• GoHome Professional
medveja Zadnjih 7 dana - GoHome
  • medveja Zadnjih 7 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - medveja Zadnjih 7 dana

  • Za upit "medveja zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, MEDVEJA, 1.300.000 €, 235,00 m2 cca 5530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX centar nekretnina iz svoje ponude izdvaja novoizgrađenu samostojeću vilu (2025.) u Medveji, u okolici Opatije. Lokacija je izuzetno mirna, okružena zelenilom i prirodom, a opet na manje od 1 km do mora i prekrasne šljunčane plaže. Vila je površine 235 m2, a nalazi se na parceli....

 
 
 
  Zemljište, MEDVEJA, 177.000 €, 644,00 m2 cca 280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.04.2022.,

www.smart-invest.hr

MEDVEJA, prodaje se građevinsko zemljište površine 644 m2 udaljeno svega 170 m od mora i 500 m od glavne plaže u Medveji! Zemljište se nalazi u M1 zoni - mješovita namjena - pretežito stambeno, s direktnim pristupom na prometnicu. Odlično zemljište za izgradnju vile! Za više informacija....

 
 
 
  Kuća, MEDVEJA, 470.000 €, 120,00 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.10.2025.,

www.eurovilla.hr

Kuća sa velikom okućnicom u prekrasnoj Medveji, nadomak jedne od najljepših plaža Kvarnera. Ova kuća idealna je prilika za sve koji traže odličnu investiciju u turizam ili pak privatnu oazu za odmor.Nekretnina se sastoji od četiri uređena jednosobna apartmana, svaki s vlastitim dnevnim....

 
 
 
 
+29%

Promjena cijene sa 2.236.500 € na 2.875.050 € - 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, MEDVEJA, 2.875.050 €, 6390,00 m2 cca 450 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.03.2026 - 2.236.500 €
22.04.2026 - 2.875.050 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

MEDVEJA - Uz more ( 50 metara) prodajemo veliku i atraktivnu građevinsku parcelu od 6.390 m2. Sa terena se pruža otvoren i lijep pogled na more. .

 
 
 
  Kuća, MEDVEJA, 740.000 €, 252,00 m2 cca 2940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.06.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Prodaje se samostojeća kuća s pogledom na more na izvanrednoj lokaciji u Medveji. Kuća je kompletno obnovljena prije tri godine, sastoji se od tri apartmana koja su u funkciji turizma. U prizemlju površine 71,5 m2 se nalazi dvosobni apartman s dnevnim boravkom, dvije kupaone, kuhinja....

 
 
 
  Zemljište, MEDVEJA, 2.000.000 €, 2095,00 m2 cca 960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.06.2025.,

www.smart-invest.hr

MEDVEJA, teren od 2095 m2 uz more, planske oznake T3 - Kamp, unutar pojasa 100 m od mora - površina gospodarske namjene - ugostiteljsko turističke. Za više informacija i razgled nazovite +385/99/320-0008 Udaljenost od mora: 20 m Trgovina Javni prijevoz Blizina mora Udaljenost od javnog....

 
 
 
 
-20%

Promjena cijene sa 1.000.000 € na 800.000 € - 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, MEDVEJA, 800.000 €, 1822,00 m2 cca 440 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
30.04.2026 - 1.000.000 €
09.05.2026 - 800.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.04.2026.,

www.eurovilla.hr

U neposrednoj blizini jedne od najpoznatijih šljunčanih plaža sjevernog Jadrana, u Medveji, smješteno je građevinsko zemljište namijenjeno gradnji stambenog objekta. Lokaciju karakterizira idealna prometna povezanost s Opatijom i Mošćeničkom Dragom, dok sama pozicija terena osigurava....

 
 
 
  Kuća, MEDVEJA, 860.000 €, 100,00 m2 cca 8600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

OPATIJA, MEDVEJA- villa prizemnica 100m2 s bazenom s panoramskim pogledom na more + okoliš 815m2 Villa prizemniva se sastoji dnevnog boravka, kuhinje, hodnika, 1 sobe, WC-a i kupaone. Villa ima bazen sa sjeverne strane. Villa je kvalitetno građena i luksuzno opremljena, svi ugrađeni....

 
 
 
  Kuća, MEDVEJA, 720.000 €, 340,00 m2 cca 2120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

OPATIJA, MEDVEJA - kuća 340 m2 s pogledom na more i okoliš 800m2 Samostojeća kuća s 3 stana udaljeno cca 800m zračne linije od mora, ima panoramski pogled na more i južnu orijentaciju. Kuća se u naravi sastoji od: - jednog dvosobnog apartmana od cca 70m2 koji je kategoriziran za turistički....

 
 
 
  Kuća, MEDVEJA, 740.000 €, 252,00 m2 cca 2940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.eurovilla.hr

Samostojeća kuća smještena na prestižnoj Lovranskoj rivijeri, udaljena svega 50 metara od morske obale. Ova nekretnina predstavlja idealnu priliku za investiciju u turistički najam ili kao rezidencija za više obitelji, s obzirom na to da se sastoji od tri zasebne i funkcionalne stambene....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • medveja (61)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu