• GoHome Professional
lukoran barem 380 m2 - GoHome
  • lukoran barem 380 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lukoran barem 380 m2

  • Za upit "lukoran barem 380 m2" pronađeno 32 nekretnina - prosječna cijena 687 €/m2

Vidimo da uporno tražiš, želimo ti pomoći!
Znaš li da ima 10 nekretnina za upit lukoran barem 380 m2 pala cijena

 

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 360 m2 (malo manji)
    • 400 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 13000 eura
    • do 17000 eura (prosječna cijena)
    • do 20000 eura
    • do 174 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, LUKORAN, 750.000 €, 378,00 m2 cca 1980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

U nepreglednom zagrljaju Jadranskog mora, na otočiću Ugljanu u mjestu Lukoran, stoji jedna kuća, poput čuvara tišine i ljepote tog zabačenog kutka svijeta. Njezina silueta, sa svojih 378 kvadratnih metara stambenog prostora, uronjena je u šum borova, dok terase nježno zapljuskuje....

 
 
 
  Kuća, LUKORAN, 750.000 €, 378,00 m2 cca 1980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Velika obiteljska katnica s ukupno 6 apartmana! U prizemlju se nalaze dva jednosobna apartmana. Na katu su dva dvosobna i jedan jednosobni apartman. Na drugom katu se nalazi veliki trosobni apartman, u sklopu kojeg je jedna soba koja može biti posebna (vlastito kupatilo). Također,....

 
 
 
  Kuća, LUKORAN, 750.000 €, 377,80 m2 cca 1990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju se nudi tro etažna apartmanska kuća u mirnom i idiličnom mjestu Lukoran na otoku Ugljanu, samo nekoliko koraka od mora. Ova potpuno opremljena i uređena kuća idealna je za ulaganje u turizam ili kao luksuzni obiteljski objekt. Osnovne karakteristike: Lokacija: Lukoran,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'lukoran barem 380 m2'
520.000 €
1.720.000 €
1.720.000 €
  Kuća, LUKORAN, 750.000 €, 377,80 m2 cca 1990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kuća u Lukoranu, 1.red uz more, odmah do prelijepe pješčane uvale! Kuća ima šest apartmanskih jedinica, uređena je i namještena u potpunosti. U suterenu su dvije stambene jedinice sa terasama, jedna je jednosobna, druga dvosobna. U prizemlju su tri stambene jedinice, dvije sa dvije....

 
 
 
  Zemljište, LUKORAN, 85.000 €, 435,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Zadar - Lukoran, prodaje se građevinsko zemljište od 435 m2. . Zemljište je pravilnog oblika dimenzija cca. 18m x 24m, prilazni bijeli put, struja i voda u blizini. . SA ZEMLJIŠTA SE PRUŽA POGLED NA MORE!!! . Nalazi se na dobroj lokaciji 190 m udaljen od mora i plaže, blizina svih....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 95.000 € na 87.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, LUKORAN, 87.000 €, 540,00 m2 cca 160 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2025 - 124.200 €
29.03.2025 - 97.200 €
26.07.2025 - 95.000 €
25.04.2026 - 87.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Luksuzni Teren na Lukoranu ? Savršena Prilika za Investiciju s Pogledom na More Ovaj jedinstveni teren od 540 m² smješten je na jednoj od najlepših lokacija u naselju Lukoran, na otoku Ugljanu. S lako dostupnim pristupom asfaltnom cestom, teren se nalazi na savršenoj poziciji koja....

 
 
 
  Zemljište, LUKORAN, 95.000 €, 540,00 m2 cca 180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Ekskluzivna parcela s pogledom na more u Lukoranu ? gotov projekt uključen! Na prodaju građevinska parcela od 540 m² u mirnom Lukoranu, na otoku Ugljanu. Parcela ima blagi nagib koji pruža neometan panoramski pogled na more i maksimalnu osunčanost tijekom dana. Posebna prednost: uz....

 
 
 
  Zemljište, LUKORAN, 86.400 €, 540,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište na otoku Ugljanu, mjesto Lukoran. Površina je 540 m2. Udaljenost od mora putem je 160 metara. Pristup je javni asfaltirani put po kojemu ide infrastruktura. Pravilan oblik, blagi nagib. Za više informacija molimo kontaktirati agenciju. Ugljan, Lukoran....

 
 
 
  Zemljište, LUKORAN, 120.000 €, 581,00 m2 cca 210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.12.2024.,

www.njuskalo.hr

Lukoran je naselje u središnjem dijelu sjeveroistočne obale otoka Ugljana, u sastavu općine Preko, smješteno uz središnje plodno polje i slikovite uvale. Prodaje se građevinsko zemljište sa građevinskom dozvolom za izgradnju kuće sa bazenom. Zemljište ima ukupno 581 m2, sva infrastruktura....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 132.000 € na 120.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, LUKORAN, 120.000 €, 750,00 m2 cca 160 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2025 - 172.500 €
29.03.2025 - 135.000 €
26.07.2025 - 132.000 €
25.04.2026 - 120.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na izvanrednoj lokaciji u Lukoranu, na otoku Ugljanu, smješten je teren od 750 m², koji predstavlja savršen temelj za izgradnju luksuznog objekta ili turističkog kompleksa. S pristupom asfaltnom cestom, teren je lako dostupan tijekom cijele godine, a sama lokacija nudi sve prednosti....

 
 
 
  Zemljište, LUKORAN, 132.000 €, 750,00 m2 cca 180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se atraktivna građevinska parcela površine 760 m² u mjestu Lukoran na otoku Ugljanu s gotovim PROJEKTOM.. Teren ima panoramski pogled na more koji ništa ne zaklanja, a zbog blagog nagiba idealan je za gradnju luksuznih vila, apartmana ili turističkog kompleksa. ? Pristup asfaltiranom....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 134.000 € na 122.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, LUKORAN, 122.000 €, 760,00 m2 cca 160 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2025 - 174.800 €
29.03.2025 - 136.800 €
26.07.2025 - 134.000 €
25.04.2026 - 122.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Izvanredan Luksuzni Teren na Lukoranu s Pogledom na More ? Savršen za Investicije u Turizam i Luksuznu Gradnju Ovaj izuzetni teren od 760 m² smješten je na jednoj od najatraktivnijih lokacija na otoku Ugljanu, u naselju Lukoran, koje se ističe svojom neponovljivom prirodnom ljepotom,....

 
 
 
  Zemljište, LUKORAN, 120.000 €, 767,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Ova parcela se ističe svojom jedinstvenom prirodnom okolinom okružena je borovom šumom, koja pruža privatnost, mir i ugodan hlad tijekom ljetnih dana. Istovremeno, lokacija nudi blizinu mora i svih sadržaja, što čini ovo zemljište savršenom kombinacijom prirode i praktičnosti. Prednosti....

 
 
 
  Zemljište, LUKORAN, 201.000 €, 1006,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište površine 1006 m2, nalazi se u mjestu Mali Lukoran, udaljenosti 130 m od mora. Zemljište je pravilnog oblika s pristupnim putem, a infrastruktura je u neposrednoj blizini. Sve dodatne informacije dostavljamo na upit! Agencijska provizija za kupca iznosi 2% + PDV....

 
 
 
  Zemljište, LUKORAN, 507.000 €, 1014,00 m2 cca 500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinski teren od 1014m2 u predivnom mjestu Lukoran na istočnoj obali otoka Ugljana. Ovo zemljište nalazi se u prvom redu uz more, pružajući vam predivan pogled te pristup kristalno čistom moru koje je udaljeno samo nekoliko koraka od vašeg budućeg doma. Teren nudi jedinstvenu....

 
 
 
  Zemljište, LUKORAN, 456.300 €, 1014,00 m2 cca 450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.09.2025.,

www.njuskalo.hr

MALI LUKORAN / OTOK UGLJAN, prodaje se građevinsko zemljište površine 1014m2 koje se nalazi se u prvom redu uz more, pružajući vam predivan pogled te pristup kristalno čistom moru koje je udaljeno samo nekoliko koraka od vašeg budućeg doma. Teren nudi jedinstvenu priliku za izgradnju....

 
 
 
  Zemljište, LUKORAN, 800.000 €, 2864,00 m2 cca 280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Iz ponude izdvajamo atraktivno zemljište na otoku ugljanu, između Malog i Velikog Lukorana. Prava je rijetkost na tržištu, veličine je 2864m2 i prvi je red do mora. Zemljište je spojeno sa građevinskom zonom, te postoji velika mogućnost prenamjene u građevinsko. Na zemljištu se nalazi....

 
 
 
  Zemljište, LUKORAN, 166.500 €, 1665,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se poljoprivredno zemljište površine 1665 m², odmah uz građevinsku zonu. Idealna lokacija s ogromnim potencijalom za prenamjenu, stotinjak metara udaljeno od mora. Blizina mora Udaljenost od centra mjesta: 250 m Udaljenost od mora: 100 m.

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 352.000 € na 328.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, LUKORAN, 328.000 €, 2118,00 m2 cca 160 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2025 - 423.600 €
29.03.2025 - 360.060 €
26.07.2025 - 352.000 €
25.04.2026 - 328.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prostrani Teren na Lukoranu ? Idealna Prilika za Luksuznu Gradnju s Pogledom na More Na prestižnoj lokaciji u Lukoranu, na otoku Ugljanu, smješten je teren od 2118 m² koji nudi brojne mogućnosti za razvoj luksuznih objekata. Pristup terenu je osiguran asfaltnim putem, što omogućava....

 
 
 
  Zemljište, LUKORAN, 160.000 €, 2282,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.07.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na samom ulazu u Mali Lukoran prodaje se građevinsko zemljište ukupne površine 2.282 m². Zemljište je pravilnog oblika, idealno za izgradnju jedne ili više vila s bazenima. Parcela je već parcelizirana na tri dijela, a sve tri čestice nalaze se unutar građevinske zone. Mirna lokacija....

 
 
 
  Zemljište, LUKORAN, 299.000 €, 1710,00 m2 cca 180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.06.2024.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se započeta gradnja kuće na parceli 1710m2, kuća je legalizirana u postojećim gabaritima. Nalazi se na otoku Ugljanu, u mjestu Lukoran. Savršena lokacija, idealna za izgradnju moderne Ville za odmor, apartmana ili obiteljske kuće. Pogled na Zadar, okolicu i Velebit. Odlična....

 
 
 
  Zemljište, LUKORAN, 685.000 €, 3350,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostrano građevinsko zemljište u mirnom mjestu Lukoran na otoku Ugljanu, ukupne površine 3.350 m². Parcela se nalazi na blagoj uzvisini i pruža otvoren panoramski pogled na more i zadarsku obalu. Blaga padina omogućuje idealnu orijentaciju za projektiranje objekata koji....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 360.000 € na 328.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, LUKORAN, 328.000 €, 2118,00 m2 cca 160 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.02.2026 - 360.000 €
25.04.2026 - 328.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.06.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se atraktivno zemljište na mirnoj lokaciji u centru mjesta Lukoran,na otoku Ugljanu.Prodavatelji uz zemljiošte daju i idejne projekte za izgradnju tri autohotnih vila u klasičnom stilu,što se izvrsno uklapa u okruženje zemljišta.Vrlo dobra lokacija jer se nalazi u samome mjestu....

 
 
 
  Zemljište, LUKORAN, 212.550 €, 1417,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.06.2024.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište površine 1417m2 na otoku Ugljanu, u mjestu Lukoran. Savršena lokacija, idealna za izgradnju moderne Ville za odmor, apartmana ili obiteljske kuće. Pogled na Zadar, okolicu i Velebit. Odlična povezanost katamaranom ili trajektom iz Preka za Zadar. Moguć....

 
 
 
  Zemljište, LUKORAN, 402.300 €, 2980,00 m2 cca 140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u mjestu Mali Lukoran, 200 m od mora. Predmet prodaje su 2 parcele jedna do druge, ukupne površine 2980 m2. Jedna parcela površine 1974 m2, širine 36 m dužine cca 50, druga parcela površine je 1006 m2, širine 40 m dužine 24 m. CIJENA: 130 € po m2,....

 
 
 
  Zemljište, LUKORAN, 395.000 €, 1974,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.06.2024.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište površine 1974 m2, nalazi se u mjestu Mali Lukoran, udaljenosti 150 m od mora. Zemljište je pravilnog oblika s pristupnim putem, a infrastruktura je u neposrednoj blizini. Sve dodatne informacije dostavljamo na upit! Agencijska provizija za kupca iznosi 2% + PDV....

 
 
 
  Zemljište, LUKORAN, 536.400 €, 2980,00 m2 cca 180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište površine 2980 m2, nalazi se u mjestu Mali Lukoran, udaljenosti 130 m od mora. Zemljište je pravilnog oblika s pristupnim putem, a infrastruktura je u neposrednoj blizini. Sve dodatne informacije dostavljamo na upit! Agencijska provizija za kupca iznosi 2% + PDV....

 
 
 
  Zemljište, LUKORAN, 320.000 €, 2092,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2025.,

www.njuskalo.hr

Lukoran - Preko Ekskluzivna prodaja! Građevinsko zemljište površine 2092 m2 cca 150 m od mora i plaže! Otvoren pogled na more. Na zemljištu se nalazi započeta gradnja za koju je ishodovana građevinska dozvola 2017. godine. Stanje građevine je vidljivo na slikama. Građevinsko zemljište....

 
 
 
 
-12%

Promjena cijene sa 165.000 € na 145.000 € - 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, LUKORAN, 145.000 €, 1435,00 m2 cca 100 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.01.2026 - 165.000 €
01.03.2026 - 145.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se atraktivno zemljište na otoku Ugljanu,mjesto Lukoran.Zemljište se nalazi u mirnome dijelu mjesta,a udaljeno svega četiristo metara od centra mjesta,plaže,šetnice,te ostalih sadržaja.Zemljište je okruženo prekrasnom borovom šumom,a sa njega se pruža prekrasan pogled na uvalu.Dio....

 
 
 
  Zemljište, LUKORAN, 800.000 €, 2864,00 m2 cca 280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se iznimno atraktivno zemljište prvi red do mora u mjestu Lukoran na otoku Ugljanu, ukupne površine 2864 m². Ova jedinstvena nekretnina smještena je uz samu morsku obalu, u mirnom i slikovitom dijelu mjesta, okružena netaknutom prirodom i tradicionalnim dalmatinskim ugođajem.....

 
 
 
  Zemljište, LUKORAN, 160.000 €, 2282,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je građevinsko zemljište površine 2282 m² smješteno u naseljenom dijelu Malog Lukorana na otoku Ugljanu. Zemljište ima pristup s asfaltne ceste te se nalazi na udaljenosti od samo 200 metara od mora. Zahvaljujući svojoj lokaciji, zemljište predstavlja izvrsnu priliku za....

 
 
 
  Zemljište, LUKORAN, 166.500 €, 1665,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se poljoprivredno zemljište površine 1665 m², odmah uz građevinsku zonu. Idealna lokacija s ogromnim potencijalom za prenamjenu, stotinjak metara udaljeno od mora. ID KOD AGENCIJE: DA100064575 Marin Peroš Asistent u posredovanju Mob: 099/677-5850 Tel: 023/551-400 E-mail: marin.peros@dogma-nekretnine.com....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-32 (od ukupno 32)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com