01 6641 092
Za upit "kuca na moru pala cijena 120 m2" pronađeno 1 nekretnina - prosječna cijena 4.667 €/m2
Ograniči pretragu
Promjena cijene sa 571.000 € na 560.000 €
- 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
pala cijena
Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 571.000 €
01.05.2026 - 560.000 €
21.11.2025.,
www.indomio.hr
VRSAR, Na prodaju je prekrasna apartmanska kuća na moru! Vrsar je jedan od najljepših brdovitih gradića u Istri, smješten sjeverno od Limske uvale. Pogled s brda je zadivljujući te će vas inspirirati 18 prekrasnih otoka pod toplim suncem. Prodaje se prekrasna autohtona kuća sa apartmanima....
Promjena cijene sa 571.000 € na 560.000 €
- 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
pala cijena
Kretanje cijena nekretnine:
09.12.2025 - 571.000 €
02.05.2026 - 560.000 €
03.06.2025.,
www.smart-invest.hr
www.aspectus.com.hrPrekrasan stan 156,77 m2 s garažom i pogledom na more
www.remax-centarnekretnina.com