01 6641 092
Za upit "kuca u dalmaciji 220000 eur" pronađeno 687 nekretnina - prosječna cijena 2.082 €/m2
Ograniči pretragu
25.01.2026.,
www.indomio.hr
Kaiser Immobilien ? Moderna Polovina Dvojne Kuće u Privlaci U mirnom, mediteranskom ozračju Privlake, na svega 60 metara zračne linije od mora, smjestila se moderna polovina dvojne kuće koja svojim arhitektonskim konceptom i položajem nudi savršenu priliku za oblikovanje doma prema....
Promjena cijene sa 209.000 € na 220.000 €
- 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
porasla cijena
Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 240.000 €
22.02.2026 - 209.000 €
22.04.2026 - 220.000 €
25.01.2026.,
www.indomio.hr
Prodaje se kuća na dvije stambene etaže po 50m² neto površine (ukupno 100m²), s dvije prostrane terase (ukupno 58m²), suterenskim prostorom (29 m²) i garažom (34 m²), ukupne korisne površine 221m². Nekretnina se nalazi u neposrednoj blizini mora i borove šume, svega nekoliko minuta....
02.01.2026.,
www.indomio.hr
Savršena prilika za investiciju u vinskom srcu Dalmacije! U samom centru mjesta Potomje na poluotoku Pelješcu, prodaju se tri kamene nekretnine (ruševine), idealne za kompletnu adaptaciju. Udaljene su svega 1 minutu hoda jedna od druge, što omogućava razne kombinacije korištenja od....
16.07.2025.,
www.crozilla.com
Pašman, Tkon, prodaje se dvojna kuća s prekrasnim pogledom na more. Sastoji se od dva stana. Veći ima 60 m2, a manji, studio 20 m2. Uz to ima i ostavu te okućnicu površine 108 m2. Kuća je na rubu građevinske zone, 200 m ravnom betoniranom stazom udaljena od pješčane plaže te je jako....
14.06.2024.,
www.euro-immobilien.hr
Prodaje se kuća s vrtom na rubu stare jezgre Murtera. Kuća površine 53 m2 sastoji se od kuhinje i dnevnog boravka, velike sobe, kupaonice te galerije na katu. Na vrhu kuće nalazi se terasa. Kući pripada i malo spremište od 3 m2. Dvorište ima 90 m2, te se dijeli na prednje i stražnje.....
25.02.2026.,
www.crozilla.com
Prodaje se stan u Tisnom sa prekrasnim pogledom na more, SAMO 100M OD MORA!. Stan se nalazi u prizemlju obiteljske kuće. Obiteljska kuća se sastoji od četiri apartmana i velikog trosobnog stana. STAN S4 ukupne korisne površine 47,46 m2, koji se sastoji od hodnika površine 2,14 m2,....
24.01.2026.,