kuće zemljista MIHOLAŠĆICA vrt - GoHome
  • kuće zemljista MIHOLAŠĆICA vrt - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće zemljista MIHOLAŠĆICA vrt

  • Za upit "kuće zemljista miholašćica vrt" pronađeno 3 nekretnina - prosječna cijena 3.965 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2
    • do 170 m2
    • 170 m2 (prosječna površina)
    • barem 170 m2
    • 210 m2
  •  Po cijeni
    • do 300000 eura
    • do 380000 eura (prosječna cijena)
    • do 460000 eura
    • do 3800 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, MIHOLAŠĆICA, 459.000 €, 149,00 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Otvorite vrata vašem novom životu u ovoj prekrasnoj kući katnici, smještenoj na otoku Cresu u idiličnom mjestu Miholašcica. Ova kuća nudi udobnost, modernu estetiku i izvrsnu priliku za investiciju. Opis Kuće: Dvokatna kuća s 2 odvojena apartmana, potpuno adaptirana i modernizirana.....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 1.480.000 € na 1.380.000 € - 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, MIHOLAŠĆICA, 1.380.000 €, 300,00 m2 cca 4600 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.04.2026 - 1.480.000 €
19.05.2026 - 1.380.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na jednoj od najljepših i najmirnijih pozicija otoka Cresa, u slikovitom mjestu Miholašćica, smještena je ova iznimna kuća ukupne površine 300 m², koja savršeno spaja mediteranski ugođaj, privatnost i neposrednu blizinu mora. Kuća se nalazi svega minutu šetnje od jedne od najljepših....

 
 
 
 
-14%

Promjena cijene sa 1.180.000 € na 1.020.000 € - 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, MIHOLAŠĆICA, 1.020.000 €, 200,00 m2 cca 5100 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.04.2026 - 1.180.000 €
19.05.2026 - 1.020.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na jednoj od najljepših i najmirnijih pozicija otoka Cresa, u slikovitom mjestu Miholašćica, smještena je ova iznimna kuća ukupne površine 200 m², koja savršeno spaja mediteranski ugođaj, privatnost i neposrednu blizinu mora. Kuća se nalazi minutu šetnje od jedne od najljepših creskih....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-3 (od ukupno 3)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!