• GoHome Professional
kuca na moru pala cijena 140 m2 - GoHome
  • kuca na moru pala cijena 140 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuca na moru pala cijena 140 m2

  • Za upit "kuca na moru pala cijena 140 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-10%

Promjena cijene sa 499.000 € na 450.000 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, TROGIR, 450.000 €, 140,00 m2 cca 3210 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.05.2026 - 499.000 €
20.05.2026 - 450.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća na odličnoj lokaciji u Okrugu Gornjem na Čiovu, ukupne stambene površine cca140 m², s dodatnom ljetnom kuhinjom s WC-om, smještena na parceli koja pruža komfor, privatnost i brojne mogućnosti korištenja.Kuća je udaljena od mora 120 m. U prizemlju kuće nalaze se dnevni....

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 390.000 € na 340.000 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, POREČ, 340.000 €, 140,00 m2 cca 2430 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.01.2026 - 390.000 €
01.05.2026 - 340.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.indomio.hr

Istra, Poreč - Autentična istarska kuća blizu plaže Na prodaju je šarmantna autohtona istarska kuća, smještena samo 3 km od Poreča i njegovih prekrasnih plaža. S ukupnom površinom od 140 m², ova nekretnina proteže se na tri kata, kombinirajući tradicionalni dizajn s modernim sadržajima,....

 
 
 
 
-17%

Promjena cijene sa 470.000 € na 388.000 € - 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, LABIN, 388.000 €, 140,00 m2 cca 2770 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.11.2025 - 398.000 €
23.01.2026 - 470.000 €
25.03.2026 - 388.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Labin se nalazi na jugoistoku Istre, u blizini obližnjeg ljetovališta - Rapca, sa kojim predstavlja svojevrsnu cjelinu. Mjesto se sastoji od dva dijela, zanimljivog starog srednjevjekovnog grada na uzvisini i novog naselja u podnožju. Sa najvišeg dijela u gradu, gradske Fortice, pruža....

 
 
 
 
-29%

Promjena cijene sa 210.000 € na 150.000 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DELNICE, 150.000 €, 140,00 m2 cca 1070 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 255.000 €
31.01.2026 - 210.000 €
20.05.2026 - 150.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

U mirnom i ugodnom dijelu Delnica prodaje se prostran i izuzetno funkcionalan stan u kući, ukupne stambene površine 140 m², kojem pripada i uređen vrt od 200 m². Riječ je o nekretnini koja pruža rijetku kombinaciju komfora stana i privatnosti kuće, idealnu za obiteljski život, ali....

 
 
 
 
-12%

Promjena cijene sa 105.000 € na 92.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, KRNJAK, 92.000 €, 138,00 m2 cca 670 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.05.2026 - 105.000 €
23.05.2026 - 92.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

Remax centar nekretnina iz svoje ponude izdvaja obiteljsku kuću od 138 m2 stambenog prostora sa okućnicom od 500 m2 na lokaciji udaljenoj svega 50ak km od Plitvičkih jezera. Sastoji se od ulaznog prostora, kuhinje sa blagovaonom, dnevnog boravka, hodnika, dvije spavaće sobe, terase.....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 70.000 € na 65.000 € - 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PLAŠKI, 65.000 €, 140,00 m2 cca 460 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.12.2025 - 70.000 €
13.05.2026 - 65.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.12.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se useljiva kuća u središtu Plaškog. .

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 360.000 € na 340.000 € - 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, VALKARIN, 340.000 €, 140,00 m2 cca 2430 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 360.000 €
09.05.2026 - 340.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodajemo prekrasnu, kompletno renoviranu kuću u neposrednoj blizini Poreča. Iz temelja renovirana prošle godine, spremna za useljenje. Sastoji se od prizemlja (dnevni boravak sa kuhinjom i blagovaonom, kupaona i ostava), prvog kata (dvije spavaće sobe, svaka sa svojom kupaonom i....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 500.000 € na 450.000 € - 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, LABIN, 450.000 €, 140,00 m2 cca 3210 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.06.2025 - 500.000 €
20.03.2026 - 450.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.06.2025.,

www.remax-plus.info

ISTRA, OKOLICA LABINA, KUĆA SA BAZENOM I LIJEPOM OKUĆNICOM Prodaje se moderna kuća sa bazenom i lijepom okućnicom. Sastoji se od blagovaone sa prostranim dnevnim boravkom, tri spavaće sobe, dvije kupaone te wc i ostava. Iz dnevnog boravka je izlaz na natkrivenu terasu gdje je smješten....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 710.000 € na 690.000 € - 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ROVINJ, 690.000 €, 140,00 m2 cca 4930 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.09.2025 - 710.000 €
20.03.2026 - 690.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.09.2025.,

www.euro-immobilien.hr

Prodaje se vila s bazenom okružena prirodom! Ova moderna vila s bazenom nalazi se u malom mjestu nedaleko grada Rovinja. Pruža savršen spoj luksuza sakrivenog od pogleda okruženog zelenilom i blizinu biciklističkih staza, poznatih restorana i vinarija u kojima možete kušati najbolja....

 
 
 
 
-12%

Promjena cijene sa 570.000 € na 500.000 € - 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, OKRUG DONJI, 500.000 €, 140,00 m2 cca 3570 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.10.2025 - 600.000 €
17.02.2026 - 570.000 €
21.03.2026 - 500.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.10.2025.,

www.simicdom.com

Na prodaju je kuća u mirnom i atraktivnom predjelu Čiova, na južnom dijelu otoka. Iz kuće se proteže predivan pogled na more što je njen glavni adut, a nalazi se samo 120m od plaže. Smještena je na parceli od 490 m² i sastoji se od dva odvojena stana, od kojih svaki ima površinu od....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuca na pala cijena 140 m2 (779)
  • kuca na moru 140 m2 (164)
  • kuca na moru pala cijena (59)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Izdvojene nekretnine

Zagreb

Britanski trg, luksuzan četverosoban stan

www.eurovilla.hr

Dalmacija,

jednosoban stan u zgradi sa bazenom!