• GoHome Professional
lokal vinkovci do 120000 eura - GoHome
  • lokal vinkovci do 120000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lokal vinkovci do 120000 eura

  • Za upit "lokal vinkovci do 120000 eura" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, VINKOVCI, 100.000 €, 8631,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.04.2026.,

www.indomio.hr

Vinkovci, Vikend naselje Zalužje, atraktivno građevinsko zemljište površine 8631 m2 s pripadajućom kućom 46 m2. Teren je ravan te gotovo kvadratnog oblika, a fronta zemljišta (uz pristupnu cestu) je širine 76,55 m.Okružena samom prirodom, ovo zemljište ima veliki potencijal te nudi....

 
 
 
  Zemljište, VINKOVCI, 95.000 €, 3630,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Poljoprivredno zemljište smješteno u ulicama Vinkovaca nalazi se u zoni predviđenoj za gradnju, što mu daje izniman investicijski potencijal i dugoročnu vrijednost. Riječ je o lokaciji koja objedinjuje mirniji karakter zemljišta s prednostima urbanog okruženja. U neposrednoj blizini....

 
 
 
  Kuća, VINKOVCI, 120.000 €, 81,00 m2 cca 1480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Kuća smještena na Slaviji nalazi se na iznimno praktičnoj i traženoj lokaciji, u neposrednoj blizini trgovina, autobusne stanice i škole, što svakodnevni život čini jednostavnim i dostupnim bez potrebe za dugim putovanjima. Odlična prometna povezanost i blizina svih važnih sadržaja....

 
 
 
  Kuća, VINKOVCI, 120.000 €, 250,00 m2 cca 480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

ID: 398-i Vinkovci - Slavija Obiteljska kuća ukupne površine 250 m2 smještena na mirnoj i ugodnoj lokaciji, idealnoj za obiteljski život. Kuća se sastoji od verande, sobe, hodnika, kuhinje sa blagovaonicom, dnevne sobe , kupaonice, predsoblja i balkona u prizemlju. Tri velike sobe....

 
 
 
  Stan, VINKOVCI, Centar, 119.000 €, 47,60 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan je u sklopu projekta novogradnje u Vinkovcima. Zgrada posjeduje vlastito djecije igraliste i mjesto za rostilj i zabavu (roštilj, stol, solice, natkriveno) Planirani kraj gradnje i useljenje 10/2027 Stanovi imaju podno grijanje u cjelom stanu plus svaka prostorija ima svoju klimu.....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 125.000 € na 119.000 € - 26.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Poslovni prostor, VINKOVCI, 119.000 €, 98,65 m2 cca 1210 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.10.2025 - 135.000 €
04.12.2025 - 125.000 €
26.03.2026 - 119.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.10.2025.,

www.njuskalo.hr

ID: 1091/i Poslovni prostor u prizemlju novije stambene zgrade. Prostor je kompletno otvoren, nema pregradnih zidova pa se prostor može urediti prema željama i potrebama. Vanjski zidovi su ostakljeni. Uvedeno je podno grijanje. ima i pripadajuće parkirno mjesto. Zgrada se nalazi blizu....

 
 
 
  Stan, VINKOVCI, Centar, 100.700 €, 40,28 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, VINKOVCI, Centar, 100.440 €, 37,20 m2 cca 2700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Kuća, VINKOVCI, 100.000 €, 150,00 m2 cca 670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

ID: 322-i Mirkovci - obiteljska kuća i veliko gospodarstvo. Kuća se nalazi u blizini centra sela. Smještena je na parceli 1398 m2 . Kuća se sastoji od hodnika, sobe, dnevne sobe, trpezarije, kuhinje i kupaonice. U potkrovlju su kupaonica, ostava i tri spavaće sobe. Ukupna površina....

 
 
 
  Kuća, VINKOVCI, Centar, 99.900 €, 94,00 m2 cca 1060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se nekretnina u najužem centru Vinkovaca čiji je ulični dio u naravi poslovni prostor, a stambeni dio se sastoji od kuhinje, dnevne sobe, kupaonice, ostave, hodnika i spavaće sobe. Stambeni dio je potrebno potpuno adaptirati, a nekretnina ima sve priključke osim plina koji....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • vinkovci do 120000 eura (131)
  • lokal vinkovci (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>