- marof Najnovije

  • Za upit "marof najnovije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, MAROF, 1.350.000 €, 32350,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište na ulazu u grad Varaždinu, pored Carine i trgovačkih centara, dio u gospodarskoj i dio u mješovitoj zoni, uz asfalt, moguća gradnja odmah !!!! ZA VIŠE INFORMACIJA NAZOVITE MENDEK NEKRETNINE d.o.o. tel: +385 99 430 9770 Franjo Mendek, info@nekretnine-mendek.eu....

 
 
 
  Zemljište, MAROF, 30.050 €, 6010,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.11.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

ISKLJUČIVO U DOGMA NEKRETNINAMA! Na rubu tišine i plodnog mira, prostire se zemljište koje diše zajedno s prirodom ? ukupno 6010 kvadrata plodne zemlje, savršene za one koji razumiju govor tla i ritam godišnjih doba. Tri zasebne čestice nude mogućnost stvaranja nečeg trajnog: možda....

 
 
 
  Kuća, MAROF, 163.000 €, 89,00 m2 cca 1830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.07.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je kuća površine 89 m², smještena na okućnici od 313 m², idealna za miran obiteljski život ili kao investicija s mogućnošću najma. Posebnost ove nekretnine je njezin raspored ? kuća je podijeljena na dva odvojena dijela, što omogućuje korištenje kao dvije zasebne stambene....

 
 
 
  Zemljište, MAROF, 54.600 €, 780,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Fenomenalno građevinsko zemljište Dođite i otkrijte vašu oazu mira i udobnosti u srcu prekrasnog Kućan Marofa, samo nekoliko koraka od živahnog grada Varaždina. Ovo iznimno građevinsko zemljište nudi više od mjesta za vašu novu kuću; nudi vam priliku za stvaranje života iz snova.....

 
 
 
  Zemljište, MAROF, 29.000 €, 2634,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Samo u Dogma nekretninama ! Prodaje se atraktivno poljoprivredno zemljište smješteno unutar građevinske zone u Kućan Marofu, u neposrednoj blizini Varaždina. Ova parcela predstavlja izvrsnu priliku za izgradnju obiteljske kuće ili kao investicija za budućnost. Zemljište se nalazi....

 
 
 
  Zemljište, MAROF, 157.000 €, 3089,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Samo u Dogma nekretninama ! Prodaje se atraktivno građevinsko zemljište u industrijskoj zoni u Kućan Marofu, idealno za poslovne ili industrijske namjene. Zemljište se nalazi u neposrednoj blizini Varaždina, što omogućuje izvrsnu prometnu povezanost i dostupnost svim važnim sadržajima.....

 
 
 
  Zemljište, MAROF, 130.720 €, 6536,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se građevinsko zemljište od 6536 m2 u Varaždinu. U blizini zemljišta se nalaze auto škola Crnković, auto kuća Bunić, auto kuća Špoljarić i Elgrad . Nalazi se u neizgrađenom dijelu građevinskog područja. Parcela je djelomično u zoni gospodarske namjene- poslovno-proizvodna....

 
 
 
  Kuća, MAROF, 399.999 €, 132,00 m2 cca 3030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

U ponudi je atraktivna moderna montažna kuća novogradnje u Varaždinu koja spaja vrhunsku energetsku učinkovitost, suvremeni dizajn i maksimalnu funkcionalnost prostora. Smještena na parceli od 552 m², ova nekretnina A+ kategorije pruža idealan spoj udobnosti, estetike i niskih troškova....

 
 
 
  Zemljište, MAROF, 219.500 €, 4381,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u Varaždinu - Kućanska ulica. Zemljište je smješteno u zoni proizvodno-poslovne namjene. Površina nekretnine je 4381 m2, Nepravilnog je pravokutnog oblika sa stranicama cca 50x100x22x100m. Jednom duljom stranom naslanja se direktno na kolnik Kućanske....

 
 
 
  Zemljište, MAROF, 99.000 €, 1606,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prekrasna parcela samo 3,5 km od korza Varaždin. Parcela je veličine cca 32x55m. Znači lijep kvadratni oblik, a ne usko dugačko zemljište. U ulicu se ulazi iz slijepe ulice i zemljište je u slijepoj ulici zadnje u nizu. Nula prometa, nula buke. Uz parceli na 15-20 metara su svi priključci....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • marof (40)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni