• GoHome Professional
kuca u dalmaciji 200000 eur adaptiran - GoHome
  • kuca u dalmaciji 200000 eur adaptiran - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuca u dalmaciji 200000 eur adaptiran

  • Za upit "kuca u dalmaciji 200000 eur adaptiran" pronađeno 7 nekretnina - prosječna cijena 2.022 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2
    • do 130 m2
    • 130 m2 (prosječna površina)
    • barem 130 m2
    • 160 m2
  •  Po cijeni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 1500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, UGLJAN, 198.500 €, 132,00 m2 cca 1500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.10.2025.,

www.indomio.hr

Kuća, Ugljan, Ulica Gruh 132 m2 Prodaju kuća i konoba u Gradu Ugljanu na parceli sveukupne površine 380 m2. Kuća iznosi sveukupne 132 m2 + terase od cca 19 m2 (građevinske bruto površine), a konoba 42 m2 (građevinske bruto površine). Mogućnost kupnje dodatne parcele od cca 100 m2....

 
 
 
  Kuća, VELA LUKA, 200.000 €, 150,00 m2 cca 1330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se autentična kamena kuća u jednoj od najatraktivnijih turističkih zona Vele Luke. Ova nekretnina predstavlja savršen spoj tradicije i komfora, smještena na idealnoj lokaciji tek 200 metara od mora. Kuća se proteže na 150 m² stambenog prostora kroz tri etaže (prizemlje i dva....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 230.000 € na 210.000 € - 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, LUKORAN, 210.000 €, 90,00 m2 cca 2330 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.02.2026 - 230.000 €
21.03.2026 - 210.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se samostojeća kuća na otoku Ugljanu, Lukoran, 800 m zračne linije od mora. Kuća se sastoji od prizemlja i kata, u kojima se nalazi dnevni boravak s kuhinjom i blagavonicom, tri spavaće sobe, dvije kupaonice i terase te dodatnog objekta. Može funkcionirati kao tri mala studio....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuca u dalmaciji 200000 eur adaptiran'
210.000 €
185.000 €
  Kuća, SOLIN, Centar, 210.000 €, 50,00 m2 cca 4200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

SOLIN!!! Posredujemo u prodaji potpuno novorenovirane kuće u Solinu, sa ukupno 50 m2 stambenog prostora na dvije etaže. Na prvoj etaži se nalazi kuhinja sa blagavaonicom, kupaonom i hodnikom, a na katu su dvije sobe. Kuća ima ravan krov. U izradi je projekt za nadogradnju terase od....

 
 
 
  Kuća, JELSA, 189.000 €, 75,00 m2 cca 2520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća smještena u mirnom i slikovitom naselju Velika Jelsa, nedaleko Karlovca, idealna za sve koji traže bijeg od gradske gužve te žele uživati u prirodi, tišini i privatnosti. Tlocrtna površina kuće iznosi 57 m², dok korisna grijana površina, bez podruma, iznosi 75 m².....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 4)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me