• GoHome Professional
murine barem 140 m2 - GoHome
  • murine barem 140 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - murine barem 140 m2

  • Za upit "murine barem 140 m2" pronađeno 19 nekretnina - prosječna cijena 1.769 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 180000 eura
    • do 220000 eura (prosječna cijena)
    • do 270000 eura
    • do 2200 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • opremljen
    • namješten
    • komforan
    • dvorište
    • 1.kat
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-11%

Promjena cijene sa 506.000 € na 450.000 € - 26.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, MURINE, 450.000 €, 139,31 m2 cca 3230 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.12.2025 - 506.000 €
26.03.2026 - 450.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.12.2025.,

www.eurovilla.hr

U mirnom naselju Murine koje je lokacijski udaljeno samo par kilometara od grada Umaga, smjestila se kvalitetna kuća koja je s puno pažnje održavana a krasi ju pozicija, okućnica i već spomenuta dva stana u potpunosti odvojena ukupne stambene površine od 139,31 m2.Stan u prizemlju....

 
 
 
  Kuća, MURINE, 600.000 €, 145,00 m2 cca 4140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.02.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, UMAG - Samostojeća kuća s dva odvojena stana, garažom i okućnicom U mirnom i uređenom naselju nadomak Umaga, smjestila se samostojeća kuća idealna za obiteljski život, turistički najam ili dugoročno investiranje. Kuća se sastoji od dva potpuno odvojena stambena prostora, s....

 
 
 
  Kuća, MURINE, 750.000 €, 162,00 m2 cca 4630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je kuća smještena u mirnom naselju Galići, koje pripada širem području Murina (udaljeno 1 km od centra Murina), svega 4 km od centra Umaga. Ova lokacija savršeno spaja miran, prirodan ambijent s neposrednom blizinom svih sadržaja koje pruža Umag ? restorani, trgovine, plaže,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'murine barem 140 m2'
567.000 €
450.000 €
455.000 €
  Stan, MURINE, 402.000 €, 130,00 m2 cca 3090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo kompletnu etažu zgrade na 1. katu, ukupne površine 130 m², koja je u potpunosti adaptirana 2023. godine i prodaje se kompletno namještena ? spremna za korištenje! Etaža je kategorizirana kao 2 zasebna apartmana s ukupno 11 kreveta, što nudi odličnu priliku za: turistički....

 
 
 
  Stan, MURINE, 455.000 €, 129,76 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Umag je grad na zapadnoj istarskoj obali, na samo 10 km od slovenske granice i uz Savudriju najzapadnije je mjesto u RH. U Umagu se prodaje cijela etaža na prvom katu zgrade. Etaža je površine 130m2.STAN S3 - stan na prvom katu neto korisne površine 129,76 m2 sa pripadcima: dva parkirna....

 
 
 
  Kuća, MURINE, 470.000 €, 127,22 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Predstavljamo vam suvremenu dvojnu kuću smještenu u mirnom i atraktivnom okruženju, idealnu za obiteljski život ili kao luksuznu kuću za odmor. Nekretnina raspolaže s ukupno 3 spavaće sobe, 2 kupaonice, vlastitim dvorištem i privatnim bazenom, te nudi iznimnu razinu funkcionalnosti....

 
 
 
  Kuća, MURINE, 790.000 €, 350,00 m2 cca 2260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.07.2024.,

www.remax-centarnekretnina.com

U mirnom naselju u blizini gada Umaga smjestila se ova samostojeća kuća s puno potencijala. Sastoji se od prizemlja,prvog i drugog kata. U prizemlju su smještena tri apartmana potpuno opremljena.Velika okućnica s više parkirnih mjesta i mjestom gdje se može izgraditi i bazen po potrebi.....

 
 
 
  Kuća, MURINE, 875.000 €, 373,00 m2 cca 2350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, UMAG ? Luksuzna vila, bazen, pogled na more U mirnom i ugodnom dijelu okolice Umag, okružena prirodom i diskretno skrivena od pogleda, smjestila se ova iznimno kvalitetna obiteljska vila koja već na prvi pogled ostavlja dojam promišljene arhitekture, luksuza i potpune funkcionalnosti.....

 
 
 
  Zemljište, MURINE, 295.000 €, 898,00 m2 cca 330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.12.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Iz RE/MAX-ove ponude izdvajamo zemljište sa građevinskom dozvolom i gotovim projektom. Projekt je formiran za stambenu zgradu za šest stanova sa devet parkirnih mjesta. Odlična prilika za investitore. Građevinska dozvola je važeća. Sva infrastruktura prolazi uz samu granicu zemljišta.....

 
 
 
  Zemljište, MURINE, 104.000 €, 5365,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Umag - poljkoprivredni teren smješten uz asfaltiranu cestu, voda u blizini, na terenu trafostanica. Nalazi se u neposrednoj blizini obiteljskih kuća. Teren je ravan, blizina svih sadržaja, velika vjerojatnost da će se u narednom Prostornom planu uvrstiti u građevinsko područje naselja.....

 
 
 
  Zemljište, MURINE, 228.300 €, 1367,00 m2 cca 170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Umag - prodajemo građevinski teren blizu centra Umaga i 1800m udaljen od turističko-sportskog centra Stella Maris. Novim Prostornim planom Grada Umaga, formirane su građevinske zone u neizgrađenom dijelu naselja, a radi povećanja stambene gradnje i zadovoljavanja stambenih potreba....

 
 
 
  Kuća, MURINE, 850.000 €, 550,00 m2 cca 1550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

U malom mirnom mjestu Murine, nadomak Umaga smjestila se naša atraktivna villa. Ova predivna dvokatnica sastoji se od prizemlja koje sadrži četiri prostrana apartmana, do sada korištena u odlično uhodanu turističku svrhu. Na bočnom dijelu prostrane okućnice smješten je bazen i vanjski....

 
 
 
  Zemljište, MURINE, 104.000 €, 8242,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Umag - prodajemo ravan poljoprivredni teren, pašnjak i dijelom šuma, cca 1000m udaljen od turističkog kompleksa Monterol. Voda i struja udaljeni su cca 300m, s prilazne ceste do terena može se doći isključivo preko zemljišta u vlasništvu RH. Predan je Zahtjev za dozvolu korištenja....

 
 
 
  Zemljište, MURINE, 39.000 €, 2000,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se poloprivredno zemljište u Umagu. Zemljište je pravokutnog i pravilnog oblika ukupne površine 2000 m2. Vlasništvo uredno. Zemljište se može pogledati prema dogovoru. Slobodno nazovite za više informacija ili termin razgledavanja. Za sve dodatne informacije slobodno nas kontaktirajte.....

 
 
 
  Zemljište, MURINE, 370.000 €, 500,00 m2 cca 740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je projekt stambene vile s građevinskom dozvolom i započetom gradnjom u mirnom naselju Fratrici kod Umaga. Objekt je zamišljen kao vila s četiri stana, podzemnom garažom i zajedničkim sadržajima u prizemlju (Wellness, Fitness te bazen i jacuzzi). S terasa gornjih stanova....

 
 
 
  Zemljište, MURINE, 210.000 €, 1367,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Agencija Sky nekretnine predstavlja građevinsko zemljište na izvrsnoj lokaciji, u Istri. Ukupna kvadratura zemljišta iznosi 1367 m2, a nalazi se samo 2 km od grada i mora. Zemljište je namijenjeno za gradnju obiteljske kuće ili višestambene zgrade. AGENT ZA NEKRETNINU - 095 563 5977....

 
 
 
  Zemljište, MURINE, 36.000 €, 420,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se poljoprivredno zemljiste 420 m2. Do parcele vodi asfaltirani put i parcela se nalazi direkt uz asfaltirani put a ima i prilaz sa bijelog puta sa bocne strane koji je takoder u mom vlasnistvu 483 m2 i prodaje se uz parcelu. Parcela se nalazi 400 metara od "CASINA Paganini"....

 
 
 
  Zemljište, MURINE, 125.000 €, 2718,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se zemljište u Murinama, k.č.br. 5043 k.o. Umag. Površina (m2) 2718 Dio parcele se prema prostornom planu nalazi unutar građevinskog područja gospodarsko proizvodne namjene što ovu nekretninu čini izuzetno atraktivnom za investiciju. Zemljište je pogodno za poslovnu i industrijsku....

 
 
 
  Zemljište, MURINE, 330.000 €, 1375,00 m2 cca 240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.04.2026.,

www.njuskalo.hr

GRAĐEVINSKE I ELITNE LOKACIJE MURINE, GRAD UMAG Prodaje se građevinsko zemljište u blizini mora na mirnoj i elitnoj lokaciji, pravilnog oblika bez kamenjara. Prilika za investitore u građevini, za gradnju više etažnih kuća za obiteljski život ili turizam s mogućnošću odmornog parka....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-19 (od ukupno 19)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me