• GoHome Professional
kuca na moru do 400000 eura 120 m2 - GoHome
  • kuca na moru do 400000 eura 120 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuca na moru do 400000 eura 120 m2

  • Za upit "kuca na moru do 400000 eura 120 m2" pronađeno 21 nekretnina - prosječna cijena 2.424 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 380000 eura (malo jeftiniji)
    • 420000 eura (malo skuplji)
    • do 2600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, PIROVAC, 140.000 €, 117,00 m2 cca 1200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju: Autentična kamena kuća u nizu Pirovac, čarolija Dalmacije s pogledom na more U ponudi je šarmantna kamena kuća u nizu smještena u slikovitom starom dijelu Pirovca dalmatinskog gradića poznatog po kristalno čistom moru, uvalama koje oduzimaju dah i opuštenoj mediteranskoj....

 
 
 
  Kuća, OREBIĆ, 150.000 €, 116,00 m2 cca 1290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.04.2026.,

www.indomio.hr

Izuzetna prilika: kamena kuća u Vignju, 500 m od mora U mjestu Viganj na poluotoku Pelješcu, poznatom po čistom moru i idealnim uvjetima za vodene sportove, nalazi se ova tradicionalna kamena kuća s pripadajućim zemljištem površine 224 m2. Smještena u mirnom dijelu naselja, okružena....

 
 
 
  Kuća, BIOGRAD NA MORU, 333.000 €, 118,00 m2 cca 2820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Na prodaju je samostojeća kuća površine 118 m2 smještena u Biogradu na Moru, na mirnoj lokaciji jugozapadne orijentacije. Ova nekretnina ističe se parcelom veličine 582 m2 koja omogućuje privatnost i brojne mogućnosti uređenja vanjskog prostora prema željama budućeg vlasnika. Kuća....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuca na moru do 400000 eura 120 m2'
395.000 €
335.000 €
335.000 €
  Kuća, FAŽANA, 320.000 €, 120,00 m2 cca 2670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

ISTRA, VALBANDON - Novogradnja! Općina Fažana je smještena na jugozapadnoj obali Istarskog poluotoka, okrenuta prema moru i predivnom otočju Brijunskog arhipelaga. Od Pule najvećeg grada u Istri, gospodarskog i kulturnog središta - udaljena je svega osam kilometara. Nadomak, dakle,....

 
 
 
  Kuća, RIJEKA, Pehlin, 290.000 €, 122,00 m2 cca 2380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo obiteljsku kuću na Pehlinu, s dva stana, ukupne neto stambene površine 122 m2. U prizemlju se nalazi dvosobni stan površine 50 m2, a na katu se nalazi dvosobni stan površine 72 m2. Stan na katu ima balkon i djelomičan pogled prema moru. Uz kuću je i garaža površine 30 m2,....

 
 
 
  Kuća, PIROVAC, 140.000 €, 117,00 m2 cca 1200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju: Autentična kamena kuća u nizu ? Pirovac, čarolija Dalmacije s pogledom na more U ponudi je šarmantna kamena kuća u nizu smještena u slikovitom starom dijelu Pirovca ? dalmatinskog gradića poznatog po kristalno čistom moru, uvalama koje oduzimaju dah i opuštenoj mediteranskoj....

 
 
 
  Kuća, BARIĆ DRAGA, 335.000 €, 114,43 m2 cca 2930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.euro-immobilien.hr

Na samom moru, prodaje se samostojeća kuća katnica s dvije jedinice. Gornja etaža je sva u klesanom kamenu izvana, a iznutra je roh bau. Sastoji se od tri prostorije, balkona, te dodatnih pomoćnih prostorija uz kuću . Vanjske stepenice vode prema prizemnoj etaži, gdje je useljivi....

 
 
 
  Kuća, VIŽINADA, 139.000 €, 112,00 m2 cca 1240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.possesso-nekretnine.hr

Kamena kuća s dušom u srcu Vižinade ? ekskluzivno u našoj ponudi U mirnom dijelu slikovite Vižinade, na brežuljcima s kojih se Istra otvara prema moru i vinogradima, nalazi se kamena kuća koja nosi priču nekoliko generacija. Ovdje se nekada živjelo sporije ? gdje se tradicija poštovala,....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 425.000 €, 110,00 m2 cca 3860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

KAPRIJE PREKRSANA KUĆA NA SAMOM MORU 110 M2 Kaprije je mali otok površine 7,11 kilometara kvadratnih, a nalazi oko 15 km jugozapadno od Šibenika. Nazvan je po mediteranskoj biljci kapara, čiji pupoljci služe kao začin. Jedino naselje na otoku također se zove Kaprije, a okružuju ga....

 
 
 
  Kuća, KAPRIJE, 425.000 €, 110,00 m2 cca 3860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Kuća, VIR, 360.000 €, 130,00 m2 cca 2770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.indomio.hr

Tražite li nekretninu koja je odmah spremna za turistički najam ili ugodan život na moru, ova kuća na ekskluzivnoj južnoj strani otoka Vira predstavlja idealnu priliku. Poznata po blagoj mikroklimi i kristalno čistom moru, južna strana Vira osigurava visoku popunjenost tijekom cijele....

 
 
 
  Kuća, OPATIJA, Centar, 320.000 €, 130,00 m2 cca 2460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

OPATIJA - Dvojna kuća s pogledom Opatija, predivan obalni grad smješten na Jadranskom moru poznato je turističko odredište za turiste iz cijelog svijeta. Grad je okružen prekrasnom prirodom, u podnožju planine Učka. Iz nekretnina u Opatiji pruža se neprocjenjivi pogled na more i okolne....

 
 
 
  Kuća, PRVIĆ LUKA, 330.000 €, 130,00 m2 cca 2540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Prvić, Prvić Luka, prodaje se stara kamena renovirana kuća u nizu u centru mjesta, drugi red do mora, s pogledom na more. Kuća se sastoji od tri etaže + dvije pomoćne prostorije u produžetku kuće prema samom moru. Ukupno kuća ima 100m2 + terasa na najgornjoj etaži + dodatne prostorije....

 
 
 
  Kuća, HVAR, 145.000 €, 110,00 m2 cca 1320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Naselje na južnoj, sunčanoj strani otoka, poznato po vinarima obitelji Plenković. Stara kamena seoska kuća nalazi se u blizini vinograda, na padini koja se pruža prema moru, odakle se pruža očaravajući pogled.Glavna kuća je dvojna, na dvije etaže, s ukupno 80 m2 dobrog stambenog prostora,....

 
 
 
  Kuća, SVETI FILIP I JAKOV, 326.000 €, 110,00 m2 cca 2960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

TOP LOKACIJA SA POGLEDOM NA MORE Moderni projekt dvije urbane ville na idealnoj lokaciji, na samo 80 metara od mora u malom turističkom mjestu s predivnim pejzažima - Svetom Petru na Moru. Projekt se sastoji od 2 urbane ville od kojih svaka ima 6 stambenih jedinica. Stan S1 -suteren....

 
 
 
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.08.2025.,

www.crozilla.com

Predstavljamo projekt luksuznih stanova u mjestu Sveti Petar na Moru, koji obuhvaća dvije urbane vile, od kojih svaka ima šest stambenih jedinica. Stanovi smješteni su u mirnom dijelu naselja, na samo 80 metara od mora, s prekrasnim pogledom na more iz svake stambene jedinice. U ponudi....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 326.000 € na 335.780 € - 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, SVETI FILIP I JAKOV, 335.780 €, 110,00 m2 cca 3050 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.03.2026 - 221.000 €
13.04.2026 - 326.000 €
13.05.2026 - 335.780 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodaju se apartmani u novogradnji na izuzetnoj lokaciji, 80 m od mora, u mjestu Sveti Petar na Moru. Pogled na more iz svakog apartmana. Svaki apartman ima jedno parkirno mjesto i spremište u suterenskoj etaži. Završetak gradnje predviđen je za ljeto 2025. godine, a apartmani se....

 
 
 
  Kuća, BARIĆ DRAGA, 320.000 €, 110,00 m2 cca 2910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Barić Draga, samostojeća kuća prvi red do mora! Na samom moru, u mirnoj uvali Barić Drage, prodaje se lijepa kuća obložena kamenom u primorskom stilu. U prizemlju su dvije spavaće sobe, kupaona, dnevni boravak, kuhinja i terasa. Stolarija je PVC, nova s komarnicima. Kat je trenutno....

 
 
 
  Kuća, KORNATI, 359.000 €, 109,00 m2 cca 3290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.03.2026.,

www.crozilla.com

Moderni stan u visokokvalitetnoj urbanoj vili blizu mora, Murter Novoizgrađena prizemna oaza u srcu Murtera nudi vam spoj modernog stila i mediteranskog ugođaja. Smještena u urbanoj vili koja je dovršena krajem 2023. godine, ova nekretnina posebno se ističe zbog svoje blizine moru,....

 
 
 
 
Sve za uređenje vašeg doma!