• GoHome Professional
lokal šibenik 2.kat Zadnjih 14 dana - GoHome
  • lokal šibenik 2.kat Zadnjih 14 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lokal šibenik 2.kat Zadnjih 14 dana

  • Za upit "lokal šibenik 2.kat zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ŠIBENIK, 471.000 €, 69,00 m2 cca 6830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji stanova u novogradnji na top lokaciji, u prvom redu do mora u Brodarici. Zgradu gradi renomirana firma sa velikim iskustvom u izgradnji visoko kvalitetnih zgrada na našoj obali. Kupci su oslobođeni poreza na promet nekretnina. Stan S6 smješten je na drugom katu....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 339.000 €, 102,00 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

Nova stambena zgrada sa ukupno 6 stanova udaljena par minuta hoda do prekrasne uvale u naselju nedaleko od Šibenika. Zgrada se sastoji od 3 etaže i trenutno je u rohbau stanju. Očekivani rok završetka je kraj 2025. godine. PRIZEMLJE S1 - 113 m2 sastoji se od hodnika, dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 180.000 €, 60,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Šarmantan stan u staroj gradskoj jezgri grada Šibenika. Prodaje se lijepo uređen stan površine 60 m² smješten u autentičnoj kamenoj kući u samom centru stare gradske jezgre Šibenika, u mirnoj pješačkoj zoni. Stan je u potpunosti renoviran 2017. godine, pri čemu je zadržan izvorni....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 485.635 €, 105,00 m2 cca 4630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK, VODICE - NOVOGRADNJA, 120 m od plaže, garaža, ostava, 3 sobe 120 metara do plaže, 3 spavaće sobe i funkcionalan raspored koji jasno odvaja dnevni i privatni dio stana ? upravo takvu kombinaciju danas traži najveći broj obiteljskih kupaca i kupaca koji žele sigurnu nekretninu....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 365.000 €, 106,00 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Na prodaju su stanovi u novoizgrađenom apartmanskom naselju u Grebaštici. Naselje se sastoji od 6 zgrada, svaka ima po pet stanova koji se prostiru na prizemlje, prvi i drugi kat. Većina stanova ima pogled na more. Grebaštica je manje naselje smješteno između Šibenika i Primoštena,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 290.000 €, 74,00 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.crozilla.com

Smješten u mirnom i ugodnom dijelu Brodarice, ovaj stan nalazi se na svega 250 metara zračne udaljenosti od mora, što omogućuje brz i jednostavan pristup plažama te svim sadržajima potrebnim za ugodan svakodnevni život ili odmor. Dodatnu prednost lokacije predstavlja blizina Šibenika,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 471.000 €, 68,87 m2 cca 6840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.05.2026.,

www.simicdom.com

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 485.515 €, 98,27 m2 cca 4940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK, VODICE ? 120m od plaže, pogled na more, velika terasa, garaža Velika natkrivena terasa s pogledom na more, svega 120 metara od plaže i nekoliko minuta hoda od centra Vodica ? format stana koji je danas među najtraženijima kod kupaca koji žele više vremena provoditi vani,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 200.000 €, 60,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se dvosoban stan S3 na drugom katu manje stambene zgrade sa ukupno 6 stanova. Stan ukupne površine 56,87 m² sastoji se od: Hodnik ? 4,70 m² Spavaća soba ? 9,66 m² Dnevni boravak ? 10,17 m² Blagovaonica i kuhinja ? 15,47 m² Kupaonica ? 4,67 m² Spavaća soba ? 9,13 m² Terasa....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 421.000 €, 66,00 m2 cca 6380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.realestatecroatia.com

Brodarica, novogradnja, samo 30m od mora, stambena zgrada s 6 stambenih jedinica. Zgrada ima ukupno tri etaže: prizemlje, prvi kat i drugi kat. Zgrada je moderno uređena sa visokokvalitetnom opremom: podno grijanje, klima uređaji za grijanje i hlađenje u svakoj prostoriji, kvalitetna....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • šibenik 2.kat zadnjih 14 dana (66)
  • lokal šibenik 2.kat (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 
Sve za uređenje vašeg doma!