• GoHome Professional
kuca u dalmaciji 200000 eur Zadnjih 14 dana - GoHome
  • kuca u dalmaciji 200000 eur Zadnjih 14 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuca u dalmaciji 200000 eur Zadnjih 14 dana

  • Za upit "kuca u dalmaciji 200000 eur zadnjih 14 dana" pronađeno 22 nekretnina - prosječna cijena 2.087 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 90 m2
    • do 110 m2
    • 110 m2 (prosječna površina)
    • barem 110 m2
    • 130 m2
  •  Po cijeni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 1700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, TROGIR, 199.000 €, 112,00 m2 cca 1780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

Kuća s pogledom na more smještena na čarobnom i slikovitom otoku Drvenik Veli predstavlja savršenu priliku za miran, opuštajući i autentični mediteranski život. Ova predivna, prostrana i funkcionalna kuća na dvije etaže prostire se na 112 m stambene površine te je položena na uređenom,....

 
 
 
  Kuća, VIS, 195.000 €, 92,00 m2 cca 2120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

Stara kamena kuća u nizu, smještena 2.5 km od mora, poznatih plaža i uvala na južnoj strani otoka Visa. Izgrađena je davne 1852., a kompletna renovacija obavljena je 2015. godine. Postavljeni su novi prozori i vrata, nove instalacije za struju i vodu te novi krov. Kuća je opremljena....

 
 
 
  Kuća, TISNO, 190.000 €, 47,00 m2 cca 4040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.indomio.hr

PRILIKA ZA INVESTICIJU - Kuća za rekonstrukciju s panoramskim pogledom Na jedinstvenoj lokaciji u Tisnom, u mirnom i zaštićenom dijelu mjesta prodaje se kuća za renovaciju s gotovim projektom i pravomoćnom građevinskom dozvolom za rekonstrukciju. Ova legalizirana nekretnina s urednim....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuca u dalmaciji 200000 eur zadnjih 14 dana'
190.000 €
194.000 €
199.000 €
  Kuća, VODICE, 200.000 €, 51,00 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju autentična kamena kuća u nizu. Nalazi se u mjestu Prvić Šepurine, na atraktivnoj i mirnoj lokaciji, na samo 35 m od mora. Sastoji se od prizemlja i dva kata. Svi zidovi su u potpunosti obnovljeni. Između katova su postavljene nove drvene grede i podovi. Naselje Prvić Šepurine....

 
 
 
  Kuća, STON, 200.000 €, 230,00 m2 cca 870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

U mirnoj i zelenoj unutrašnjosti poluotoka Pelješac prodaje se autentična kamena kuća u nizu s pripadajućim pomoćnim objektom, idealna za renovaciju prema vlastitim željama. Glavna kuća obuhvaća stambenu površinu od približno 70 m po etaži. U prizemlju se nalaze kuhinja, ostava koja....

 
 
 
  Kuća, SUTIVAN, 200.000 €, 530,00 m2 cca 380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je atraktivno građevinsko zemljište površine 530 m² smješteno u samom centru prekrasnog Sutivana na otoku Braču, svega 150 metara od mora. Parcela se nalazi na izuzetno mirnoj i poželjnoj lokaciji te ima pogled na more, što ju čini idealnom za izgradnju luksuzne vile za....

 
 
 
  Kuća, HVAR, 200.000 €, 250,00 m2 cca 800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Atraktivno pozicionirane tri stare kamene kuće, na prodaju, s otvorenim panoramskim pogledom na more i otoke. Kuće su ukupne stambene površine od 250 m2, smještene na zemljištu od 125 m2. Kuće se nalaze u starom napuštenom selu na južnoj strani otoka Hvara i predstavljaju jedinstvenu....

 
 
 
  Kuća, GORNJI KARIN, 199.000 €, 100,00 m2 cca 1990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

DVA ZASEBNA STANA! Gornji Karin, kod Zadra, mirna i ugodna lokacija gdje se miješaju velebitska planinska i mediteranska klima daleko od zagađenja. Do mora i šetnice uz more svega stotinjak metara zračne linije. Samostojeća kuća katnica, potpuno namještena, površine cca 100 m2 izgrađena....

 
 
 
  Kuća, OKRUG DONJI, 195.000 €, 83,00 m2 cca 2350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Renovirana kamena kuća u Okrugu Donjem koja se sastoji od stambenog dijela sa blagavonicom i kuhinjom, dvije sobe i kupatilom. Kuća ima i dvorište od 31 m2 gdje je smješten i vanjski wc. Renovirana kamena kuća u Okrug Donji - Čiovo (prodaja).

 
 
 
  Kuća, GORNJI HUMAC, 195.000 €, 198,00 m2 cca 990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji nedovršene kuće u slikovitom malom naselju Donji Humac koji je je jedno je od najstarijih bračkih naselja. Smješteno je na vrhu brežuljka, nekih 7 km udaljenosti od Supetra. Brojne kamene kuće, rimski mauzoleji i kipovi izrađeni od finog bračkog kamena, svjedoče....

 
 
 
  Kuća, KAŠTELA, 190.000 €, 70,00 m2 cca 2710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.crozilla.com

Stan na prvom katu u kamenoj kući prvi red do mora. Nalazi se na atraktivnoj lokaciji u centru malog mjesta. Stan ima 70 m2, netto 90 m2 i sastoji se od 3 spavaće sobe i kupaonice. Potrebna je renovacija. Stan je južno orijentiran i ima pogled na more. Moguć je prilaz automobilom....

 
 
 
  Kuća, BIOGRAD NA MORU, 190.000 €, 173,00 m2 cca 1100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Samostojeća kuća, katnica, tlocrtnih gabarita 15.69 x 15.80 m (pov. 173 m2), višestrešnog krova i s dvije stambene jedinice, Kakma nedaleko Biograda na moru i Benkovca. Nalazi se na parceli pov. 711 m2. Kuća sadrži i pomoćnu zgradu s crnom kuhinjom i garažom, tlocrtnih gabarita 12.31....

 
 
 
  Kuća, IMOTSKI, 210.000 €, 173,00 m2 cca 1210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kamena kuća u strogom centru grada Imotskog, neposredno na trgu Matice Hrvatske (br. 3.) Ukupna površina kuće (netto) iznosi 173 m2 na tri etaže i to prizemlja, prvog i drugog kata. U prizemlju se nalazi hodnik, stubište, konoba, dvorišna sprema te unutarnje i intimno ograđeno....

 
 
 
  Kuća, VIR, 189.000 €, 126,00 m2 cca 1500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Vir - Zadar MAXXIA Exclusive - isključivo pravo posredovanja! Dvojni objekt sa dva apartmana površine 126 m2 smješten na zemljištu površine 125 m2 cca 400m od mora i plaže! Garaža! Vanjsko stepenište povezuje apartmane što pruža mogućnost boravka dvije obitelji. Kuća se sastoji od....

 
 
 
  Kuća, VIS, 187.000 €, 320,00 m2 cca 580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.broker.hr

Na prodaju je građevinsko zemljište površine 320 m² na južnoj strani otoka Visa, udaljeno oko 10 km od grada Visa. Zemljište se nalazi u području poznatom po manjim uvalama, čistom moru i mirnijem načinu života, a u blizini se nalazi i plaža Srebrna, jedna od najpoznatijih plaža na....

 
 
 
  Kuća, POSTIRA, 185.000 €, 65,00 m2 cca 2850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

Kuća na samoj rivi u malom mjestu na otoku Braču. Nekretnina od ukupno 65 m2 nalazi se na udaljenosti od 35 m od mora. Sastoji se od kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka, dvije spavaće sobe i kupaonice. Interijer je reoviran prije nekoliko godina i nekretnina je potpuno opremljena....

 
 
 
  Kuća, KAŠTEL SUĆURAC, 185.000 €, 30,00 m2 cca 6170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

**PRODAJE SE STAN U KAMENOJ KUĆI ? 30 m² + VRT 72 m²** Kaštel Sućurac Prodaje se potpuno renoviran stan od 30 m² na prvom katu kamene kuće, svega 100 metara od mora, škole i crkve, ispod stare ceste.- Kaštel Sućurac Ulica Kneza Trpimira Uz stan dolazi i ograđeni vrt od 72 m² unutar....

 
 
 
  Kuća, DRNIŠ, 215.000 €, 88,00 m2 cca 2440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se potpuno novo namještena kuća u centru Drniša. Kuća sa pripadajućom terasom ima ukupno 88 m2 na tri etaže. Međukatna konstrukcija je armiranobetonska. Kompletne električne i vodovodne instalacije izvedene su prema projektu. Ugrađeno je podno centralno grijanje u cijeloj....

 
 
 
  Kuća, BILICE, 215.000 €, 201,00 m2 cca 1070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je prostrana obiteljska kuća sa velikom okućnicom u Bilicama pored Šibenika. Smještena u naselju, u mirnom obiteljskom kvartu, ova kuća nudi pregršt potencijala za stvaranje savršenog obiteljskog doma. 200 m2 stambenog prostora i više od 1000 m2 okućnice idealna su prilika....

 
 
 
  Kuća, ZADAR, Brodarica, 180.700 €, 130,00 m2 cca 1390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju se nudi paket od četiri nekretnine na različitim lokacijama. Nekretnine se prodaju isključivo zajedno, u paketu - pojedinačna kupnja nije moguća. U paketu se nalaze iduće nekretnine: 1. Kuća u Sinju Nekretnina se prodaje bez posjeda što znači da trenutno nije u fizičkom....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-20 (od ukupno 19)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com