• GoHome Professional
murine što jeftinije do 3200 eura/m2 - GoHome
  • murine što jeftinije do 3200 eura/m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - murine što jeftinije do 3200 eura/m2

  • Za upit "murine što jeftinije do 3200 eura/m2" pronađeno 21 nekretnina - prosječna cijena 1.710 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 300 m2
    • do 370 m2
    • 370 m2 (prosječna površina)
    • barem 370 m2
    • 450 m2
  •  Po cijeni
    • 3000 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3300 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 220000 eura
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, MURINE, 36.000 €, 420,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se poljoprivredno zemljiste 420 m2. Do parcele vodi asfaltirani put i parcela se nalazi direkt uz asfaltirani put a ima i prilaz sa bijelog puta sa bocne strane koji je takoder u mom vlasnistvu 483 m2 i prodaje se uz parcelu. Parcela se nalazi 400 metara od "CASINA Paganini"....

 
 
 
  Zemljište, MURINE, 39.000 €, 2000,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se poloprivredno zemljište u Umagu. Zemljište je pravokutnog i pravilnog oblika ukupne površine 2000 m2. Vlasništvo uredno. Zemljište se može pogledati prema dogovoru. Slobodno nazovite za više informacija ili termin razgledavanja. Za sve dodatne informacije slobodno nas kontaktirajte.....

 
 
 
  Zemljište, MURINE, 104.000 €, 5365,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Umag - poljkoprivredni teren smješten uz asfaltiranu cestu, voda u blizini, na terenu trafostanica. Nalazi se u neposrednoj blizini obiteljskih kuća. Teren je ravan, blizina svih sadržaja, velika vjerojatnost da će se u narednom Prostornom planu uvrstiti u građevinsko područje naselja.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'murine što jeftinije do 3200 eura/m2'
125.000 €
210.000 €
240.000 €
  Zemljište, MURINE, 104.000 €, 8242,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Umag - prodajemo ravan poljoprivredni teren, pašnjak i dijelom šuma, cca 1000m udaljen od turističkog kompleksa Monterol. Voda i struja udaljeni su cca 300m, s prilazne ceste do terena može se doći isključivo preko zemljišta u vlasništvu RH. Predan je Zahtjev za dozvolu korištenja....

 
 
 
  Zemljište, MURINE, 228.300 €, 1367,00 m2 cca 170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Umag - prodajemo građevinski teren blizu centra Umaga i 1800m udaljen od turističko-sportskog centra Stella Maris. Novim Prostornim planom Grada Umaga, formirane su građevinske zone u neizgrađenom dijelu naselja, a radi povećanja stambene gradnje i zadovoljavanja stambenih potreba....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 230.000 € na 245.000 € - 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, MURINE, 245.000 €, 72,00 m2 cca 3400 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.07.2025 - 250.000 €
11.02.2026 - 230.000 €
22.04.2026 - 245.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.07.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Umag Na samo 3 km od mora nalazi se ovaj predivan stan u izgradnji s pogledom na more! Stan se smjestio na 1. katu manje zgrade. Ukupna površina stana iznosi 73 m2. Sastoji se dnevnog boravka s blagovaonicom, hodnika, kupaonice i 2 spavaće sobe, od kojih je jedna master spavaća....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 230.000 € na 245.000 € - 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MURINE, 245.000 €, 72,00 m2 cca 3400 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.07.2025 - 250.000 €
13.02.2026 - 230.000 €
24.04.2026 - 245.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Apartman, MURINE, 250.000 €, 72,00 m2 cca 3470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.07.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Umag U neposrednoj blizini Umaga započeta je izgradnja je modernig stanova u mirnom naselju sa pogledom na more. Stan se smjestio na 1. katu manje zgrade od svega 4 stana. Stan je ukupne površine 72m2 i sastoji se od 2 spavaće sobe, 2 kupaonice, kuhinje i dnevnog boravka iz....

 
 
 
  Stan, MURINE, 250.000 €, 72,00 m2 cca 3470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Zemljište, MURINE, 295.000 €, 898,00 m2 cca 330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.12.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Iz RE/MAX-ove ponude izdvajamo zemljište sa građevinskom dozvolom i gotovim projektom. Projekt je formiran za stambenu zgradu za šest stanova sa devet parkirnih mjesta. Odlična prilika za investitore. Građevinska dozvola je važeća. Sva infrastruktura prolazi uz samu granicu zemljišta.....

 
 
 
  Zemljište, MURINE, 330.000 €, 1375,00 m2 cca 240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.04.2026.,

www.njuskalo.hr

GRAĐEVINSKE I ELITNE LOKACIJE MURINE, GRAD UMAG Prodaje se građevinsko zemljište u blizini mora na mirnoj i elitnoj lokaciji, pravilnog oblika bez kamenjara. Prilika za investitore u građevini, za gradnju više etažnih kuća za obiteljski život ili turizam s mogućnošću odmornog parka....

 
 
 
  Zemljište, MURINE, 370.000 €, 500,00 m2 cca 740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je projekt stambene vile s građevinskom dozvolom i započetom gradnjom u mirnom naselju Fratrici kod Umaga. Objekt je zamišljen kao vila s četiri stana, podzemnom garažom i zajedničkim sadržajima u prizemlju (Wellness, Fitness te bazen i jacuzzi). S terasa gornjih stanova....

 
 
 
  Stan, MURINE, 402.000 €, 130,00 m2 cca 3090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo kompletnu etažu zgrade na 1. katu, ukupne površine 130 m², koja je u potpunosti adaptirana 2023. godine i prodaje se kompletno namještena ? spremna za korištenje! Etaža je kategorizirana kao 2 zasebna apartmana s ukupno 11 kreveta, što nudi odličnu priliku za: turistički....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 506.000 € na 450.000 € - 26.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, MURINE, 450.000 €, 139,31 m2 cca 3230 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.12.2025 - 506.000 €
26.03.2026 - 450.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.12.2025.,

www.eurovilla.hr

U mirnom naselju Murine koje je lokacijski udaljeno samo par kilometara od grada Umaga, smjestila se kvalitetna kuća koja je s puno pažnje održavana a krasi ju pozicija, okućnica i već spomenuta dva stana u potpunosti odvojena ukupne stambene površine od 139,31 m2.Stan u prizemlju....

 
 
 
  Kuća, MURINE, 450.000 €, 200,00 m2 cca 2250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Predivna kamena kuća u nizu s bazenom u okolici Umaga Samo u agenciji Leones. Prodaje se predivna kamena kuća u nizu s bazenom u okolici Umaga. Kuća je kompletno renovirana i namještena 2021. god. Neto korisna površina kuće je 200 m2 te se proteže se na tri etaže. U prizemlju se nalazi....

 
 
 
  Stan, MURINE, 455.000 €, 129,76 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.01.2025.,

www.eurovilla.hr

Istra, Umag, prodaja 2 moderno uređena stana s pogledom na more u mirnom naselju. Stanovi se nalaze na mirnoj lokaciji, na 1. katu stambene zgrade sa svega 5 stanova, udaljeni desetak minuta vožnje od centra grada. Stan 1 veličine 61m2 sastoji se od dvije spavaće sobe (jedne veće....

 
 
 
  Stan, MURINE, 455.000 €, 129,76 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Umag je grad na zapadnoj istarskoj obali, na samo 10 km od slovenske granice i uz Savudriju najzapadnije je mjesto u RH. U Umagu se prodaje cijela etaža na prvom katu zgrade. Etaža je površine 130m2.STAN S3 - stan na prvom katu neto korisne površine 129,76 m2 sa pripadcima: dva parkirna....

 
 
 
  Kuća, MURINE, 567.000 €, 200,00 m2 cca 2840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostrana i kvalitetno građena obiteljska kuća stambene površine 200 m² s uređenom okućnicom od 700 m². Kuća je izgrađena 2003. godine, zidane gradnje (opeka i beton) te je potpuno namještena i spremna za useljenje. Kuća se sastoji od prizemlja i kata te ima ukupno 6 soba,....

 
 
 
  Kuća, MURINE, 790.000 €, 350,00 m2 cca 2260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.07.2024.,

www.remax-centarnekretnina.com

U mirnom naselju u blizini gada Umaga smjestila se ova samostojeća kuća s puno potencijala. Sastoji se od prizemlja,prvog i drugog kata. U prizemlju su smještena tri apartmana potpuno opremljena.Velika okućnica s više parkirnih mjesta i mjestom gdje se može izgraditi i bazen po potrebi.....

 
 
 
  Kuća, MURINE, 850.000 €, 550,00 m2 cca 1550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

U malom mirnom mjestu Murine, nadomak Umaga smjestila se naša atraktivna villa. Ova predivna dvokatnica sastoji se od prizemlja koje sadrži četiri prostrana apartmana, do sada korištena u odlično uhodanu turističku svrhu. Na bočnom dijelu prostrane okućnice smješten je bazen i vanjski....

 
 
 
  Kuća, MURINE, 875.000 €, 373,00 m2 cca 2350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, UMAG ? Luksuzna vila, bazen, pogled na more U mirnom i ugodnom dijelu okolice Umag, okružena prirodom i diskretno skrivena od pogleda, smjestila se ova iznimno kvalitetna obiteljska vila koja već na prvi pogled ostavlja dojam promišljene arhitekture, luksuza i potpune funkcionalnosti.....

 
 
 
 
Sve za uređenje vašeg doma!