• GoHome Professional
kuca u dalmaciji 210000 eur useljiva - GoHome
  • kuca u dalmaciji 210000 eur useljiva - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuca u dalmaciji 210000 eur useljiva

  • Za upit "kuca u dalmaciji 210000 eur useljiva" pronađeno 22 nekretnina - prosječna cijena 1.914 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2
    • do 140 m2
    • 140 m2 (prosječna površina)
    • barem 140 m2
    • 160 m2
  •  Po cijeni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 1400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, OREBIĆ, 200.000 €, 140,00 m2 cca 1430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.indomio.hr

Kamena kuća u nizu za adaptaciju smještena u mirnom mjestu Županje Selo na poluotoku Pelješcu.Nekretnina je stara kamena kuća smještena u centru Županja sela. Sastoji se od prizemlja, kata i potkrovlja ukupne površine 140 m2. Kuća ima drvenu stolariju i drvene podove i krovište izvedeno....

 
 
 
  Kuća, SMOKVICA, 220.000 €, 124,00 m2 cca 1770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stambena jedinica u dvojnom objektu smještenom u Brni, u drugom redu do mora. Nekretnina ima korisnu površinu od 124 m² i proteže se na dvije etaže (prizemlje + kat), pri čemu svaka etaža predstavlja zaseban stan. Okućnica iznosi otprilike 100 m². Prizemlje obuhvaća stan....

 
 
 
  Kuća, RAŽANAC, 220.000 €, 85,00 m2 cca 2590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.09.2025.,

www.crozilla.com

Na prodaju ? Useljiva prizemnica s pogledom na more, Rtina (općina Ražanac) Na prodaju je useljiva kuća u mirnom naselju Rtina, općina Ražanac, smještena na odličnoj lokaciji svega 450 metara od mora. Površina parcele: cca 300 m² Stambeni dio prizemnice: 75 m² Pomoćni objekt ? garaža:....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuca u dalmaciji 210000 eur useljiva'
199.000 €
199.000 €
220.000 €
  Kuća, KALI, 210.000 €, 155,00 m2 cca 1360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.07.2025.,

www.indomio.hr

KALI, prodaje se kuća u centru mjesta na zgodnoj lokaciji između crkve, općine i mora od kojeg je udaljena 150 m. Sastoji se od prizemlja i prvog kata od kojih svaki ima 100 m2 tlocrtne površine što znači da stambeni prostor ima više od 150 m2 neto površine plus jedno parking mjesto....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 238.000 € na 215.000 € - 19.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, STAŠEVICA, 215.000 €, 204,00 m2 cca 1050 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.01.2026 - 238.000 €
10.03.2026 - 215.000 €
15.03.2026 - 238.000 €
19.03.2026 - 215.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

[EKSKLUZIVNA PRODAJA, kuća na mirnoj lokaciji] Useljiva kuća na prodaju, Staševica, 204m2, okućnica 350m2 3 spavaće sobe 1 WC/kupaonica dnevni boravak spremište 2 parkirna mjesta prostrana okućnica, lijepo uređeno, zelenilo U blizini je trgovina, nalazi se uz glavnu prometnicu. Lak....

 
 
 
  Kuća, TRPANJ, 220.000 €, 183,00 m2 cca 1200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

EKSKLUZIVNA/ISKLJUČIVA PRODAJA PREKO AGENCIJE PELLO REAL ESTATE Kuća ima 4 etaže. U prizemlju su dnevni boravak, kuhinja, kupaona te ostava. 1 i 2 kat imaju identičan sastav: 2 studio apartmana s kuhinjom i sobom te kupaonom. na 3.katu se nalazi ostava,kuhinja,wc te terasa s kominom....

 
 
 
  Kuća, KALI, 220.000 €, 155,00 m2 cca 1420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.08.2025.,

www.c21.hr

 
 
 
  Kuća, VODICE, 220.000 €, 80,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Manja prizemna obiteljska kuća u Vodicama, na mirnoj lokaciji. Kuća s 80,69 m² ukupne korisne površine, sastoji se od kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom, dvije spavaće sobe, kupaonice i terase orijentirane prema jugu s pristupom u dvorište. Kuća je opremljena klima-uređajem.....

 
 
 
  Kuća, BAŠKA VODA, 220.000 €, 70,00 m2 cca 3140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se ova kamena kuća u zaseoku iznad Baške Vode. Kuća je kompletno renovirana i u funkciji za bavljenjem turizmom. Sastoji se od prizemlja i kata ukupne površine cca.70m2. Na terasi kući se nalazi bazen sa prekrasnim pogledom na more i otoke. Kuća se sastoji od dvije spavaće....

 
 
 
  Kuća, RAŽANAC, 220.000 €, 95,00 m2 cca 2320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Kuća, TRSTENO, 220.000 €, 182,81 m2 cca 1200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Kuća ukupne neto površine 182,81m2, u Tuhelju. Kuća je građena prije 1968. a u potpunosti obnovljena 2015. godine. Sastoji se od manje podrumske prostorije te prizemlja i kata. Prizemlje se sastoji od ulaznog hodnika, ostave, kupaonice, sobe, otvorenog dnevnog boravka s kuhinjom i....

 
 
 
  Kuća, DONJA BANDA, 200.000 €, 140,00 m2 cca 1430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Kamena kuća u nizu za adaptaciju smještena u mirnom mjestu Županje Selo na poluotoku Pelješcu. Nekretnina je stara kamena kuća smještena u centru Županja sela. Sastoji se od prizemlja, kata i potkrovlja ukupne površine 140 m2. Kuća ima drvenu stolariju i drvene podove i krovište izvedeno....

 
 
 
  Kuća, VODICE, Centar, 199.000 €, 87,95 m2 cca 2260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U strogom centru Vodica, na jako atraktivnoj lokaciji, kamena kuća u nizu na tri etaže sa krovnom terasom sa ukupno 87,95m2 korisne površine. U prizemlju kuće se nalazi spremište i studio apartman sa zasebnim ulazom koje zahtjeva kompletnu renovaciju. Vanjske stepenice vode na 1.....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, Brodarica, 199.000 €, 138,00 m2 cca 1440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.realestatecroatia.com

Brodarica, 180 m udaljeno od mora/plaže, samostojeća kuća na dvije etaže (prizemlje + prvi kat). Ukupna korisna površina kuće iznosi 138,13 m², a sagrađena je na parceli od 379 m². Prizemlje objekta sastoji se od velike konobe, kuhinje, ostave, spremišta i kupaonice. Sve prostorije....

 
 
 
  Kuća, SVETA NEDJELJA, 195.000 €, 79,00 m2 cca 2470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.10.2025.,

www.euro-immobilien.hr

Istra, Nedešćina ? renovirana kuća s terasom Na prodaju je šarmantna kuća netto stambene površine 63 m² s dodatnom terasom od 16 m², smještena na parceli od 340 m² u mirnom selu blizu Nedešćine. U prizemlju se nalazi dnevni boravak povezan s kuhinjom i blagovaonicom, kupaonica i hodnik,....

 
 
 
  Kuća, OREBIĆ, 225.000 €, 86,00 m2 cca 2620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

EKSKLUZIVNA PRODAJA! Kamena kuća u Vignju, poluotok Pelješac Ova prekrasna nekretnina savršena je za ljubitelje prirode i mira. Prostire se na ukupno 86 m² i sastoji se od tri etaže: suterena, prizemlja i kata. U suterenu se nalazi spavaća soba i kupaonica, dok je u prizemlju prostrani....

 
 
 
  Kuća, RAŽANAC, 225.000 €, 190,00 m2 cca 1180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.realestatecroatia.com

Okolica Ražanca (1.7 km od mora) Samostojeća kuća katnica sa prostranim dvorištem na vrlo mirnoj lokaciji okruženoj zelenilom. Smještena na prostranom terenu površine 656 m2. Građena 60-ih godina, renovirana cca 2005. godine. Namještena i useljiva. Kuća se sastoji od prizemlja i kata.....

 
 
 
  Kuća, BLATO, 195.000 €, 110,00 m2 cca 1770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.01.2025.,

www.indomio.hr

Prekrasno uređena stara kamena kuća u Blatu Prodaje se tradicionalna kamena kuća s pomoćnom građevinom (kućicom) ukupne korisne površine 110 m2. Ova predivna kamena kuća se proteže na dvije etaže. Na prvoj etaži se nalazi pred ulaz ,kuhinja s trpezarijom, dnevni boravak i kupaonica,....

 
 
 
  Kuća, JELSA, 195.000 €, 120,00 m2 cca 1630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Stara kamena kuća, u JZ dijelu mjesta - Svirče, pokraj stare crkve. Dva kata + potkrovlje, sve skupa 120 m2, okućnica 150m2, papiri 1/1, (struja, voda, telefon), useljiva odmah. Sa sjeverne strane kuća je naslonjena na susjednu. - prizemlje: vrt (s južne strane), dvor, konoba, wc,....

 
 
 
  Kuća, GRADAC, 230.000 €, 48,00 m2 cca 4790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

U malom turističkom mjestu Podaca, udaljenom 30 km južno od Makarske, prodaje se ova kuća sa bazenom i kultiviranom okućnicom. U naravi se radi o kući prizemnici površine cca.48m2, koja je kompletno renovirana i novo opremljena. Sastoji se od ulaznog prostora, kuhinje sa blagavaonicom....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-20 (od ukupno 20)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine