• GoHome Professional
lokal šibenik 170 m2 - GoHome
  • lokal šibenik 170 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lokal šibenik 170 m2

  • Za upit "lokal šibenik 170 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, ŠIBENIK, 410.000 €, 170,00 m2 cca 2410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je jedinstvena kamena kuća s bazenom i jacuzzijem smještena na otoku Hvaru, ukupne površine 170 m2 na zemljištu od 200 m2. Idealna je za sve koji traže autentičan, ali udoban životni prostor ispunjen šarmom Dalmacije. Ova nekretnina posebnog karaktera ističe se originalnim....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 559.000 €, 170,00 m2 cca 3290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U Žaboriću, atraktivnom malom mjestu smještenom desetak kilometara južno od Šibenika s prekrasnom obalom i lijepo uređenim plažama, prodaje se ovaj krasan penthouse! Stan se nalazi u kompletno završenoj novogradnji smještenoj u dvije zgrade po 6 stambenih jedinica te je već ishođena....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 360.000 €, 170,00 m2 cca 2120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

U Šibeniku se prodaje jedinstveni stan od 170 m² s dvorištem od 35 m² u srcu grada. Nalazi se u jednoj od srednjovjekovnih palača u povijesnoj jezgri grada Šibenika, samo 100 metara od mora. S obzirom na veličinu stana, prostranost prostorija i dvorište koje pripada stanu, ova nekretnina....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 520.000 €, 168,31 m2 cca 3090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK, VODICE - Kuća u nizu s bazenom S2 Prodaje se visokokvalitetna kuća na dvije etaže površine 168,31 m2. U mirnom dijelu Vodica, s izuzetnom pažnjom posvećenom svakom detalju. U prizemlju se nalazi prostrani hodnik, ostava za dodatno skladištenje, spremište, kupaonica i odvojeni....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 600.000 €, 170,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Stavlja se na prodaju Kuća u Špradićima kod Grebaštice s pet stanova i pogledom na more ukupne površine 170m2. Kuća se nalazi na okućnici površine 340m2, a sastoji se od ulaznog dijela u kojem se nalazi spremište i stepenište koje vodi ka odvojenim stanovima. U prizemlju se nalaze....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 360.000 €, 170,00 m2 cca 2120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 495.000 €, 169,89 m2 cca 2910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK, VODICE ? Duplex s bazenom i trajnim, otvorenim pogledom Iz DUX ponude izdvajamo!!! Postoje nekretnine koje nude pogled? i postoje one koje nude sigurnost da će taj pogled dugoročno ostati neupitan. Upravo je to jedna od stvari koje ovu kuću ćine posebnom. Smještena na uzvišenoj....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 598.000 €, 171,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju luksuzna kuća, novogradnja sa bazenom, lokacija okolica Šibenika. Ukupna bruto površina kuće iznosi 171,20m2. na parceli od 507 m2, sa lijepo uređenom okućnicom i bazenom dimenzija 4 x 7m. Natkriveno parkirno mjesto za vozilo dimenzija 25m2. Oznaka kuće K1. OSNOVNE KARAKTERISTIKE....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 795.000 €, 171,00 m2 cca 4650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Moderna vila s bazenom i pogledom na more 150 m od plaže U mirnom i sunčanom naselju Jasenovo, svega 150 metara od mora, smjestila se ova predivna moderna obiteljska kuća s bazenom, idealna za one koji traže spoj udobnosti, elegancije i života uz obalu. Kuća se prostire na dvije etaže....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 615.000 €, 171,00 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.10.2025.,

www.crozilla.com

Zaton- prodaje se luksuzna urbana vila s bazenom na mirnoj lokaciji. Kuća bruto površine 171,20 m (neto stambena površina 141,6m2) sastoji se od dvije etaže: prizemlje+kat. U prizemlju se nalazi ulaz, predsoblje, spavaća soba, kupaonica, open space kuhinja s blagovaonicom i dnevni....