• GoHome Professional
makarska barem 130 m2 Zadnjih 14 dana - GoHome
  • makarska barem 130 m2 Zadnjih 14 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - makarska barem 130 m2 Zadnjih 14 dana

  • Za upit "makarska barem 130 m2 zadnjih 14 dana" pronađeno 26 nekretnina - prosječna cijena 3.772 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 290000 eura
    • do 360000 eura (prosječna cijena)
    • do 430000 eura
    • do 3600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, MAKARSKA, 498.000 €, 140,00 m2 cca 3560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

Predivna novoizgrađena vila smještena u malom mjestu nedaleko od grada Imotskog. Vila površine 140 m2 neto površine smjestila se na zemljištu površine 3400 m2 od čega je 1800 m2 poljoprivredno zemljište na kojem se nalazi bunar za navodnjavanje. Ova lijepa prizemnica sastoji se od....

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, 1.000.000 €, 127,00 m2 cca 7870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji vrlo atraktivne dvojne vile, smještene na mirnoj lokaciji iznad Makarske. Riječ je o troetažnoj nekretnini (prizemlje, prvi i drugi kat) koja ima ukupnu korisnu površinu od 127m2 (unutarnja površina 98m2). U prizemlju se nalazi hodnik, kuhinja s velikim dnevnim....

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, 610.000 €, 160,00 m2 cca 3810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U zapadnom dijelu Makarske na mirnoj lokaciji sa prekrasnim pogledom prodaje se moderna vila sa bazenom. Vila se prostire na dvije etaže ukupne površine 160 m2, na parceli od 200 m2, izgrađena je 2017. Prizemna etaža se sastoji od jedne spavaće sobe sa pripadajućom kupaonom i izlazom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'makarska barem 130 m2 zadnjih 14 dana'
180.000 €
180.000 €
950.000 €
  Kuća, MAKARSKA, 770.000 €, 170,00 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Smještena na iznimno mirnoj lokaciji, svega nekoliko minuta vožnje od Makarske, ova atraktivna samostojeća kuća predstavlja savršen spoj udobnosti, privatnosti i mediteranskog načina života. S ukupno 170 m2 stambenog prostora, nekretnina nudi funkcionalan raspored i očaravajući otvoreni....

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, 650.000 €, 120,00 m2 cca 5420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

Vila s bazenom i panoramskim pogledom smještena na mirnoj lokaciji idealnoj za ljetni odmor. Ova izuzetna vila nalazi se na udaljenosti od 350 m od mora i prekrasnih šljunčanih plaža po kojima je poznata Makarska rivijera. Sastoje se od dvije spavaće sobe, 2 kupaonice te od kuhinje,....

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, 900.000 €, 206,00 m2 cca 4370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U izgradnji su četiri nove luksuzne vile u naselju zatvorenog tipa, južno orijentirane sa pripadajućim bazenima i otvorenim pogledom na more i otoke. Svaka villa će se sastojati od prizemlja i dva kata, te sa parcelom površine cca 400 m2. Prizemlje obuhvaća: predprostor, kotlovnicu,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 369.900 €, 117,00 m2 cca 3160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Priroda je ponekad jako naklonjena, rijetko koji grad na obali ima privilegij da se poput Makarske ugnijezdi ispod sivog masiva Biokova čiji kameni kraci poniru u kristalno čisto more. Pješčane plaže, borove šume, kilometarske šetnice, priroda čista i nepatvorena, kao vrijedan dodatak....

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, Centar, Na upit, 250,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.euro-immobilien.hr

PRILIKA!!! Atraktivna stara kamena kuća s prostranim vrtom u strogom centru Makarske. Kuća je površine 250 m2, a prostire se na dvije etaže i potkrovlje. Veliku prednost ovoj kući daje prostrani vrt/dvorište površine 443 m2 a koje je ujedno građevinsko zemljište (tamno žuta zona)....

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, 1.330.000 €, 300,00 m2 cca 4430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Luksuzna, moderna vila u neposrednoj blizini Makarske rivijere s pogledom na more. Smještena na 700 m2 zemljišne površine, ukupne stambene površine 300 m2 na dvije etaže. Na prvoj etaži se nalaze kuhinja, blagovaonica, dnevna soba s koje se direktno izlazi na terasu na kojoj se nalazi....

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, 750.000 €, 350,00 m2 cca 2140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Novoizgrađena nekretnina s bazenom smještena u prekrasnom okruženju netaknute prirode, na 20km udaljenosti od prekrasnih plaža Baške Vode i Makarske. Vila stambene površine 350m2 je izgrađena 2020. godine na zemljištu od 4897m2 te se prostire na tri etaže. U prizemlju se nalazi otvoreni....

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, 1.100.000 €, 350,00 m2 cca 3140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju se nudi ova moderna vila koja se nalazi u kompleksu od četiri identične, novoizgrađene luksuzne vile koje odišu najvišim komforom, modernim interijerima i elegantnim dizajnom, u mjestu Makarska, pored Splita. Svaka vila smještena je na svom zasebnom zemljištu kao samostalna....

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, 980.000 €, 377,00 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Ova apartmanska kuća smještena je u mirnom naselju, okružena maslinikom, na samo dvije minute od plaže. Kuća ima površinu od 377 m², dok površina zemljišta iznosi 251 m². Zemljište je ograđeno, što jamči potpunu privatnost i mir. Smještena je u slijepoj ulici, u prekrasnom prirodnom....

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, 1.450.000 €, 380,00 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na jedinstvenoj lokaciji, na padinama planine Biokovo, svega 4 kilometra od centra Makarske, smještena je moderna novogradnja s predivnim panoramskim pogledom na Jadransko more. Vila se sastoji od tri luksuzne stambene jedinice, pažljivo osmišljene za maksimalnu udobnost i privatnost,....

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, 1.550.000 €, 400,00 m2 cca 3880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Luksuzna kuća s bazenom, smještena na predivnoj lokaciji podno Biokova s panoramskim pogledom na more. Proteže se na tri etaže ukupne stambene površine 400 m2, na parceli veličine 515 m2. Ova nekretnina nalazi se u mirnom djelu mjesta te budućim vlasnicima nudi oazu mira s veličanstvenim....

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, 1.450.000 €, 400,00 m2 cca 3630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.crozilla.com

Moderna luksuzna vila s panoramskim pogledom i bazenom. Na prodaju nudimo luksuznu vilu smještenu u zapadnom dijelu Makarske koja se sastoji od 3 odvojene jedinice netto površine 400 m2. Na prizemlju i u polovici 1. kata smješten je veliki dvoetažni stan koji se sastoji od 4 spavaće....

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, 3.500.000 €, 400,00 m2 cca 8750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

U samom srcu Makarske, na jednoj od najpoželjnijih i najrjeđih lokacija u gradu, nalazi se ova jedinstvena kamena nekretnina koja objedinjuje autentični mediteranski šarm, izvanredan investicijski potencijal i rijetku funkcionalnu raznolikost. Riječ je o nekretnini koja se sastoji....

 
 
 
  Zemljište, MAKARSKA, 35.900 €, 488,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se atraktivno zemljište tik do mora, na lokaciji Igrane pored Makarske. Zemljište veličine od 488m2. Na fotografijama se jasno vidi širina i dužina parcele, sredina parcele je široka 12.4 metara, jedan rub parcele je širok 10.54 metara i drugi rub parcele 3.54m. Na parceli....

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, 2.400.000 €, 780,00 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Novoizgrađena, samostojeća apartmanska kuća s pogledom na more. Smještena je na mirnoj lokaciji, u malom turistički atraktivnom mjestu koje se smjestilo u podnožju planine Biokovo, u blizini Makarske. Kuća se sastoji od četiri etaže. U prizemlju kuće su smještene dvije garaže, strojarnica....

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, 3.750.000 €, 800,00 m2 cca 4690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

U prodaju se nudi moderna kuća za odmor sa samo 120 metara udaljenosti od mora i nalazi se u Tučepima, u blizini mjesta Makarske i Splita. Pozicionirana je na južnoj strani te odiše najvišom udobnošću i modernim interijerom. Nudi spoj tradicionalnog mediteranskog šarma i komfora uz....

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, 1.980.000 €, 400,00 m2 cca 4950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Atraktivna, novoizgrađena vila smještena u srednjoj Dalmaciji, nedaleko od grada Makarske. Jedinstvena pozicija i sadržaji pružaju luksuz i udobnost dok su otvoreni pogled na more i miris borove šume odlična kombinacija za opuštanje na ovoj mirnoj lokaciji. Vila se sastoji od ukupno....

 
 
 
  Zemljište, MAKARSKA, 2.000.000 €, 10000,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Na prodaju građevinsko zemljište površine 10.000 m², smješteno na izuzetnoj lokaciji u Velikom Brdu, Makarska ? prvi red do mora. Zemljište je u zoni T1 i T2 namjene, što omogućuje izgradnju turističkih objekata kao što su hoteli, apartmanski kompleksi ili kampovi. Mogućnost parcelacije....

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, 1.550.000 €, 467,00 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je kuća za odmor koja se nalazi u blizini mora i ima pogled na more. Izgrađena je na tri etaže. Smještena je na južnoj strani i okružena zelenilom, voćnjacima i cvjetnjacima s kvalitetnim vrtnim namještajem, čime je djelomično zaštićena od pogleda susjeda, a okruženje je....

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, 1.000.000 €, 650,00 m2 cca 1540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju samostojeća kuća u Makarskoj, 650 m2 na odličnoj lokaciji. Blizina dućana, škole i centra grada. Kuća se sastoji od šest apartmanskih jedinica, parkinga i vrta te pruža otvoreni pogled na cijeli grad, more i susjedne otoke. Makarska, samostojeća kuća, 650 m2 (prodaja).

 
 
 
  Zemljište, MAKARSKA, Centar, Na upit, 2463,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.euro-immobilien.hr

PRILIKA!!! Građevinsko zemljište iznad centra Makarske, površine 2463 m2, s kojega se pruža prekrasan nesmetani pogled na more, otoke i grad Makarsku. Po prostornom planu općine Makarska zemljište se nalazi u izgrađenom dijelu građevinskog područja naselja (tamno žuta zona - interpolacija)....

 
 
 
  Zemljište, MAKARSKA, 542.250 €, 2169,00 m2 cca 250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište, 2.169,00 m², Makarska.

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-25 (od ukupno 22)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Izdvojene nekretnine

Zagreb

Britanski trg, luksuzan četverosoban stan

www.eurovilla.hr

Dalmacija,

jednosoban stan u zgradi sa bazenom!

www.sajn-nekretnine.hr