• GoHome Professional
kuca na moru 280 m2 - GoHome
  • kuca na moru 280 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuca na moru 280 m2

  • Za upit "kuca na moru 280 m2" pronađeno 115 nekretnina - prosječna cijena 3.582 €/m2

Uporno i svakodnevno tražimo najnovije nekretnine koje bi te mogle zanimati!
Pronašli smo 3 nekretnina za upit kuca na moru 280 m2 Najnovije

 

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 270 m2 (malo manji)
    • 290 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 250000 eura
    • do 320000 eura (prosječna cijena)
    • do 380000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, ŠIBENIK, 1.200.000 €, 260,00 m2 cca 4620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

U blizini centra Rogoznice smješteno je ovo izvanredno kameno imanje ukupne površine 260 m2 na parceli od 850 m2. Nalazi se na samo 300 metara od mora i plaže, što omogućava lako pristupanje moru uz mir prirodnog okruženja. Detaljno je obnovljeno od samih temelja i prilagođeno suvremenom....

 
 
 
  Kuća, SVETI PETAR, 500.000 €, 260,00 m2 cca 1920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća u Svetom Petru na Moru, udaljena svega 70 metara od mora, smještena na prostranom terenu ukupne površine 732 m². Okućnica iznosi 601 m², a tlocrtna površina kuće je 131 m², s dodatnim katom. Nekretnina nudi odličan potencijal za obiteljski život, odmor ili turističko....

 
 
 
  Kuća, SPLIT, Meje, 1.550.000 €, 300,00 m2 cca 5170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Moderna vila u novogradnji u okolici Splita. Nekretnina se nalazi na zemljištu veličine 920 m2 sa privatnim pristupnim putem i pristupom cijeloj infrastrukturi. Stambena površina nekretnine je 300 m2 te se sa svake etaže pazi na otvoreni panoramski pogled prema moru i gradu. Sami....

 
 
 
  Kuća, MEDULIN, 750.000 €, 300,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.05.2025.,

www.njuskalo.hr

Prekrasna moderna vila smjestila se u Medulinu, popularnom turističkom odredištu na obali Istre. Udaljena je samo 5 minuta vožnje autom od prekrasnih plaža, što je čini izvrsnim izborom za one koji traže kombinaciju privatnosti i blizine moru.Vila s mogučnošću ključ u ruke. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, BAKAR, 365.000 €, 260,00 m2 cca 1400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prekrasna starina od 260m2 na samom moru. Kuća ima 9 prostorija, hodnik, potkrovlje i konobu. Prednost je što ima izlaz u prekrasan vrt s maslinama, zelenilom i terasom koja je potpuno odvojena od drugih kuća. Iz vrta se izlazi na more, te ljetnu kuhinju, sjenicu, dvije....

 
 
 
  Kuća, SLATINE, 1.200.000 €, 260,00 m2 cca 4620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju vam nudimo kuću na izuzetno atraktivnoj lokaciji; da je pet metara bliže, bila bi u moru. Kuća je stambene površine 230 m2, a sadrži 6 soba, 2 kupaonice i 2 zasebna toaleta. Prostrana okućnica je površine 750 m2, opremljena sadržajima za odmor i uživanje. Kuća se nudi kao....

 
 
 
  Kuća, MILNA, 1.950.000 €, 260,00 m2 cca 7500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prekrasna kamena vila na otoku Visu sa 260 m2 stambenog prostora na parceli od 1016 m2.Nekretnina je izuzetno zanimljiva, s direktnim pristupom moru i prostranim vrtovima, privatnim bazenom, privatnim parkingom, 5 spavaćih soba, 5 kupaonica, balkonima i terasom, te oko....

 
 
 
  Kuća, POLAČE, 330.000 €, 300,00 m2 cca 1100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Biograd na Moru, Kakma, Novo naselje, prodaje se katnica s garažom i kaminom. Kuća se sastoji od dva stana: manji na katu, s posebnim ulazom izvana, je neto površine 78 m2, a veći u prizemlju je neto površine 90 m2. Uz njih je tu garaža za dva auta, površine 33 m2 te crna kuhinja....

 
 
 
  Kuća, KALI, 1.350.000 €, 260,00 m2 cca 5190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.11.2025.,

www.njuskalo.hr

OTOK UGLJAN ? KALI | Ekskluzivna moderna vila prvi red do mora Na prodaju je luksuzna vila u mjestu Kali na otoku Ugljanu, u neposrednoj blizini Zadra, u srcu sjeverne Dalmacije. Ova elegantna nekretnina na moru smještena je prvi red do mora, svega nekoliko koraka od prekrasne plaže....

 
 
 
  Kuća, PRIZNA, 1.250.000 €, 300,00 m2 cca 4170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na litici iznad samog mora prodaje se obiteljska moderna kuća sa vlastitim prilazom moru,koji je potpuno uređen i kultiviran mediteranskim biljem. U prizemlju kuće je otvoreni prostor dnevnog boravka ,kuhinje i blagavaonice sa izlazom na terasu unutar koje dominira bazen sa spektakularnim....

 
 
 
  Kuća, FAŽANA, 540.000 €, 259,00 m2 cca 2090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Istra je općenito gospodarsko i kulturno središte, potkrijepljena mediteranskom klimom koja je izuzetno ugodna i zdrava za život u zimskim  i ljetnim mjesecima. Upravo na jugozapadnom  Istarskog poluotoka se nalazi Općina Fažana koje okrenuta prema moru i otočju Brijunskog....

 
 
 
  Kuća, NOVI VINODOLSKI, 890.000 €, 302,00 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

NOVI VINODOLSKI - je jedno od prvih turističkih mjesta primorskog kraja. Zahvaljujući blagoj mediteranskoj klimi, čistom moru i zraku, Novi je uvijek rado posjećen grad bogate kulture i povijesti. Magistrala Vas vodi do Rijeke kroz pola sata vožnje, ali i na auto-cestu Rijeka-Zagreb,....

 
 
 
  Kuća, OPATIJA, Centar, 690.000 €, 302,00 m2 cca 2290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

OPATIJA, CENTAR - Samostojeća kuća 302m2 s prekrasnim pogledom u centru Opatije Opatija, predivan obalni grad smješten na Jadranskom moru poznato je turističko odredište za turiste iz cijelog svijeta. Grad je okružen prekrasnom prirodom, u podnožju planine Učka. Iz nekretnina u Opatiji....

 
 
 
  Kuća, ROGOZNICA, Na upit, 260,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2023.,

www.terradalmatica.hr

 
 
 
  Kuća, MEDULIN, Na upit, 300,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA,MEDULIN - Moderna vila 100 metara od plaže Medulin je naselje i općina, smješten na južnom dijelu istarskog poluotoka koji se nalazi u sjevernom dijelu Hrvatske. Nalazi se na obali Jadranskog mora i poznat je po prekrasnim plažama, čistom moru i povijesnim znamenitostima. Dio....

 
 
 
  Kuća, LIŽNJAN, 1.650.000 €, 256,00 m2 cca 6450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.06.2025.,

www.smart-invest.hr

LIŽNJAN Moderna arhitektonska ljepotica čijom vizurom dominira infinity bazen sa staklenim prednjim dijelom otvorenim prema moru i jugu istarskog poluotoka. Villa je smještena u Ližnjanu nedaleko Pule, malom istarskom mjestu s plažama stvorenom ne samo za ljetno uživanje, a nalazi....

 
 
 
  Kuća, POLAČE, 270.000 €, 256,00 m2 cca 1060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

KUĆA U IZGRADNJI S VELIKOM OKUĆNICOM ? KAKMA, BIOGRAD NA MORU Na prodaju je prostrana samostojeća katnica u roh-bau fazi, smještena u mjestu Kakma, na izuzetno atraktivnoj i strateški povezanoj lokaciji između Biograda na Moru i Benkovca. Nekretnina se nalazi na parceli površine 1065....

 
 
 
  Kuća, BIOGRAD NA MORU, 815.000 €, 304,00 m2 cca 2680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

PRODAJA KUĆE S GARAŽOM I APARTMANOM ? BIOGRAD NA MORU ? 300 m OD MORA Prodaje se samostojeća kuća s garažom i pomoćnim objektom u izvrsnoj lokaciji u Biogradu na Moru, svega 300 m od mora i plaže te u neposrednoj blizini trgovačkih centara Kaufland i Lidl. Do centra grada, marine,....

 
 
 
  Kuća, BIOGRAD NA MORU, 270.000 €, 256,00 m2 cca 1060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Kuća, NOVI VINODOLSKI, Na upit, 302,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

NOVI VINODOLSKI - Moderna vila s bazenom u blizini mora Novi Vinodolski je jedno od prvih turističkih mjesta primorskog kraja. Zahvaljujući blagoj mediteranskoj klimi, čistom moru i zraku, Novi Vinodolski je uvijek rado posjećen grad bogate kulture i povijesti. Magistrala Vas vodi....

 
 
 
  Kuća, ZADAR, 1.340.000 €, 305,00 m2 cca 4390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.01.2025.,

www.broker.hr

Prodajemo kuću uz samo more i plažu. Kuća se nalazi na mirnoj lokaciji, okružena visokim raslinjem i maslinicima na kraju slijepe ulice bez prometa i neželjenih prolaznika, u manjem ribarskom mjestu poznatom po dugim pješčanim plažama i kristalno čistom moru. Smjestila se na komfornom....

 
 
 
  Kuća, POKUPSKO, 1.500.000 €, 255,00 m2 cca 5880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.indomio.hr

Opatija, prekrasan obalni grad na Jadranskom moru, poznata je turistička destinacija za turiste diljem svijeta. Grad je okružen prekrasnom prirodom podno planine Učke. Nekretnine u Opatiji pružaju neprocjenjiv pogled na more i okolne otoke Krk i Cres. Šarmantni gradići sa starim kućama....

 
 
 
  Kuća, LIŽNJAN, Na upit, 256,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Kuća, BIOGRAD NA MORU, 419.995 €, 253,00 m2 cca 1660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.c21.hr

BIOGRAD NA MORU, DVOJNA KUĆA U CENTRU, ODLIČNA LOKACIJA! Posredujemo u prodaji dvojne kuće u Biogradu na moru u centru, odlična lokacija u blizini svih potrebnih sadržaja - samo 100 metara od mora. Kuća se sastoji od 3 etaže, prizemlja i 2 kata sa dvije stambene jedinice. U prizemlju....

 
 
 
  Kuća, SVETI PETAR, 630.000 €, 253,00 m2 cca 2490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.07.2025.,

www.c21.hr

SVETI PETAR NA MORU, KUĆA SA 5 APARTMANA NA SAMO 70 M OD MORA Kuća se proteže na tri etaže: prizemlje, prvi kat i visoko potkrovlje. Prizemlje i prvi kat sadrže po dva jednosobna apartmana, dok se u visokom potkrovlju nalazi jedan jednosoban stan. Svi apartmani se sastoje od hodnika,....

 
 
 
  Kuća, BIOGRAD NA MORU, 550.000 €, 307,00 m2 cca 1790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.indomio.hr

Ova samostojeća kuća na moru, smještena u BIOGRADU NA MORU, predstavlja izvrstu priliku za obiteljski život ili investiciju u turizam. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u blizini plaže Dražice, s pristupom svim sadržajima unutar 500 metara, uključujući trgovine, škole i vrtiće. Ključne....

 
 
 
  Kuća, POREČ, 1.190.000 €, 307,00 m2 cca 3880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U mjestu sa svim sadržajima dobro povezanom, smjestila se ova kvalitetna i moderna vila sa bazenom, krovnom terasom, jacuzzijem i lijepim pogledom prema Poreču i moru. U prizemlju modernog koncepta otvorenog tipa smjestio se dnevni boravak sa kuhinjom i blagovaonicom bogato osvijetljen....

 
 
 
  Kuća, BAŠKA VODA, Na upit, 254,56 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.07.2024.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji vile s bazenom na mirnoj lokaciji nedaleko od Baške Vode na Makarskoj rivijeri. Vila se nalazi u naselju Bast, u podnožju planine Biokovo, koje nudi mir i netaknutu prirodu, te uživanje u moru i plažama na udaljenosti od 2,5 km. Ova vila se nalazi svega 3 km....