerojatnost da će se u narednom Prostornom planu uvrstiti u građevinsko područje naselja.....