• GoHome Professional
lokal šibenik terasa pala cijena - GoHome
  • lokal šibenik terasa pala cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lokal šibenik terasa pala cijena

  • Za upit "lokal šibenik terasa pala cijena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-15%

Promjena cijene sa 275.000 € na 235.000 € - 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 235.000 €, 73,00 m2 cca 3220 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 275.000 €
27.02.2026 - 235.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju ? Dvosoban stan s terasom i panoramskim pogledom na more i otoke, Brodarica (Šibenik) Prizemlje | 2 spavaće sobe | Terasa | Pogled na more | 300 m od plaže U ponudi je odličan dvosoban stan smješten na prvom katu moderne novogradnje u mjestu Brodarica, nadomak Šibenika.....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 1.500.000 € na 1.350.000 € - 23.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, 1.350.000 €, 350,00 m2 cca 3860 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.11.2025 - 1.500.000 €
23.03.2026 - 1.350.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Žaborić, luksuzna vila, bazen, jacuzzi, sauna Luksuzna vila površine 350 m2 na parceli od 840 m2, bazen 32 m2, jacuzzi, ljetna kuhinja. Arhitektonski iznimno dobar spoj suvremene vile, uklopljene u idilično mjesto Žaborić sa poznatom pješčanom plažom, na udaljenosti od 10 km od Šibenika!....

 
 
 
 
-16%

Promjena cijene sa 1.250.000 € na 1.050.000 € - 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, 1.050.000 €, 220,00 m2 cca 4770 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 1.250.000 €
06.03.2026 - 1.050.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je vila kraj Omiša, smještena uz samo more i okružena kristalno čistim Jadranom i netaknutom prirodom. Vila ukupne površine 220 m² nalazi se na zemljištu od 535 m² i udaljena je samo 50 m od mora. U prizemlju se nalazi prostran dnevni boravak povezan s kuhinjom i blagovaonicom,....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 650.000 € na 620.000 € - 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, 620.000 €, 251,00 m2 cca 2470 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.12.2025 - 650.000 €
28.03.2026 - 620.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.crozilla.com

ŠIBENIK DVOETAŽNA KUĆA S PANORAMSKIM POGLEDOM NA MORE I DVIJE TVRĐAVE I GARAŽOM Na iznimnoj i rijetko dostupnoj lokaciji u Šibeniku prodaje se prostrana i kvalitetno građena dvoetažna kuća s impresivnim panoramskim pogledom na more i dvije šibenske tvrđave. Ova nekretnina predstavlja....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 380.000 € na 350.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, 350.000 €, 150,00 m2 cca 2330 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.11.2025 - 450.000 €
17.01.2026 - 380.000 €
06.05.2026 - 350.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se atraktivna kuća smještena u mirnom i traženom dijelu Žaborića, svega 100 metara od mora. Nekretnina se sastoji od tri prostrana stana s funkcionalnim rasporedom. - Prizemlje: 2 spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinja, blagovaonica, kupaonica i terasa - 1. kat: 1 spavaća soba,....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 390.000 € na 375.000 € - 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, ŠIBENIK, 375.000 €, 111,00 m2 cca 3380 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.12.2025 - 390.000 €
09.05.2026 - 375.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.12.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se apartman A1 u prizemlju, odmah useljiv! Apartman A1 smješten je u prizemlju novoizgrađene stambene zgrade, a sastoji se od: kuhinje, dnevnog boravka i blagovaonice, 3 spavaće sobe, 2 kupaonice, terase. Uz stan dolaze spremište u podrumu, 2 parkirna mjesta te vrt od 18,34....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 250.536 € na 235.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 235.000 €, 75,00 m2 cca 3130 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.03.2026 - 250.536 €
24.05.2026 - 235.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

NOVOGRADNJA Prodaje se moderan apartman A2 u Brodarici na mirnoj lokaciji. Apartman se nalazi u stambenoj zgradi koja ima ukupno 6 stanova. APARTMAN A2 - PRIZEMLJE Sastoji se od hodnika, dvije spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje, blagovaonice, dvije kupaonice, spremišta i natkrivene....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 340.000 € na 330.000 € - 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 330.000 €, 110,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 340.000 €
22.03.2026 - 330.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju: Moderan i potpuno namješten stan s prostranom terasom i jacuzzijem ? Šubičevac, Šibenik Na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u šibenskom kvartu Šubičevac prodaje se prekrasan, potpuno namješten stan ukupne površine 110,66 m². Ova nekretnina idealna je za one koji traže spoj....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 290.000 € na 280.000 € - 13.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 280.000 €, 129,00 m2 cca 2170 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 290.000 €
13.04.2026 - 280.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se predivan stan na drugom katu zgrade u Podsolarskom. Podsolarsko je naselje odmah uz Šibenik, na svega par minuta voženje do centra grada, te na svega nekoliko minuta hoda do prve plaže kao i hotelskog naselja Solaris (Amadria park). Stan se sastoji od kuhinje s blagovanom....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 750.000 € na 695.000 € - 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Poslovni prostor, ŠIBENIK, 695.000 €, 270,00 m2 cca 2570 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.11.2025 - 750.000 €
07.03.2026 - 695.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

EKSKLUZIVNO Povijesna palača u srcu Šibenika Doživite jedinstvenu priliku za život ili investiciju u palači koja odiše poviješću, elegancijom i vrhunskom arhitektonskom izvrsnošću. Smještena u samom srcu Šibenika, ovaj raskošni objekt, kojeg je projektirao arhitekt, savršeno spaja....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • šibenik terasa pala cijena (131)
  • lokal šibenik pala cijena (2)
  • lokal šibenik terasa (10)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more