• GoHome Professional
materada do 800 m2 što skuplje - GoHome
  • materada do 800 m2 što skuplje - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - materada do 800 m2 što skuplje

  • Za upit "materada do 800 m2 što skuplje" pronađeno 8 nekretnina - prosječna cijena 1.366 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 760 m2 (malo manji)
    • 840 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 41000 eura
    • do 51000 eura (prosječna cijena)
    • do 61000 eura
    • do 512 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, MATERADA, 750.000 €, 280,00 m2 cca 2680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, Umag ? Materada Prostrana apartmanska kuća s 4 stambene jedinice na mirnoj lokaciji nadomak mora U mirnom i ugodnom naselju Materada, nedaleko od grada Umag, smjestila se ova prostrana i kvalitetno građena apartmanska kuća koja svojim budućim vlasnicima pruža rijetko dostupnu....

 
 
 
 
+16%

Promjena cijene sa 498.000 € na 580.000 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, MATERADA, 580.000 €, 150,00 m2 cca 3870 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.08.2025 - 498.000 €
20.05.2026 - 580.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.08.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Umag, okolica! U okolici Umaga, na parceli od 1000 m², smještena je moderna prizemna kuća površine 150 m² s bazenom! Kuća se sastoji od prostranog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, 3 spavaće sobe, 2 kupaonice i spremišta. Iz dnevnog boravka izlazi se na okućnicu,....

 
 
 
  Kuća, MATERADA, 395.000 €, 143,00 m2 cca 2760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.njuskalo.hr

U prodaji je obnovljena autohtona kamena kuća sa ukupno sa 143 m2 stambene površine smještena na parceli od 1753 m2. OPIS OBJEKTA I SADRŽAJA: Nekretnina je uređena i obnovljena 2022g. u skladu sa tradicijom nekadašnjih kuća istarskog kraja, te potpuno namještena. KUĆA prizemno: dnevni....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'materada do 800 m2 što skuplje'
197.000 €
140.000 €
82.000 €
  Zemljište, MATERADA, 380.000 €, 741,00 m2 cca 510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.05.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar nekretnina iz ponude izdvaja atraktivno građevinsko zemljište s panoramskim pogledom i pogledom na more ? savršenu priliku za investiciju ili izgradnju vlastitog doma. Zemljište se nalazi na mirnoj lokaciji, na samom rubu naselja, okruženo zelenilom i prirodom, što osigurava....

 
 
 
  Zemljište, MATERADA, 95.000 €, 414,00 m2 cca 230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaja zemljišta Materada, u blizini Umaga. Na prodaju je atraktivno zemljište koje se sastoji od građevinskog zemljišta površine 414 m² i poljoprivrednog zemljišta (šume) površine 1.725 m², smješteno u mirnom i zelenom okruženju u blizini Umaga. Ovo zemljište idealno je za one koji....

 
 
 
  Zemljište, MATERADA, 36.000 €, 834,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2024.,

www.possesso-nekretnine.hr

Prodaje se predivan maslinik u mirnom okruženju Umaga, ukupne površine 834 m². Smješten na osunčanoj lokaciji s blagim padinama, ovaj maslinik nudi savršenu priliku za ljubitelje prirode i maslinarstva. Prostran i dobro održavan, zemljište obiluje stablima maslina koje daju visoko....

 
 
 
  Zemljište, MATERADA, 35.000 €, 500,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.04.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je poljoprivredno zemljište u okolici Buja, površine 500 m2, pravilnog oblika i potpuno ravnog terena, što ga čini pogodnim za različite namjene u skladu s prostornim planom. Parcela je u naravi šuma posebne namjene, a pristup je omogućen bijelim makadamskim putem. U neposrednoj....

 
 
 
 
-43%

Promjena cijene sa 35.000 € na 20.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, MATERADA, 20.000 €, 500,00 m2 cca 40 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.04.2026 - 35.000 €
15.05.2026 - 20.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.04.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je poljoprivredno zemljište smješteno u okolici Umaga, ukupne površine 500 m2. Parcela je pravilnog oblika i ravnog terena, što omogućuje jednostavno korištenje i prilagodbu različitim poljoprivrednim ili rekreativnim namjenama. Zemljište je u naravi šuma posebne namjene,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 10)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr