• GoHome Professional
kuće zemljista permani Zadnjih 7 dana - GoHome
  • kuće zemljista permani Zadnjih 7 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće zemljista permani Zadnjih 7 dana

  • Za upit "kuće zemljista permani zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, PERMANI, 88.200 €, 6131,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.09.2022.,

www.remax-centarnekretnina.com

MATULJI, PERMANI- teren 6131 m2, građevinski + negrađevinski dio Teren se sastoji od cca 2170 m2 građevinskog dijela, dok je ostatak od cca 3931 m2 negrađevinski dio. Građevni dio se nalazi u neizgrađenom dijelu građevinskog područja NA14-1 Permani gdje se može izgraditi: - stambena....

 
 
 
  Zemljište, PERMANI, 210.000 €, 4000,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.06.2025.,

www.smart-invest.hr

MATULJI-PERMANI- Prodaje se teren površine 4.000 m2 uz mogućnost kupnje više parcela do ukupne površine od 10.000 m2, a ukoliko je nekom potrebno i do 20.000 m2. Zemljište je po planu namjenjeno za Gospodarsko - poslovnu djelatnost. Teren se nalazi u blizini izlaza sa zaobilaznice,....

 
 
 
  Zemljište, PERMANI, 440.000 €, 8000,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

MATULJI, PERMANI - Građevinsko zemljište 8000m2 u radnoj zoni za skladište / halu, M ZONA Zemljište površine 8000m² u radnoj zoni Matulji, naselje Permani. Zemljište se nalazi u M zoni (oznaka D) koja je namijenjena za izgradnju skladišta ili hale. Lokacija je idealna za poslovne....

 
 
 
  Zemljište, PERMANI, 735.000 €, 11303,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.05.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Permani- industrijska zona K12 , prodaje se teren od 11303 m2, prilaz za šlepere, blizina autoputa. Infrastruktura do terena. Moguće kupiti i okolne čestice tako da prave jednu lijepu cjelinu građevinskog zemljišta više od 20.000m2 . Cijena za 1m2 = 65.00€ .

 
 
 
  Zemljište, PERMANI, 249.000 €, 4000,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se građevinsko zemljište od 4000 m² za stambeno-poslovnu namjenu. Postoji mogućnost dokupa zelenog pojasa za proširenje parkinga. Zemljište se nalazi uz glavnu prometnicu, na odličnoj lokaciji. Blizina svih sadržaja. Struja i voda nalaze se u blizini samog terena. Za sve detalje....

 
 
 
  Zemljište, PERMANI, 135.000 €, 1745,00 m2 cca 80 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

OPATIJA, MATULJI, PERMANI- građevinsko zemljište 1745m2 za stambenu ili poslovno namjenu Teren je konfiguracijski u blagom padu Teren se nalazi na tihoj i mirnoj poziciji i odmah do asfaltiranog puta. Sve komunalije do terena. Čisto i uredno vlasništvo. Ova nekretnina je udaljena....

 
 
 
  Zemljište, PERMANI, 450.000 €, 6422,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.06.2025.,

www.smart-invest.hr

PERMANI, odlično građevinsko zemljište s dvije građevinske dozvole sveukupne površine 6422m2. Na zemljištu je moguće sagraditi 2 poslovna objekta-hale. Površine hala su 462,72m2 te 466,23m2. Komunalije su plaćene u cijelosti, te prijavljen početak radova. Zemljište se nalazi uz samu....

 
 
 
  Zemljište, PERMANI, 325.000 €, 6000,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

MATULJI, PERMANI - Građevinsko zemljište 6000m2 u radnoj zoni za skladište / halu, M ZONA. Zemljište površine 6000 m² u radnoj zoni Matulji, naselje Permani. Zemljište se nalazi u M zoni (oznaka C) koja je namijenjena za izgradnju skladišta ili hale. Lokacija je idealna za poslovne....

 
 
 
  Zemljište, PERMANI, 112.000 €, 2012,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

MATULJI, PERMANI - Građevinsko zemljište 2012m2 u radnoj zoni za skladište / halu, M ZONA, oznaka D Zemljište površine 2012m² u radnoj zoni Matulji, naselje Permani. Zemljište se nalazi u M zoni (oznaka D) koja je namijenjena za izgradnju skladišta ili hale. Lokacija je idealna za....

 
 
 
  Zemljište, PERMANI, 119.700 €, 6300,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

OPATIJA, PERMANI - Poljoprivredno zemljište, 5100 m2 Predstavljamo vam zemljište površine 5100 m2. Teren je konfiguracijski u blagom padu, skoro potpuno ravan. Nalazi se u blizini gospodarske zone, odmah do asfaltiranog puta. Tri minute vožnje do autoputa i desetak do mora. Sve komunalije....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuće zemljista permani (47)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr