• GoHome Professional
lokal šibenik 160 m2 - GoHome
  • lokal šibenik 160 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lokal šibenik 160 m2

  • Za upit "lokal šibenik 160 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, ŠIBENIK, 885.000 €, 160,00 m2 cca 5530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

Vila na dvije etaže s bazenom u blizini centra Vodica. Ukupna stambena površina 160 m2. Prizemlje se sastoji od kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka, spremišta i teretane s kupaonicom. Prvi kat se sastoji od četiri spavaće sobe s natkrivenim terasama i tri kupaonice. Dizalice topline....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 330.000 €, 160,00 m2 cca 2060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju kuća na odličnoj lokaciji s predivnim pogledom. U mirnoj ulici nalazi se kuća na tri etaže, na parceli od 530 m2. U suterenu stan koji se sastoji od hodnika, jedna spavaće sobe, kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka i terase. U prizemlju stan s tri spavaće sobe, kuhinjom....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 330.000 €, 160,00 m2 cca 2060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Šibenik, na prodaju dvoetažna obiteljska kuća površine 160 m2 raspoređenih na dvije stambene jedinice s prostranim terasama, ostavama, garažom i vrtom. Sve to je na zemljištu površine 530 m2. Kuća ima pogled na more i otoke. U suterenu je podstanarski stan koji se sastoji od hodnika,....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, Centar, 549.000 €, 155,50 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se novouređena kuća u srcu Šibenika ? savršeno mjesto za život ili iznajmljivanje. Ova jedinstvena kuća se sastoji od tri stambene jedinice i pruža nevjerojatne mogućnosti za udoban život ili iznajmljivanje. Na prvom katu se nalazi prostrani stan s velikom terasom, dvije spavaće....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 745.000 €, 160,00 m2 cca 4660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je moderna kuća smještena u mirnom dijelu Dubrave kod Šibenika, idealna za obiteljski život ili investiciju u turizam. Ova atraktivna nekretnina ukupne površine 160 m² na zemljištu od 1400 m² nudi savršenu kombinaciju komfora, luksuza i prirodnog okruženja, s pažljivo uređenom....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 730.000 €, 160,00 m2 cca 4560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2025.,

www.broker.hr

Moderna vila s bazenom u zaleđu Šibenika. Moderno uređena trosobna kuća s predivnom okućnicom. U prizemlju se nalazi dnevni boravak s kuhinjom koja je funkcionalna, moderna s velikim centralnim otokom. Dodatna prostorija za ostavu, kotlovnica i wc. Prekrasna terasa koja vodi do bazena....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 608.000 €, 160,00 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je moderna dvojna kuća u Tisnom, ukupne stambene površine 160 m², projektirana s naglaskom na funkcionalnost, estetiku i skladno uklapanje u okolni prostor. Kuća je trenutno u fazi izgradnje, te njen završetak i planirano useljenje je na jesen 2026. Nalazi se samo 270 m....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 730.000 €, 160,00 m2 cca 4560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

IDEALAN SPOJ PRIRODE, KOMFORA I PRIVATNOSTI U BLIZINI GRADA I MORA Na prodaju je moderno uređena vila s bazenom, smještena u mirnom i zelenilom okruženom predjelu nedaleko od Šibenika. Ova nekretnina idealna je za one koji traže privatnost, udobnost i život u prirodi, a opet žele....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 630.000 €, 160,00 m2 cca 3940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2025.,

www.eurovilla.hr

Šibenik, stara gradska jezgra, renoviran dvoetažan stan, u naravi 3 stambene jedinice neto korisne površine 160 m² u prizemlju i podrumu zgrade u staroj gradskoj jezgri, nedaleko od Šibenske katedrale.Sastoji se od dva apartmana, svaki od 43 m², sa po jednom spavaćom sobom, kupaonicom....

 
 
 
 
-24%

Promjena cijene sa 315.000 € na 240.000 € - 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, 240.000 €, 160,00 m2 cca 1500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 315.000 €
27.03.2026 - 240.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je kuća u nizu površine 160 m2, smještena na otoku uz more, koja nudi predivan pogled na more i mirnu lokaciju. Ova nekretnina raspolaže s tri spavaće sobe, pružajući optimalan prostor za obitelj ili goste. Kuća je idealno pozicionirana na otoku, u neposrednoj blizini mora,....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • šibenik 160 m2 (382)
  • lokal šibenik (31)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine