• GoHome Professional
kuca na moru fakultet 190 m2 - GoHome
  • kuca na moru fakultet 190 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuca na moru fakultet 190 m2

  • Za upit "kuca na moru fakultet 190 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, PETRINJA, 165.000 €, 200,00 m2 cca 830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.06.2024.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća s dva poslovna prostora u Petrinji. U prizemlju nekretnine nalaze se dva poslovna prostora. Jedan poslovni prostor je trenutno u najmu kao trgovina (Studenac), dok je drugi namijenjen i rađen kao ugostiteljski objekt. Ugostiteljski objekt se sastoji od prve prostorije....

 
 
 
  Kuća, RIJEKA, Gornja Vežica, 699.000 €, 200,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodajemo kuću sa dva stana na parceli od 366m2. Sama kuća je koncipirana kao P+1+2. U prizemlju imamo dvije garaže, svaka od 40 m2, sa popratnim prostorijama (vešeraj, drvarnica,), od kojih se, u nedostatku stambenog dijela mogu napraviti dva stana. Na 1. i 2. katu imamo dva identična....

 
 
 
  Kuća, PETRINJA, 170.000 €, 190,00 m2 cca 900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Kuća katnica površine od 190 m2,dvorišna zgrada površine od 47 m2 i dvorište od površine od 300 m2 u Petrinji. Kuća se sastoji od 6 soba, 2 kuhinje, 2 kupaonice+wc-a , 3 balkona i terasu površine od 50 m2. Struja,voda,gradska kanalizacija,centralno grijanje(drva),telefonska linija,optički....

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 334.000 € na 290.000 € - 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, VARAŽDIN, 290.000 €, 188,00 m2 cca 1540 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.11.2025 - 334.000 €
13.03.2026 - 290.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

U mirnoj ulici, a opet u srcu baroknog Varaždina, na svega nekoliko koraka od osnovne škole, vrtića, fakulteta, trgovina i ambulanti, nalazi se ova prostrana obiteljska kuća koja spaja praktičnost, udobnost i toplinu doma. Kuća se prostire na više etaža i raspoređena je tako da pruža....

 
 
 
  Kuća, PETRINJA, 135.000 €, 195,00 m2 cca 690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.08.2024.,

www.indomio.hr

Prodaje se katnica u Petrinji s pomoćnim zgradama, nedaleko centra grada. Kuća se sastoji od prizemlja, kata i visokog potkrovlja. U prizemlju se nalaze dvije sobe, kupaonica, kuhinja s dnevnim boravkom te ostava i isti raspored je na katu. Prostor je moguće koristiti kao dva odvojena....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Maksimir, 600.000 €, 183,00 m2 cca 3280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Maksimir, Lašćina, dvojna obiteljska kuća s vrtom, površine 183m2. Kuća je razvedena na tri etaže povezane unutarnjim stepeništem. 1.Etaža(Stan prizemlje). Trosoban stan 65m2 koji se sastoji od: ulaznog dijela, open space dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće sobe,....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 680.000 €, 200,00 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.09.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Na dominantnom mjestu Crikvenice uz zeleni pojas prodaju se obiteljske kuće mediteranskog tipa. Na većem zemljištu formirana su gradilišta za 5 objekata svaki s okućnicom i bazenom. Kuće su katnice u naravi dvoetažni stanovi gdje je u prizemlju smješten dnevni dio s kuhinjom i blagovaonicom....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 320.000 € na 330.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, ZAGREB, Dubrava, 330.000 €, 180,00 m2 cca 1830 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.04.2026 - 360.000 €
08.05.2026 - 320.000 €
15.05.2026 - 330.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Obiteljska kuća smještena je u mirnom dijelu Gornje Dubrave, u zelenom okruženju, na izvrsnoj lokaciji. Nekretnina se nalazi na prostranoj parceli i idealna je za obitelji, investitore ili vizionare koji traže spoj udobnosti i potencijala. Kuća ima ukupnu površinu od 180 m², a prostire....

 
 
 
  Kuća, NOVAKI, 200.000 €, 176,00 m2 cca 1140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Dijelomice renovirana obiteljska kuća na odličnoj, mirnoj lokaciji, u blizini svih važnih sadržaja u Varaždinu. Dobar krov, nova pvc stolarija, sve nove instalacije, novi podovi, ostaje samo za urediti fasada, od namještaja imamo novu modernu kuhinju s otokom. U prizemlju su dvije....

 
 
 
  Kuća, JAKUŠEVEC ZABOČKI, 270.000 €, 204,00 m2 cca 1320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.08.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se kuća sa malenom okućnicom, te dva etažno odvojena i kompletno renovirana stambena prostora u Zaboku. Radi se o dva stana koja su odvojeni zasebnim ulazima, te sa zasebnim terasama i zasebnim ulazima u zajedničko dvorište. Idealno za dvije obitelji. Veći se stan sastoji....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuca na fakultet 190 m2 (26)
  • kuca na moru 190 m2 (153)
  • kuca na moru fakultet (4)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.