• GoHome Professional
lokal šibenik 220 m2 pala cijena - GoHome
  • lokal šibenik 220 m2 pala cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lokal šibenik 220 m2 pala cijena

  • Za upit "lokal šibenik 220 m2 pala cijena" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 210 m2 (malo manji)
    • 230 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-3%

Promjena cijene sa 299.000 € na 289.000 € - 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, 289.000 €, 209,00 m2 cca 1380 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 299.000 €
06.03.2026 - 289.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je prostrana i održavana kuća ukupne površine 209 m², smještena u mirnom mjestu Zaton kod Šibenika. Kuća se sastoji od prizemlja i prvog kata. Prizemlje od 105 m² se sastoji od garaže s dva ulaza (38,84 m²), ostave i kuhinje. Prvi kat od 104 m² se sastoji od tri velike....

 
 
 
 
-15%

Promjena cijene sa 650.000 € na 550.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, 550.000 €, 205,00 m2 cca 2680 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.02.2026 - 650.000 €
22.05.2026 - 550.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2026.,

www.indomio.hr

.::: Zablaće - kuća u blizini mora :::. U centru mirnog mjesta Zablaće pored Šibenika, vrlo blizu mora, nalazi se samostojeća katnica s dva stana, položena na parceli površine 400 m2. Kuća nudi 205 m2 stambene površine. U visokom prizemlju se nalazi komforan dvosobni stan od 90m2....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 650.000 € na 600.000 € - 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, 600.000 €, 236,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 700.000 €
13.02.2026 - 650.000 €
29.03.2026 - 600.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju ? Kuća s dva odvojena stana, 100 m od mora, s otvorenim pogledom, te aneksom iza kuće. Prodaje se prostrana kuća s dva odvojena stana, smještena na mirnoj lokaciji svega 100 metara od mora te se otvorenim pogledom jer nema kuća ispred. Idealna je za veću obitelj, odmor....

 
 
 
 
-16%

Promjena cijene sa 1.250.000 € na 1.050.000 € - 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, 1.050.000 €, 220,00 m2 cca 4770 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 1.250.000 €
06.03.2026 - 1.050.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je vila kraj Omiša, smještena uz samo more i okružena kristalno čistim Jadranom i netaknutom prirodom. Vila ukupne površine 220 m² nalazi se na zemljištu od 535 m² i udaljena je samo 50 m od mora. U prizemlju se nalazi prostran dnevni boravak povezan s kuhinjom i blagovaonicom,....

 
 
 
 
-15%

Promjena cijene sa 590.000 € na 500.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, 500.000 €, 228,00 m2 cca 2190 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.11.2025 - 590.000 €
06.05.2026 - 500.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Pronađite svoj kutak uz obalu Jadranskog mora! Ova prekrasna kuća nalazi se na Brodarici pokraj Šibenika, na samo 50 metara udaljena od mora i novouređene plaže Rezalište. Ova prostrana kuća sastoji se od prizemlja i prvog kata, te nudi mogućnost gradnje još jedne etaže. Ukupna stambena....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 600.000 € na 550.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, Zablaće, 550.000 €, 236,00 m2 cca 2330 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.10.2025 - 800.000 €
30.10.2025 - 770.000 €
22.11.2025 - 700.000 €
13.02.2026 - 650.000 €
30.03.2026 - 600.000 €
15.05.2026 - 550.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.10.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
-16%

Promjena cijene sa 190.000 € na 159.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, 159.000 €, 200,00 m2 cca 800 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 190.000 €
24.05.2026 - 159.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.realestatecroatia.com

PRODAJE SE MANJE IMANJE U BLIZINI ŠIBENIKA ? IZUZETAN POTENCIJAL Prodaje se manje imanje smješteno u mirnom okruženju, nedaleko od grada Šibenika, svega 10 minuta vožnje do centra grada i plaža. Ukupna površina zemljišta iznosi cca 1.000 m2, a na parceli se nalaze dvije postojeće....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • šibenik 220 m2 pala cijena (18)
  • lokal šibenik pala cijena (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr