• GoHome Professional
kuca u dalmaciji 190000 eur adaptiran - GoHome
  • kuca u dalmaciji 190000 eur adaptiran - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuca u dalmaciji 190000 eur adaptiran

  • Za upit "kuca u dalmaciji 190000 eur adaptiran" pronađeno 6 nekretnina - prosječna cijena 1.900 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2
    • do 130 m2
    • 130 m2 (prosječna površina)
    • barem 130 m2
    • 160 m2
  •  Po cijeni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 1500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, VELA LUKA, 200.000 €, 150,00 m2 cca 1330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se autentična kamena kuća u jednoj od najatraktivnijih turističkih zona Vele Luke. Ova nekretnina predstavlja savršen spoj tradicije i komfora, smještena na idealnoj lokaciji tek 200 metara od mora. Kuća se proteže na 150 m stambenog prostora kroz tri etaže (prizemlje i dva....

 
 
 
  Kuća, UGLJAN, 198.500 €, 132,00 m2 cca 1500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.10.2025.,

www.crozilla.com

Kuća, Ugljan, Ulica Gruh 132 m2 Prodaju kuća i konoba u Gradu Ugljanu na parceli sveukupne površine 380 m2. Kuća iznosi sveukupne 132 m2 + terase od cca 19 m2 (građevinske bruto površine), a konoba 42 m2 (građevinske bruto površine). Mogućnost kupnje dodatne parcele od cca 100 m2....

 
 
 
  Kuća, JELSA, 189.000 €, 75,00 m2 cca 2520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća smještena u mirnom i slikovitom naselju Velika Jelsa, nedaleko Karlovca, idealna za sve koji traže bijeg od gradske gužve te žele uživati u prirodi, tišini i privatnosti. Tlocrtna površina kuće iznosi 57 m², dok korisna grijana površina, bez podruma, iznosi 75 m².....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuca u dalmaciji 190000 eur adaptiran'
180.000 €
180.000 €
  Kuća, ZADAR, Vidikovac, 185.000 €, 68,00 m2 cca 2720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je ugodan i funkcionalan stan u prizemlju, smješten u mirnom dijelu Plovanije, u blizini ŠC Višnjik, javnog prijevoza, trgovina i svih sadržaja potrebnih za svakodnevni život. Stan se nalazi u manjoj stambenoj kući s ukupno četiri stambene jedinice te ima vlastiti ulaz....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 200.000 € na 180.000 € - 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, VELI IŽ, 180.000 €, 70,00 m2 cca 2570 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.02.2026 - 200.000 €
12.04.2026 - 180.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na slikovitom otoku netaknute prirode i nautičkog šarma, smjestila se ova jedinstvena kamena kuća ? spoj tradicije i modernog komfora. Na samo 200 metara od kristalno čistog mora, ova kuća od 70 m² pruža autentičan mediteranski ugođaj i spektakularan pogled na more. Raskošna je u....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 3)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Izdvojene nekretnine

Zagreb

Britanski trg, luksuzan četverosoban stan

www.eurovilla.hr

Dalmacija,

jednosoban stan u zgradi sa bazenom!

www.sajn-nekretnine.hr

Poreč, okolica