• GoHome Professional
lukoran do 100000 eura - GoHome
  • lukoran do 100000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lukoran do 100000 eura

  • Za upit "lukoran do 100000 eura" pronađeno 9 nekretnina - prosječna cijena 698 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosječna površina)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po cijeni
    • 95000 eura (malo jeftiniji)
    • 100000 eura (malo skuplji)
    • do 917 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, LUKORAN, 95.000 €, 540,00 m2 cca 180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Ekskluzivna parcela s pogledom na more u Lukoranu ? gotov projekt uključen! Na prodaju građevinska parcela od 540 m² u mirnom Lukoranu, na otoku Ugljanu. Parcela ima blagi nagib koji pruža neometan panoramski pogled na more i maksimalnu osunčanost tijekom dana. Posebna prednost: uz....

 
 
 
  Kuća, LUKORAN, 92.000 €, 94,00 m2 cca 980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Površina: 94 m2 Udaljenost od mora: 1100 m Godina izgradnje: oko 1900. godine, s obnovljenim krovom 2022. Opis: Ova autentična kuća, izgrađena prije više od jednog stoljeća, predstavlja pravu priliku za ljubitelje nekretnina koji traže projekt adaptacije u mirnom dijelu Lukorana na....

 
 
 
  Kuća, LUKORAN, 90.000 €, 94,00 m2 cca 960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

Stara kamena kuća za adaptaciju, 94 m², Lukoran, otok Ugljan .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'lukoran do 100000 eura'
90.000 €
86.500 €
86.400 €
  Kuća, LUKORAN, 90.000 €, 94,00 m2 cca 960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se samostojeća kamena kuća na otoku Ugljanu, povrh Lukorana. Kuća je u apsolutnom miru van gužve i prometnica. Započeta adaptacija, novi krov, pod, dosta građe i crijepa ostaje kupcu za daljnje radove, stanje je vidljivo na slikama. Vlasništvo uredno 1/1. Za više informacija....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 95.000 € na 87.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, LUKORAN, 87.000 €, 540,00 m2 cca 160 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2025 - 124.200 €
29.03.2025 - 97.200 €
26.07.2025 - 95.000 €
25.04.2026 - 87.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Luksuzni Teren na Lukoranu ? Savršena Prilika za Investiciju s Pogledom na More Ovaj jedinstveni teren od 540 m² smješten je na jednoj od najlepših lokacija u naselju Lukoran, na otoku Ugljanu. S lako dostupnim pristupom asfaltnom cestom, teren se nalazi na savršenoj poziciji koja....

 
 
 
  Kuća, LUKORAN, 86.200 €, 94,00 m2 cca 920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.12.2025.,

www.njuskalo.hr

U prodaji je autentična kamena kuća u mjestu Lukoran, smještena na zemljištu površine 71 m², dok sama kuća obuhvaća 94 m². Izgrađena od starog, kvalitetnog kamena, ova nekretnina odiše karakterom i tradicijom. Kuća je za potpunu renovaciju, što Vam daje slobodu da je pretvorite u....

 
 
 
  Zemljište, LUKORAN, 85.000 €, 435,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Zadar - Lukoran, prodaje se građevinsko zemljište od 435 m2. . Zemljište je pravilnog oblika dimenzija cca. 18m x 24m, prilazni bijeli put, struja i voda u blizini. . SA ZEMLJIŠTA SE PRUŽA POGLED NA MORE!!! . Nalazi se na dobroj lokaciji 190 m udaljen od mora i plaže, blizina svih....

 
 
 
  Kuća, LUKORAN, 83.000 €, 94,00 m2 cca 880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

UGLJAN, LUKORAN - Kamena kuća za adaptaciju Prodaje se kamena kuća u naselju Turkija pokraj Lukorana na otoku Ugljanu. Kuća je površine 94 m2 sa okućnicom površine 71 m2. Kuća je izgrađena oko 1900. godine, ali je 2022 stavljen novi krov te pod na gornjem katu. Unutar kuće nema pregrada.....

 
 
 
  Kuća, LUKORAN, 33.000 €, 28,00 m2 cca 1180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se mala kuća u nizu,katnica, tlocrtne površine 14 m2 po etaži. Kuća se nalazi u malom mirnom naselju sa 30-ak kuća, 800 m od mora, ima priključak struje,a priključak vode se nalazi u neposrednoj blizini, na ulici ispred kuće. Potrebna potpuna adaptacija, nema dvorište, parking....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 10)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!