• GoHome Professional
kuca na moru do 270000 eura 100 m2 - GoHome
  • kuca na moru do 270000 eura 100 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuca na moru do 270000 eura 100 m2

  • Za upit "kuca na moru do 270000 eura 100 m2" pronađeno 10 nekretnina - prosječna cijena 1.947 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 250000 eura (malo jeftiniji)
    • 280000 eura (malo skuplji)
    • do 1600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-2%

Promjena cijene sa 252.000 € na 248.000 € - 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SENJ, 248.000 €, 102,00 m2 cca 2430 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 252.000 €
17.04.2026 - 248.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na mirnoj lokaciji u blizini Jablanca, s pogledom koji se pruža prema moru i zelenilu, prodaje se ova autentična kamena kuća s pogledom na more ? rijetkost na tržištu nekretnina. Ova novogradnja površine 102,78 m² predstavlja savršenu priliku za one koji traže mir, kvalitetu gradnje....

 
 
 
  Kuća, NEREŽIŠĆA, 160.000 €, 103,00 m2 cca 1550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodajemo kuću za adaptaciju površine 103m2 smještenu u slikovitom mjestu Dračevice na prekrasnom otoku Braču. Ova tradicionalna kamena kuća pruža nevjerojatnu priliku za stvaranje vašeg vlastitog doma ili investicijskog projekta na jednom od najljepših otoka u Jadranskom moru. Kuća....

 
 
 
  Kuća, GALOVAC, 88.500 €, 93,00 m2 cca 950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

PRILIKA ZA INVESTICIJU!!! Prodaje se stara kamena kuća u Galovcima kraj Zadra koja ima uvjerenje da je sagrađena prije 15.veljače 1968. godine. Mjesto Galovac je udaljeno 10km od sukošana,13km od Bibinja, 17km od Zadra, te 20km od Biograda na Moru. Sve češće ljudi grade kuće u zaleđu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuca na moru do 270000 eura 100 m2'
88.500 €
88.500 €
290.000 €
 
-10%

Promjena cijene sa 177.999 € na 160.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, POVLJANA, 160.000 €, 100,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.04.2026 - 177.999 €
15.05.2026 - 160.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

Kuća, prodaja, Zadarsko-kninska županija, Pag, Smokvica, 99,75m² Prodaje se kuća u Smokvici na Pagu, NKP 99,75m² u rohbau stanju Nalazi se na mirnoj lokaciji, idealnoj za odmor ili investiciju, s brzim pristupom moru i plaži ( 500m udaljenosti od obale, 2 minute autom, 7 minuta pješice).....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 290.000 €, 100,00 m2 cca 2900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Pula je povijesni grad na moru, smješten na jugu Istre. Poznata je po lijepim šetnicama uz obalu, prirodnim plažama i čistom moru. U središtu grada nalazi se impresivna Arena, rimski amfiteatar i simbol Pule. Grad spaja bogatu povijest, more i ugodnu mediteransku....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 290.000 € na 270.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, NOVI VINODOLSKI, 270.000 €, 100,00 m2 cca 2700 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.11.2025 - 320.000 €
07.02.2026 - 290.000 €
25.04.2026 - 270.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

REMAX centar nekretnina u svojoj ekskluzivnoj ponudi predstavlja potpuno obnovljenu kamenu kuću u Novom Vinodolskom, smještenu u samom srcu stare gradske jezgre. Ova renovirana kuća na moru obnovljena je 2025. godine te spaja autentičan mediteranski stil s modernim standardima stanovanja.....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 177.999 € na 160.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, POVLJANA, 160.000 €, 100,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 178.000 €
27.02.2026 - 177.999 €
15.05.2026 - 160.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Kuća, prodaja, Zadarsko-kninska županija, Pag, Smokvica, 99,75m2 Prodaje se kuća u Smokvici na Pagu, NKP 99,75m2 u rohbau stanju Nalazi se na mirnoj lokaciji, idealnoj za odmor ili investiciju, s brzim pristupom moru i plaži ( 500m udaljenosti od obale, 2 minute autom, 7 minuta pješice).....

 
 
 
  Kuća, LIŽNJAN, 265.000 €, 102,00 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.realestatecroatia.com

Ližnjan je šarmantno istarsko mjesto poznato po čistom moru, uređenim plažama, mirnom načinu života te blizini urbanog centra Pule. Zbog svoje lokacije i sadržaja idealan je za obiteljski život, ali i kao vrlo tražena destinacija za turistički najam. Prodaje se kuća u nizu ukupne....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 252.000 € na 248.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, JABLANAC, 248.000 €, 102,78 m2 cca 2410 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.11.2025 - 252.000 €
18.04.2026 - 248.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Kuća, DRAČEVICA, 160.000 €, 103,00 m2 cca 1550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-10 (od ukupno 10)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me