kuca na moru što veće Najnovije - GoHome
  • kuca na moru što veće Najnovije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuca na moru što veće Najnovije

  • Za upit "kuca na moru što veće najnovije" pronađeno 12 nekretnina - prosječna cijena 3.251 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 160 m2
    • do 200 m2
    • 200 m2 (prosječna površina)
    • barem 200 m2
    • 240 m2
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 350000 eura (prosječna cijena)
    • do 420000 eura
    • do 3500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, JANJINA, 560.000 €, 197,00 m2 cca 2840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Pelješka elegancija u kamenu: Oaza mira s pogledom na horizont U miru pelješkog zaleđa, gdje se povijest utkana u kamen susreće s otvorenim pogledom prema moru, smještena je nekretnina koja definira pojam suvremenog mediteranskog utočišta. Ovo je rijetka prilika za posjedovanje autentične....

 
 
 
  Kuća, MEDULIN, 1.700.000 €, 440,00 m2 cca 3860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Medulin je malo mjesto smješteno na južnom dijelu Istre, Hrvatska. Poznato je po prekrasnim plažama i kristalno čistom moru, što ga čini popularnom destinacijom za turiste, posebno tijekom ljetnih mjeseci. Medulin se također ponosi bogatom poviješću i tradicijom, a u blizini se nalaze....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 1.890.000 €, 400,00 m2 cca 4730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodajemo luksuznu vilu sa garažom i bazenom na jedinstvenoj lokaciji sa direktnim pristupom moru! Kuća se sastoji od suterena, visokog prizemlja i kata. Kroz dvorišnu kapiju ulazimo u dvorište sa vrtom i mjestom za parking. Stepenicama dolazimo u hodnik sa izlazom u garažu, na terasu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuca na moru što veće najnovije'
525.000 €
450.000 €
950.000 €
  Kuća, POLAČE, 550.000 €, 380,00 m2 cca 1450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

PRODAJA: Impresivna kuća s bazenom, uređenim prizemljem, 8 apartmana i velikom okućnicom Donja Jagodnja (okolica Biograda) Lokacija: Donja Jagodnja, općina Polača (8 km od Biograda na Moru) Stambena površina: 380 m Površina parcele: 1.100 m Broj etaža: 3 (Prizemlje + Kat + Potkrovlje)....

 
 
 
  Kuća, BIOGRAD NA MORU, 815.000 €, 304,00 m2 cca 2680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

PRODAJA KUĆE S GARAŽOM I APARTMANOM ? BIOGRAD NA MORU ? 300 m OD MORA Prodaje se samostojeća kuća s garažom i pomoćnim objektom u izvrsnoj lokaciji u Biogradu na Moru, svega 300 m od mora i plaže te u neposrednoj blizini trgovačkih centara Kaufland i Lidl. Do centra grada, marine,....

 
 
 
  Kuća, TKON, 670.000 €, 169,00 m2 cca 3960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Otok Pašman, Tkon, na prodaju je kuća katnica sagrađena 2020. godine. Idealno mjesto za mirni odmor , uživanje u prirodi i moru. Biograd na udaljenosti 15 minuta trajektom, a postoji mogućnost dolaska i preko Zadra preko mjesta Preko na otoku Ugljanu zbog povezanosti otoka Ugljana....

 
 
 
  Kuća, BIOGRAD NA MORU, 560.000 €, 167,00 m2 cca 3350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

BIOGRAD NA MORU Prodaje se kompletno renovirana i namještena kuća u staroj jezgri Grada Biograda udaljena od mora 80 metara u neposrednoj blizini rive. Ova savršena moderno uređena i opremljena nekretnina idealna za investiciju dostupna odmah za useljenje. Za sve dodatne informacije....

 
 
 
  Kuća, BIOGRAD NA MORU, 333.000 €, 118,00 m2 cca 2820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Na prodaju je samostojeća kuća površine 118 m2 smještena u Biogradu na Moru, na mirnoj lokaciji jugozapadne orijentacije. Ova nekretnina ističe se parcelom veličine 582 m2 koja omogućuje privatnost i brojne mogućnosti uređenja vanjskog prostora prema željama budućeg vlasnika. Kuća....

 
 
 
  Kuća, LIŽNJAN, 265.000 €, 102,00 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.realestatecroatia.com

Ližnjan je šarmantno istarsko mjesto poznato po čistom moru, uređenim plažama, mirnom načinu života te blizini urbanog centra Pule. Zbog svoje lokacije i sadržaja idealan je za obiteljski život, ali i kao vrlo tražena destinacija za turistički najam. Prodaje se kuća u nizu ukupne....

 
 
 
  Kuća, SVETI FILIP I JAKOV, 387.920 €, 96,00 m2 cca 4040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Dvije manje, luksuzne stambene zgrade/urbane vile, Sveti Filip i Jakov nedaleko Biograda na moru i Zadra. Zgrade imaju po 6 stambenih jedinica (dvije po etaži). Prva zgrada je u fazi izgradnje, a predviđeni završetak planiran je do kraja 2026. god. (najkasnije do proljeća 2027. god.).....

 
 
 
  Kuća, SVETI FILIP I JAKOV, 305.842 €, 82,00 m2 cca 3730 €/m2

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 11)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com