• GoHome Professional
lokal šibenik terasa vrt pala cijena - GoHome
  • lokal šibenik terasa vrt pala cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lokal šibenik terasa vrt pala cijena

  • Za upit "lokal šibenik terasa vrt pala cijena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-8%

Promjena cijene sa 970.000 € na 895.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, 895.000 €, 130,00 m2 cca 6890 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.03.2026 - 970.000 €
15.05.2026 - 895.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Obiteljska kuća-vikendica smještena uz samu plažu, uz more s vezom za brod. Nekretnina je u odličnom stanju, tijekom gradnje kuće pomno je planirano njeno smještanje u prostoru na zemljištu od 400m2, Smještanjem na rub parcele dobio se prostrani vrt pod hladom starih borova, palmi....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 390.000 € na 375.000 € - 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 375.000 €, 111,00 m2 cca 3380 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.12.2025 - 390.000 €
10.05.2026 - 375.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.12.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se apartman A1 u prizemlju, odmah useljiv! Apartman A1 smješten je u prizemlju novoizgrađene stambene zgrade, a sastoji se od: kuhinje, dnevnog boravka i blagovaonice, 3 spavaće sobe, 2 kupaonice, terase. Uz stan dolaze spremište u podrumu, 2 parkirna mjesta te vrt od 18,34....

 
 
 
 
-15%

Promjena cijene sa 275.000 € na 235.000 € - 28.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 235.000 €, 67,63 m2 cca 3480 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.06.2025 - 275.000 €
28.02.2026 - 235.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.06.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju ? Moderan stan s vrtom, 300 m od mora, Brodarica (pogled na more i otoke) Na atraktivnoj lokaciji u Brodarici, samo 300 metara od mora i plaže, u tijeku je gradnja moderne zgrade s ukupno četiri stana (dva u prizemlju i dva na katu). Sa svake etaže pruža se prekrasan pogled....

 
 
 
 
-17%

Promjena cijene sa 300.000 € na 250.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, 250.000 €, 173,00 m2 cca 1450 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 300.000 €
06.05.2026 - 250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.crozilla.com

ŠIBENIK VANJSKI | DVA STANA S VRTOM I TERASOM IZVRSNA INVESTICIJSKA PRILIKA Na izuzetno atraktivnoj lokaciji u centru Šibenika predio Vanjski, u neposrednoj blizini gradske tržnice i svih važnih sadržaja, prodaju se dva stana s velikim potencijalom za adaptaciju i investiciju. Nekretnina....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 390.000 € na 375.000 € - 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, ŠIBENIK, 375.000 €, 111,00 m2 cca 3380 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.12.2025 - 390.000 €
09.05.2026 - 375.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.12.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
 
-16%

Promjena cijene sa 299.000 € na 250.000 € - 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, 250.000 €, 285,00 m2 cca 880 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.03.2026 - 299.000 €
03.04.2026 - 250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

Stavlja se na prodaju nekretnina u centru grada za renovaciju s dva stambena objekta i pomoćnim objektom u funkciji radione; površine 285m2. Ova nekretnina sastoji se od 3 samostalne cjeline : Kuću katnicu čini prizemlje s dvije spavaće sobe, kupaonicom i odvojenim WC-om, te prvi....

 
 
 
 
-17%

Promjena cijene sa 300.000 € na 250.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 250.000 €, 173,00 m2 cca 1450 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.03.2026 - 300.000 €
06.05.2026 - 250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 650.000 € na 600.000 € - 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, 600.000 €, 236,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 700.000 €
14.02.2026 - 650.000 €
28.03.2026 - 600.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju ? Kuća s dva odvojena stana, 100 m od mora, s otvorenim pogledom, te aneksom iza kuće. Prodaje se prostrana kuća s dva odvojena stana, smještena na mirnoj lokaciji svega 100 metara od mora te se otvorenim pogledom jer nema kuća ispred. Idealna je za veću obitelj, odmor....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 600.000 € na 550.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, Zablaće, 550.000 €, 236,00 m2 cca 2330 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.10.2025 - 800.000 €
30.10.2025 - 770.000 €
22.11.2025 - 700.000 €
13.02.2026 - 650.000 €
30.03.2026 - 600.000 €
15.05.2026 - 550.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.10.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 390.000 € na 375.000 € - 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 375.000 €, 99,00 m2 cca 3790 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.12.2025 - 390.000 €
22.03.2026 - 375.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.12.2025.,

www.indomio.hr

BRODARICA ? NOVOGRADNJA ? APARTMAN A1 U PRIZEMLJU S VRTOM ? 300 m OD MORA Posredujemo u prodaji prostranog apartmana A1 smještenog u prizemlju novoizgrađene stambene zgrade s ukupno 7 luksuznih stambenih jedinica. Raspored i površine: Apartman se sastoji od: - kuhinje, - dnevnog boravka....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • šibenik terasa vrt pala cijena (28)
  • lokal šibenik terasa vrt (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr