- lokal zaprešić Najnovije

  • Za upit "lokal zaprešić najnovije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAPREŠIĆ, 185.000 €, 48,00 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

U ponudi agencije RE/MAX Centar nekretnina izdvaja se ugodan i funkcionalan dvosoban stan NKP površine 48 m², smješten u novoj zgradi s liftom u Zaprešiću. Stan koji tlocrtno ima cca 44 m2 se nalazi na 2. katu od ukupno 4 katova te se sastoji od ulaznog prostora, otvorenog koncepta....

 
 
 
  Zemljište, ZAPREŠIĆ, Centar, 550.220 €, 5002,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Ruševje, Poslovna zona, 5.002,00 m2, 550.220,00 EUR PRODAJA, GOSPODARSKA ZONA ZAPREŠIĆ, ZEMLJIŠTE Građevinsko zemljište ukupne površine 5.002 m2 sa mogućnošću proširenja do 13.634 m2 proizvodne je i/ili poslovne namjene. To jest mogu se graditi građevine proizvodne namjene: industrijski,....

 
 
 
  Zemljište, ZAPREŠIĆ, Centar, 382.760 €, 2734,00 m2 cca 140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

PRODAJA, GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE 2.734m2, STAMBENE NAMJENE, ZAPREŠIĆ Prodajemo atraktivno građevinsko zemljište stambene namjene na istočnom ulazu u Zaprešića. Zemljište je pravilnog oblika što omogućava razvijanje projekata sa maksimalnom iskoristivost dozvoljene kvadrature. Uz zemljište....

 
 
 
  Stan, ZAPREŠIĆ, Centar, 145.000 €, 35,21 m2 cca 4120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAPREŠIĆ SJEVER, 35 m2, 2-SOBAN, KOMPLETNO ADAPTIRAN I NAMJEŠTEN Prodajemo simpatičan i funkcionalan dvosoban stan ukupne neto površine 35 m2, smješten na 1. katu uredne stambene zgrade bez lifta građene 1983. godine. Zgrada ima ukupno 3 kata te se nalazi na odličnoj....

 
 
 
  Stan, ZAPREŠIĆ, Centar, 377.093 €, 104,70 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Luksuzan dvoetažni Penthouse sa velikom terasom i prekrasnim pogledom???? Prilika na top lokaciji u centru Zaprešića u blizini svih sadržaja. Vlak, bus, vrtići, škole, hitna, dućani i slično na par minuta pješice ! Stambena zgrada se sastoji od samo tri stana, dva etažna stana i jedan....

 
 
 
  Stan, ZAPREŠIĆ, Centar, 499.737 €, 120,00 m2 cca 4160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

NOVOGRADNJA, STAMBENO-POSLOVNI PROSTOR, TOP LOKACIJA! Objektu pripada 9 parkirnih mjesta. 2.950 EUR NETTO M2 2.950 * 169,4 m2 = 499.737 EUR Zaprešić - Centar - IZVRSNA LOKACIJA! Ulica kardinala Alojzija Stepinca 28 Prodajemo četverosoban stan u centru Zaprešića u visokom prizemlju....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZAPREŠIĆ, Centar, 499.737 €, 120,00 m2 cca 4160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

NOVOGRADNJA, POSLOVNO-STANBENI PROSTOR, TOP LOKACIJA! Objektu pripada 9 parkirnih mjesta. 2.950 EUR NETTO M2 2.950 * 169,4 m2 = 499.737 EUR Zaprešić - Centar - IZVRSNA LOKACIJA! Ulica kardinala Alojzija Stepinca 28 Prodajemo četverosoban poslovni prostor u centru Zaprešića u visokom....

 
 
 
  Zemljište, ZAPREŠIĆ, Terminal, 2.348.940 €, 21354,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Pere Devčića, Zaprešić-Terminal, 21.354,00 m2, 2.348.940,00 EUR PRODAJA, INDUSTRIJSKA ZONA ZAPREŠIĆ 21.354m2, MOGUĆNOST OKRUPNJAVANJA Prodajemo zemljište u poslovnoj zoni Zaprešić veličine 21.354m2 industrijske namjene. Parcela se sastoji od tri katastarske čestice. Uz zemljište se....

 
 
 
  Zemljište, ZAPREŠIĆ, Centar, 550.000 €, 5002,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se atraktivno građevinsko zemljište u poslovnoj zoni grada Zaprešića površine 5.002 m², idealno za razvoj proizvodnih, poslovnih, skladišnih ili trgovačkih projekata. Parcela je pravokutnog oblika, širine približno 41 m i prosječne dužine oko 150 m, što omogućuje vrlo funkcionalno....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • zaprešić najnovije (13)
  • lokal zaprešić (7)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan