• GoHome Professional
kuće zemljista SAVSKA CESTA pala cijena - GoHome
  • kuće zemljista SAVSKA CESTA pala cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće zemljista SAVSKA CESTA pala cijena

  • Za upit "kuće zemljista savska CESTA pala cijena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-6%

Promjena cijene sa 174.999 € na 164.999 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, ZAGREB, Medveščak, 164.999 €, 753,00 m2 cca 220 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.04.2026 - 174.999 €
08.05.2026 - 164.999 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.04.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJA GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE, GORNJA KUSTOŠIJA * Lokacija: Gornja Kustošija, mirno stambeno okruženje * Površina: 753 m * Pristup: asfaltirana cesta do same parcele * Okruženje: obiteljske kuće * Dokumentacija: ishođena građevinska dozvola * Projekt: izrađen projekt za gradnju Za....

 
 
 
 
-20%

Promjena cijene sa 399.000 € na 320.000 € - 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, SELCA, 320.000 €, 26600,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.10.2025 - 399.000 €
18.03.2026 - 320.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.indomio.hr

Prodajemo četiri poljoprivredna zemljišta ukupne površine 26.600 m2 smješteno u Povljima, na otoku Braču. Zemljišta se nalaze na blagoj padini s prekrasnim pogledom na more i na planine Biokovo i Mosor. Do zemljišta vodi cesta koja je dovoljno široka da njome može proći i kamion.....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 210.000 € na 199.000 € - 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, KOSTRENA, 199.000 €, 1248,00 m2 cca 160 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.05.2026 - 210.000 €
19.05.2026 - 199.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

PRODAJE SE TEREN SA POGLEDOM NA MORE U GRAĐEVINSKOM POJASU NASELJA MAŽERI! TEREN JE DIMENZIJA 50 X 23m. ISPOD TERENA JE FORMIRANA CESTA I ZA ISTU JE U FAZI ISHODOVANJE GRAĐEVINSKE DOZVOLE. SVA INFRA STRUKTURA U NEPOSREDNOJ BLIZINI. TEREN SE NALAZI U OKRUŽENJU OBITELJSKIH KUĆA. ZA....

 
 
 
 
-40%

Promjena cijene sa 50.000 € na 30.000 € - 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, GRADEC, 30.000 €, 8000,00 m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.11.2025 - 50.000 €
09.05.2026 - 30.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se građevinsko zemljište 8000 m2 (3 parcele, dvije su spojene cca 6400 m2, treća je preko ceste cca 1600 m2), pozicija vidljiva na fotci. 30.000 €, stambena zona, asfaltna cesta, struja, voda, telefon Za više info nazovite 095/9118117 Marko .

 
 
 
 
-30%

Promjena cijene sa 22.340 € na 15.638 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, SUKOŠAN, 15.638 €, 1117,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.03.2026 - 22.340 €
25.04.2026 - 15.638 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se poljoprivredno zemljište površine 1117 m2 u Debeljaku pokraj Zadra. Zemljište je cca 100 m dužine, te 14.5 m širine na širem dijelu a 9.5 m širine na užem dijelu. Do zemljišta vodi bijeli put koji se vodi kao opće dobro nerazvrstana cesta. Udaljenost do centra Debeljaka....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 198.000 € na 187.000 € - 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, MATULJI, 187.000 €, 3530,00 m2 cca 50 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.01.2022 - 105.000 €
16.09.2023 - 210.000 €
10.04.2024 - 198.000 €
01.04.2026 - 187.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.01.2022.,

www.remax-centarnekretnina.com

U okruženju lisinske šume na blagoj padini,od nekoliko leha,uz asfaltiranu cestu,nalazi se građevinski teren s mogućnošću gradnje više stambenih jedinica,na površini od 3188 m2.Površinu od 342 m2 presjekla je nerazvrstana cesta.Cesta nije ucrtana i ne prodaje se dio parcele pod cestom.Kompleks....

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 354.000 € na 307.000 € - 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, OKRUG GORNJI, 307.000 €, 1800,00 m2 cca 170 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.11.2025 - 354.000 €
15.03.2026 - 307.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.11.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se građevinsko zemjište s pogledom na more u Okrugu Gornjem. Do parcele vodi asfaltirana cesta, što omogućava jednostavan pristup i gradnju. Zemljište je pravilnog oblika. Mirno okruženje. Vasništvo uredno. Za sve dodatne informacije slobodno me kontaktirajte. DRAGANA COLIĆ....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 749.000 € na 690.000 € - 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, OROSLAVJE, 690.000 €, 279,00 m2 cca 2470 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 749.000 €
01.04.2026 - 690.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJA, KUĆA, OROSLAVJE, STUBIČKA CESTA, 279 m2 Jedinstvena, kvalitetno građena i opremljena, prostrana obiteljska kuća u neposrednoj blizini centra Oroslavja, na ravnoj parceli od 1.392 m2 uz glavnu cestu, istovremeno pružajući mir i privatnost. Puna svjetla, s orjentacijom I-Z-S-J,....

 
 
 
 
-28%

Promjena cijene sa 100.000 € na 71.700 € - 23.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PAŠMAN, 71.700 €, 717,00 m2 cca 100 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.09.2023 - 71.700 €
09.03.2024 - 100.000 €
23.04.2026 - 71.700 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.02.2023.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište na otoku Pašmanu u mjestu Banj ukupne površine 717 m2. Uz teren se nalazi pristupna cesta širine 3 metra. Dimenzije terena su cca 13 x 54 metara. Najuži dio u sredini je širine 12 m. Zemljište je udaljeno cca 800 metara od mora. U blizini su struja....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 500.000 € na 450.000 € - 16.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, KRAPINA, 450.000 €, 1214,00 m2 cca 370 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.12.2025 - 500.000 €
16.03.2026 - 450.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.12.2025.,

www.njuskalo.hr

KRAPINA, Zagrebačka cesta 2 i 2A Na prodaju nudimo građevinsko zemljište od 1.214 m² s dvije kuće u strogom centru Krapine na adresama Zagrebačka cesta 2 i 2A. Svaka od kuća posjeduje priključke struje, vode, plina i kanalizacije. Vlasništvo je čisto, bez tereta i za obje kuće izdane....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuće zemljista CESTA pala cijena (62)
  • kuće zemljista savska pala cijena (4)
  • kuće zemljista savska CESTA (6)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more