• GoHome Professional
kuca na moru do 260000 eura park - GoHome
  • kuca na moru do 260000 eura park - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuca na moru do 260000 eura park

  • Za upit "kuca na moru do 260000 eura park" pronađeno 22 nekretnina - prosječna cijena 1.727 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • 240000 eura (malo jeftiniji)
    • 270000 eura (malo skuplji)
    • do 1500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, BRCKOVLJANI, 220.000 €, 357,00 m2 cca 620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.09.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Brckovljani ? Obiteljska kuća 357 m² s dvorištem 496 m², 30 km od Zagreba Na prodaju je prostrana obiteljska kuća (357 m²) u mirnoj ulici Brckovljana, svega 30 km od Zagreba (15?20 min autocestom). Moguć i dogovor za zamjenu ? stan u Zagrebu ili na moru. Opis kuće Kuća je djelomično....

 
 
 
  Kuća, KOŽINO, 270.000 €, 71,54 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Nekretnina u Kožinu - Novogradnja - 2-sobni stan s terasom (S-2, objekat B) Ponosno vam predstavljamo prekrasan 2-sobni stan u novogradnji smješten u mirnom i idiličnom naselju Kožino, idealnom za ugodan i udoban život. Kožino je poznat po svojoj blizini moru, očaravajućoj prirodi....

 
 
 
  Kuća, OBROVAC, 277.700 €, 233,80 m2 cca 1190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kaiser Immobilien iz svoje bogate ponude izdvaja kuću u Kruševu, smještenu svega 300 metara od mora, s otvorenim pogledom i dva zasebna stana. Kruševo, nedaleko Obrovca, poznato je po čistom moru, ušću rijeke Zrmanje i spoju planine i obale koji stvara poseban mikroambijent. Blizina....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuca na moru do 260000 eura park'
255.000 €
176.000 €
140.000 €
  Kuća, VIŠKOVO, 145.000 €, 150,00 m2 cca 970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

VIŠKOVO - STARINA S POTENCIJALOM Viškovo je općina udaljena 10-ak km od Rijeke, nagnuta prema suncu i moru. U potpunosti prilagođeno suvremenom načinu života, sve češći je odabir mnogim obiteljima s djecom. U centru Viškova, na odličnoj poziciji, posredujemo u prodaji starine koja....

 
 
 
  Kuća, PIROVAC, 140.000 €, 117,00 m2 cca 1200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju: Autentična kamena kuća u nizu ? Pirovac, čarolija Dalmacije s pogledom na more U ponudi je šarmantna kamena kuća u nizu smještena u slikovitom starom dijelu Pirovca ? dalmatinskog gradića poznatog po kristalno čistom moru, uvalama koje oduzimaju dah i opuštenoj mediteranskoj....

 
 
 
  Kuća, SIKOVO, 139.000 €, 168,00 m2 cca 830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Sikovo, naselje u općini Sveti Filip i Jakov. Udaljeno 5 km od mora, 10 km od Biograda na Moru, 25 km od Zadra i 20 km od zračne luke Zemunik. U krugu od 60 km nalaze se tri nacionalna parka i dva parka prirode. Okućnica površine 919 m², ispred objekta sa asfaltiranim prilazom. Prodaje....

 
 
 
  Kuća, PULA, Veruda, 135.000 €, 82,00 m2 cca 1650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

U Puli, najvećem istarskom gradu,u samoj blizini svih sadržaja poput trgovine, škole, restorana smjestila se plutajuća kuća na prodaju, ukupne površine 82 m². Plutajuća kuća (vikendica) nalazi se na moru u Marini Pula, te je vezana za još par istih kućica. Sastoji se od dvevnog boravka....

 
 
 
  Kuća, BIOGRAD NA MORU, 135.000 €, 73,00 m2 cca 1850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se MOBILNA KUĆICA površine 43 m2 u kampu u Biogradu na Moru. OPIS NEKRETNINE: - 3 spavaće sobe; - 2 kupaonice; - dnevni boravak + kuhinja + blagovaonica; - terasa (30 m2) Biograd na Moru, grad i luka u sjevernoj Dalmaciji, nalazi se 28 km južno od Zadra. Smješten je na malom....

 
 
 
  Kuća, KAŠTELIR, 283.000 €, 180,00 m2 cca 1570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.12.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar nekretnina izdvaja iz svoje ponude ovo malo istarsko imanje s kojeg se zbog svog povišenog položaja pružaju predivni otvoreni pogledi prema maslinicima i prema moru. Kuće su dvojne, dvorište oko kuće dovoljno veliko i za izgradnju bazena, a u dvorištu je ucrtana ruševna....

 
 
 
  Kuća, BIOGRAD NA MORU, 120.000 €, 36,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju MOBILNA KUĆICA tipa TDL, kapaciteta 4 + 2 osobe, u Biogradu na Moru. Kućica se nalazi u kampu. OPIS NEKRETNINE: - 2 spavaće sobe; - 2 kupaonice; - dnevni boravak + kuhinja + blagovaonica; - terasa Biograd na Moru, grad i luka u sjevernoj Dalmaciji, nalazi se 28 km južno....

 
 
 
  Kuća, BIOGRAD NA MORU, 110.000 €, 88,00 m2 cca 1250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Biograd na moru- Kamp SOLINE- Prodaje se Mobilna KUĆA marke "NORD" od 40m2 zatvorenog prostora (3 spavaće sobe, kuh. blag. i 2 kupatila) i 36m2 natkrivene terase. Kuća je u potpunosti namještena i u funkciji iznajmljivanja od 01.03.-30.10. tako da sezona traje 8 mjeseci. Lokacija....

 
 
 
  Kuća, BIOGRAD NA MORU, 106.000 €, 76,00 m2 cca 1400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Biograd na moru- Kamp SOLINE- Prodaje se Mobilna KUĆA marke "NORD" od 40m2 zatvorenog prostora (3 spavaće sobe, kuh. blag. i 2 kupatila) i 36m2 natkrivene terase. Kuća je u potpunosti namještena i u funkciji iznajmljivanja od 01.04.-15.10. tako da sezona traje 8 mjeseci. Lokacija....

 
 
 
  Kuća, BIOGRAD NA MORU, 95.000 €, 33,00 m2 cca 2880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.12.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se potpuno opremljena MOBILNA KUĆA, udaljena 150 m od mora u Biogradu na Moru. Kućica se nalazi u kampu, a veličina joj je 8,1 m × 4 m. Godina izgradnje 2024 OPIS NEKRETNINE: - 2 spavaće sobe; - 2 kupaonice; - dnevni boravak; - kuhinja; - terasa: prostrana, natkrivena, s udobnom....

 
 
 
  Kuća, BIOGRAD NA MORU, 92.000 €, 33,00 m2 cca 2790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.12.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se potpuno opremljena MOBILNA KUĆA udaljena 175 m od mora u Biogradu na Moru. Kućica se nalazi u kampu, a veličina joj je 8,1 m × 4 m. OPIS NEKRETNINE: - 2 spavaće sobe; - 2 kupaonice; - dnevni boravak; - kuhinja; - terasa: prostrana, natkrivena, s udobnom sjedećom garniturom,....

 
 
 
  Kuća, BIOGRAD NA MORU, 90.000 €, 70,00 m2 cca 1290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

MOBILNA KUĆICA "NORD" (40m² + 36m² terasa) - Kamp SOLINE, Biograd na Moru Lokacija: Kamp Soline, Biograd na Moru (parcela br. 1176 - uz borovu šumu i Hotel Adria) Udaljenost od mora: Samo 200 metara (lagana šetnja kroz uređeni park borove šume) Kapacitet: Idealno za veće obitelji....

 
 
 
  Kuća, RABAC, 79.000 €, 240,00 m2 cca 330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Istarska kamena kuća nalazi se u selu Kosi na brdašcu iznad bisera Jadrana, Rapca. Rabac je najpoznatije turističko središte na jugoistočnoj obali Istre poznat po svojem kristalnom moru i lijepim plažama. Udaljenost od Rapca i Labina je 4km, ali do mora možete doći i pješačkim putem....

 
 
 
  Kuća, BIOGRAD NA MORU, 79.000 €, 30,00 m2 cca 2630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

Prodaju se dvije MOBILNE KUĆICE tipa ADRIA u kampu u Biogradu na Moru, kapaciteta 4+2 osobe. OPIS NEKRETNINE: - dvije spavaće sobe; - dnevni boravak s blagovaonicom i kuhinjom; - dvije kupaonice; - terasa; - prodaju se potpuno namještene Biograd na Moru, grad i luka u sjevernoj Dalmaciji,....

 
 
 
  Kuća, BRTONIGLA, 76.000 €, 76,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.crozilla.com

SVJEŽE UREĐEN 3-SOBAN STAN U ŠARMANTNOJ ISTARSKOJ KAMENOJ KUĆI Prodaje se stan u tradicionalnoj istarskoj kamenoj kući s romantičnim pogledom prema moru (od Trsta do Venecije, u pozadini Alpe), divnim zalascima sunca i skrivenom terasom na krovu zgrade. U zgradi se nalaze 3 stana,....

 
 
 
  Kuća, DARDA, 35.000 €, 60,00 m2 cca 580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se kuća s velikim građevinskim zemljištem u Dardi ? razne mogućnosti ulaganja! Na prodaju kuća u Dardi na atraktivnoj lokaciji ? mirna ulica, a svega 10-ak minuta hoda od centra mjesta! Postoji mogućnost zamjene za nekretninu na moru! Opis nekretnine: Kuća se nalazi na velikoj....

 
 
 
  Kuća, DARDA, 35.000 €, 60,00 m2 cca 580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća s velikim građevinskim zemljištem u Dardi razne mogućnosti ulaganja! Na prodaju kuća u Dardi na atraktivnoj lokaciji mirna ulica, a svega 10-ak minuta hoda od centra mjesta! Postoji mogućnost zamjene za nekretninu na moru! Opis nekretnine: Kuća se nalazi na velikoj....