• GoHome Professional
medveja luksuzan barem 340 m2 pogled na more - GoHome
  • medveja luksuzan barem 340 m2 pogled na more - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - medveja luksuzan barem 340 m2 pogled na more

  • Za upit "medveja luksuzan barem 340 m2 pogled na more" pronađeno 1 nekretnina - prosječna cijena 2.118 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 320 m2 (malo manji)
    • 360 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 160000 eura
    • do 210000 eura (prosječna cijena)
    • do 250000 eura
    • do 2100 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, MEDVEJA, 720.000 €, 340,00 m2 cca 2120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

OPATIJA, MEDVEJA - kuća 340 m2 s pogledom na more i okoliš 800m2 Samostojeća kuća s 3 stana udaljeno cca 800m zračne linije od mora, ima panoramski pogled na more i južnu orijentaciju. Kuća se u naravi sastoji od: - jednog dvosobnog apartmana od cca 70m2 koji je kategoriziran za turistički....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-1 (od ukupno 1)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me