- kuće zemljista kaldanija

  • Za upit "kuće zemljista kaldanija" pronađeno 10 nekretnina - prosječna cijena 1.393 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 420 m2
    • do 530 m2
    • 530 m2 (prosječna površina)
    • barem 530 m2
    • 640 m2
  •  Po cijeni
    • do 17000 eura
    • do 22000 eura (prosječna cijena)
    • do 26000 eura
    • do 220 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, KALDANIJA, 294.000 €, 49000,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, BUJE,K ALDANIJA- kompleks poljoprivrednog zemljišta! Srednjevjekovni gradić Buje nalazi se na sjeverozapadnom dijelu istarskog poluotoka, a smješten je na vrhu brežuljka sa kojeg se pruža predivan pogled na more, okolna brdašca, vinograde i maslinike po kojima je ovaj kraj....

 
 
 
  Zemljište, KALDANIJA, 445.740 €, 2346,00 m2 cca 190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Buje, Kaldanija, Zemljište u naseljenom dijelu ? Idealno za investitore! Prodaje se atraktivno građevinsko zemljište pravilnog kvadratnog oblika, smješteno u naseljenom dijelu naselja. Zbog svoje veličine, parcela se po potrebi može parcelirati, što pruža dodatnu fleksibilnost budućim....

 
 
 
  Kuća, KALDANIJA, 890.000 €, 216,00 m2 cca 4120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.05.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prekrasna villa novogradnja sa bazenom smještena na mirnoj lokaciji, okružena zelenilom sa prekrasnim pogledom na brezuljke. Lokacijski vrlo dobro pozicionirana svega 2,5 km od granice, a 10-ak km od grada Umaga. Svojom lokacijom nudi mir i privatnost, a opet u blizini bitnijih sadržaja.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće zemljista kaldanija'
780.000 €
289.000 €
280.000 €
  Zemljište, KALDANIJA, 143.000 €, 648,00 m2 cca 220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Parcela je pravilnog pravokutnog oblika, jedna od 3 parcele u nizu od trenutačno istog vlasnika, sa jedne od dvije kraće strane već prolazi ulica, a u planu je izgradnja ulice i sa druge strane parcele. Nalazi se u prekrasnom krajoliku u Istri, sa prekrasnim pogledom na brda Istre....

 
 
 
  Zemljište, KALDANIJA, 330.000 €, 1702,00 m2 cca 190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se građevinsko zemljište od 1700m2 smješteno u mirnom naselju Kaldanija, u blizini Buja. Parcela se nalazi uz cestu, ograđena je te ima dva prilaza. Voda i struja se nalaze do zemljišta te ima povoljne uvjete za gradnju. Za sva dodatna pitanja, slobodno nas kontaktirajte:....

 
 
 
  Zemljište, KALDANIJA, 330.000 €, 5534,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

**Prodaje se građevinsko zemljište - gospodarske namjene** Prodaje se atraktivna građevinska parcela gospodarske namjene, pravilnog oblika, smještena nedaleko od glavne prometnice. Blizina slovenske granice čini ovu nekretninu izuzetno privlačnom investicijom za ozbiljne investitore.....

 
 
 
  Kuća, KALDANIJA, 365.000 €, 120,00 m2 cca 3040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Simpatična kuća s predivnim dvorištem u okolici Kaštela Prodaje se simpatična kuća s predivnim dvorištem u okolici Kaštela Ova predivna kuća nalazi se 4km od centra Buja i 6km od mora. Sastoji se od prizemnog dijela na kojem se nalaze open space dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom,....

 
 
 
  Kuća, KALDANIJA, 388.290 €, 110,94 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodja se lijepa dvoetažna kuća sa prekrasnim pogledom na bazen i maslinik. Nalazi se na vrlo atraktivnoj lokaciju u Bujama, Kaldanija. Svojom pozicijom idealna je prilika za investiciju i vrlodobru financijsku isplativost ili za luskuzan obiteljski dom. Građeno 2011. godine po principu....

 
 
 
  Kuća, KALDANIJA, Na upit, 414,20 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Ova luksuzno dizajnirana vila za odmor svojih vrhunskim dizajnom ostavit će Vas bez dana. Smještena na parceli od čak 1211 m2 izgradit će se vila od 290 m2 neto stambene površine. Ulazom u vilu nalazi se prostrani ulazni prostor koji pruža pristup prizemlju i stubištu koje vodi na....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 9)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled