• GoHome Professional
lukoran do 957 eura/m2 - GoHome
  • lukoran do 957 eura/m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lukoran do 957 eura/m2

  • Za upit "lukoran do 957 eura/m2" pronađeno 33 nekretnina - prosječna cijena 343 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 610 m2
    • do 770 m2
    • 770 m2 (prosječna površina)
    • barem 770 m2
    • 920 m2
  •  Po cijeni
    • 909 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1000 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 17000 eura
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, LUKORAN, 90.000 €, 94,00 m2 cca 960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

Stara kamena kuća za adaptaciju, 94 m², Lukoran, otok Ugljan .

 
 
 
  Kuća, LUKORAN, 90.000 €, 94,00 m2 cca 960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Stara kamena kuća za adaptaciju, 94 m2, Lukoran, otok Ugljan Stara kamena kuća za adaptaciju, 94 m2, Lukoran, otok Ugljan U mjestu Lukoran, na predivnom otoku Ugljanu, smjestila se stara kamena kuća s dugom poviješću. Izgrađena prije više od stoljeća, čeka novog vlasnika koji će joj....

 
 
 
  Kuća, LUKORAN, 90.000 €, 94,00 m2 cca 960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se samostojeća kamena kuća na otoku Ugljanu, povrh Lukorana. Kuća je u apsolutnom miru van gužve i prometnica. Započeta adaptacija, novi krov, pod, dosta građe i crijepa ostaje kupcu za daljnje radove, stanje je vidljivo na slikama. Vlasništvo uredno 1/1. Za više informacija....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'lukoran do 957 eura/m2'
86.200 €
83.000 €
507.000 €
  Kuća, LUKORAN, 86.500 €, 94,00 m2 cca 920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Otok Ugljan, poznat kao zeleni otok zadarskog arhipelaga, jedno je od najugodnijih mjesta za život i odmor u sjevernoj Dalmaciji. U njegovom zapadnom dijelu smjestio se Lukoran, slikovito otočno mjesto okruženo borovim šumama, skrivenim uvalama i kristalno čistim morem. Kaiser Immobilien....

 
 
 
  Kuća, LUKORAN, 92.000 €, 94,00 m2 cca 980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Površina: 94 m2 Udaljenost od mora: 1100 m Godina izgradnje: oko 1900. godine, s obnovljenim krovom 2022. Opis: Ova autentična kuća, izgrađena prije više od jednog stoljeća, predstavlja pravu priliku za ljubitelje nekretnina koji traže projekt adaptacije u mirnom dijelu Lukorana na....

 
 
 
  Zemljište, LUKORAN, 456.300 €, 1014,00 m2 cca 450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.09.2025.,

www.njuskalo.hr

MALI LUKORAN / OTOK UGLJAN, prodaje se građevinsko zemljište površine 1014m2 koje se nalazi se u prvom redu uz more, pružajući vam predivan pogled te pristup kristalno čistom moru koje je udaljeno samo nekoliko koraka od vašeg budućeg doma. Teren nudi jedinstvenu priliku za izgradnju....

 
 
 
  Kuća, LUKORAN, 125.000 €, 300,00 m2 cca 420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.11.2025.,

www.njuskalo.hr

U prodaji je autentična kamena kuća u mjestu Lukoran, smještena na zemljištu površine 135 m², dok sama kuća obuhvaća 300 m². Izgrađena od starog, kvalitetnog kamena, ova nekretnina odiše karakterom i tradicijom. Kuća je za potpunu renovaciju, što Vam daje slobodu da je pretvorite....

 
 
 
  Zemljište, LUKORAN, 800.000 €, 2864,00 m2 cca 280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Iz ponude izdvajamo atraktivno zemljište na otoku ugljanu, između Malog i Velikog Lukorana. Prava je rijetkost na tržištu, veličine je 2864m2 i prvi je red do mora. Zemljište je spojeno sa građevinskom zonom, te postoji velika mogućnost prenamjene u građevinsko. Na zemljištu se nalazi....

 
 
 
  Zemljište, LUKORAN, 800.000 €, 2864,00 m2 cca 280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se iznimno atraktivno zemljište prvi red do mora u mjestu Lukoran na otoku Ugljanu, ukupne površine 2864 m². Ova jedinstvena nekretnina smještena je uz samu morsku obalu, u mirnom i slikovitom dijelu mjesta, okružena netaknutom prirodom i tradicionalnim dalmatinskim ugođajem.....

 
 
 
  Zemljište, LUKORAN, 120.000 €, 581,00 m2 cca 210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.12.2024.,

www.njuskalo.hr

Lukoran je naselje u središnjem dijelu sjeveroistočne obale otoka Ugljana, u sastavu općine Preko, smješteno uz središnje plodno polje i slikovite uvale. Prodaje se građevinsko zemljište sa građevinskom dozvolom za izgradnju kuće sa bazenom. Zemljište ima ukupno 581 m2, sva infrastruktura....

 
 
 
  Zemljište, LUKORAN, 685.000 €, 3350,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostrano građevinsko zemljište u mirnom mjestu Lukoran na otoku Ugljanu, ukupne površine 3.350 m². Parcela se nalazi na blagoj uzvisini i pruža otvoren panoramski pogled na more i zadarsku obalu. Blaga padina omogućuje idealnu orijentaciju za projektiranje objekata koji....

 
 
 
  Zemljište, LUKORAN, 395.000 €, 1974,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.06.2024.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište površine 1974 m2, nalazi se u mjestu Mali Lukoran, udaljenosti 150 m od mora. Zemljište je pravilnog oblika s pristupnim putem, a infrastruktura je u neposrednoj blizini. Sve dodatne informacije dostavljamo na upit! Agencijska provizija za kupca iznosi 2% + PDV....

 
 
 
  Zemljište, LUKORAN, 201.000 €, 1006,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište površine 1006 m2, nalazi se u mjestu Mali Lukoran, udaljenosti 130 m od mora. Zemljište je pravilnog oblika s pristupnim putem, a infrastruktura je u neposrednoj blizini. Sve dodatne informacije dostavljamo na upit! Agencijska provizija za kupca iznosi 2% + PDV....

 
 
 
  Zemljište, LUKORAN, 85.000 €, 435,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Zadar - Lukoran, prodaje se građevinsko zemljište od 435 m2. . Zemljište je pravilnog oblika dimenzija cca. 18m x 24m, prilazni bijeli put, struja i voda u blizini. . SA ZEMLJIŠTA SE PRUŽA POGLED NA MORE!!! . Nalazi se na dobroj lokaciji 190 m udaljen od mora i plaže, blizina svih....

 
 
 
  Zemljište, LUKORAN, 536.400 €, 2980,00 m2 cca 180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište površine 2980 m2, nalazi se u mjestu Mali Lukoran, udaljenosti 130 m od mora. Zemljište je pravilnog oblika s pristupnim putem, a infrastruktura je u neposrednoj blizini. Sve dodatne informacije dostavljamo na upit! Agencijska provizija za kupca iznosi 2% + PDV....

 
 
 
  Zemljište, LUKORAN, 132.000 €, 750,00 m2 cca 180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se atraktivna građevinska parcela površine 760 m² u mjestu Lukoran na otoku Ugljanu s gotovim PROJEKTOM.. Teren ima panoramski pogled na more koji ništa ne zaklanja, a zbog blagog nagiba idealan je za gradnju luksuznih vila, apartmana ili turističkog kompleksa. ? Pristup asfaltiranom....

 
 
 
  Zemljište, LUKORAN, 95.000 €, 540,00 m2 cca 180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Ekskluzivna parcela s pogledom na more u Lukoranu ? gotov projekt uključen! Na prodaju građevinska parcela od 540 m² u mirnom Lukoranu, na otoku Ugljanu. Parcela ima blagi nagib koji pruža neometan panoramski pogled na more i maksimalnu osunčanost tijekom dana. Posebna prednost: uz....

 
 
 
  Zemljište, LUKORAN, 299.000 €, 1710,00 m2 cca 180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.06.2024.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se započeta gradnja kuće na parceli 1710m2, kuća je legalizirana u postojećim gabaritima. Nalazi se na otoku Ugljanu, u mjestu Lukoran. Savršena lokacija, idealna za izgradnju moderne Ville za odmor, apartmana ili obiteljske kuće. Pogled na Zadar, okolicu i Velebit. Odlična....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 95.000 € na 87.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, LUKORAN, 87.000 €, 540,00 m2 cca 160 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2025 - 124.200 €
29.03.2025 - 97.200 €
26.07.2025 - 95.000 €
25.04.2026 - 87.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Luksuzni Teren na Lukoranu ? Savršena Prilika za Investiciju s Pogledom na More Ovaj jedinstveni teren od 540 m² smješten je na jednoj od najlepših lokacija u naselju Lukoran, na otoku Ugljanu. S lako dostupnim pristupom asfaltnom cestom, teren se nalazi na savršenoj poziciji koja....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 134.000 € na 122.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, LUKORAN, 122.000 €, 760,00 m2 cca 160 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2025 - 174.800 €
29.03.2025 - 136.800 €
26.07.2025 - 134.000 €
25.04.2026 - 122.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Izvanredan Luksuzni Teren na Lukoranu s Pogledom na More ? Savršen za Investicije u Turizam i Luksuznu Gradnju Ovaj izuzetni teren od 760 m² smješten je na jednoj od najatraktivnijih lokacija na otoku Ugljanu, u naselju Lukoran, koje se ističe svojom neponovljivom prirodnom ljepotom,....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 132.000 € na 120.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, LUKORAN, 120.000 €, 750,00 m2 cca 160 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2025 - 172.500 €
29.03.2025 - 135.000 €
26.07.2025 - 132.000 €
25.04.2026 - 120.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na izvanrednoj lokaciji u Lukoranu, na otoku Ugljanu, smješten je teren od 750 m², koji predstavlja savršen temelj za izgradnju luksuznog objekta ili turističkog kompleksa. S pristupom asfaltnom cestom, teren je lako dostupan tijekom cijele godine, a sama lokacija nudi sve prednosti....

 
 
 
  Zemljište, LUKORAN, 86.400 €, 540,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište na otoku Ugljanu, mjesto Lukoran. Površina je 540 m2. Udaljenost od mora putem je 160 metara. Pristup je javni asfaltirani put po kojemu ide infrastruktura. Pravilan oblik, blagi nagib. Za više informacija molimo kontaktirati agenciju. Ugljan, Lukoran....

 
 
 
  Zemljište, LUKORAN, 120.000 €, 767,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Ova parcela se ističe svojom jedinstvenom prirodnom okolinom okružena je borovom šumom, koja pruža privatnost, mir i ugodan hlad tijekom ljetnih dana. Istovremeno, lokacija nudi blizinu mora i svih sadržaja, što čini ovo zemljište savršenom kombinacijom prirode i praktičnosti. Prednosti....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 352.000 € na 328.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, LUKORAN, 328.000 €, 2118,00 m2 cca 160 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2025 - 423.600 €
29.03.2025 - 360.060 €
26.07.2025 - 352.000 €
25.04.2026 - 328.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prostrani Teren na Lukoranu ? Idealna Prilika za Luksuznu Gradnju s Pogledom na More Na prestižnoj lokaciji u Lukoranu, na otoku Ugljanu, smješten je teren od 2118 m² koji nudi brojne mogućnosti za razvoj luksuznih objekata. Pristup terenu je osiguran asfaltnim putem, što omogućava....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 360.000 € na 328.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, LUKORAN, 328.000 €, 2118,00 m2 cca 160 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.02.2026 - 360.000 €
25.04.2026 - 328.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.06.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se atraktivno zemljište na mirnoj lokaciji u centru mjesta Lukoran,na otoku Ugljanu.Prodavatelji uz zemljiošte daju i idejne projekte za izgradnju tri autohotnih vila u klasičnom stilu,što se izvrsno uklapa u okruženje zemljišta.Vrlo dobra lokacija jer se nalazi u samome mjestu....

 
 
 
  Zemljište, LUKORAN, 320.000 €, 2092,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2025.,

www.njuskalo.hr

Lukoran - Preko Ekskluzivna prodaja! Građevinsko zemljište površine 2092 m2 cca 150 m od mora i plaže! Otvoren pogled na more. Na zemljištu se nalazi započeta gradnja za koju je ishodovana građevinska dozvola 2017. godine. Stanje građevine je vidljivo na slikama. Građevinsko zemljište....

 
 
 
  Zemljište, LUKORAN, 212.550 €, 1417,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.06.2024.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište površine 1417m2 na otoku Ugljanu, u mjestu Lukoran. Savršena lokacija, idealna za izgradnju moderne Ville za odmor, apartmana ili obiteljske kuće. Pogled na Zadar, okolicu i Velebit. Odlična povezanost katamaranom ili trajektom iz Preka za Zadar. Moguć....

 
 
 
  Zemljište, LUKORAN, 402.300 €, 2980,00 m2 cca 140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u mjestu Mali Lukoran, 200 m od mora. Predmet prodaje su 2 parcele jedna do druge, ukupne površine 2980 m2. Jedna parcela površine 1974 m2, širine 36 m dužine cca 50, druga parcela površine je 1006 m2, širine 40 m dužine 24 m. CIJENA: 130 € po m2,....

 
 
 
 
-12%

Promjena cijene sa 165.000 € na 145.000 € - 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, LUKORAN, 145.000 €, 1435,00 m2 cca 100 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.01.2026 - 165.000 €
01.03.2026 - 145.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se atraktivno zemljište na otoku Ugljanu,mjesto Lukoran.Zemljište se nalazi u mirnome dijelu mjesta,a udaljeno svega četiristo metara od centra mjesta,plaže,šetnice,te ostalih sadržaja.Zemljište je okruženo prekrasnom borovom šumom,a sa njega se pruža prekrasan pogled na uvalu.Dio....

 
 
 
  Zemljište, LUKORAN, 166.500 €, 1665,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se poljoprivredno zemljište površine 1665 m², odmah uz građevinsku zonu. Idealna lokacija s ogromnim potencijalom za prenamjenu, stotinjak metara udaljeno od mora. Blizina mora Udaljenost od centra mjesta: 250 m Udaljenost od mora: 100 m.

 
 
 
  Zemljište, LUKORAN, 166.500 €, 1665,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se poljoprivredno zemljište površine 1665 m², odmah uz građevinsku zonu. Idealna lokacija s ogromnim potencijalom za prenamjenu, stotinjak metara udaljeno od mora. ID KOD AGENCIJE: DA100064575 Marin Peroš Asistent u posredovanju Mob: 099/677-5850 Tel: 023/551-400 E-mail: marin.peros@dogma-nekretnine.com....

 
 
 
  Zemljište, LUKORAN, 160.000 €, 2282,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.07.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na samom ulazu u Mali Lukoran prodaje se građevinsko zemljište ukupne površine 2.282 m². Zemljište je pravilnog oblika, idealno za izgradnju jedne ili više vila s bazenima. Parcela je već parcelizirana na tri dijela, a sve tri čestice nalaze se unutar građevinske zone. Mirna lokacija....

 
 
 
  Zemljište, LUKORAN, 160.000 €, 2282,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je građevinsko zemljište površine 2282 m² smješteno u naseljenom dijelu Malog Lukorana na otoku Ugljanu. Zemljište ima pristup s asfaltne ceste te se nalazi na udaljenosti od samo 200 metara od mora. Zahvaljujući svojoj lokaciji, zemljište predstavlja izvrsnu priliku za....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-33 (od ukupno 34)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com