• GoHome Professional
kuće zagreb 300 m2 vrt Zadnjih 14 dana - GoHome
  • kuće zagreb 300 m2 vrt Zadnjih 14 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće zagreb 300 m2 vrt Zadnjih 14 dana

  • Za upit "kuće zagreb 300 m2 vrt zadnjih 14 dana" pronađeno 9 nekretnina - prosječna cijena 3.077 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 280 m2 (malo manji)
    • 320 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 170000 eura
    • do 210000 eura (prosječna cijena)
    • do 250000 eura
    • do 2100 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, ZAGREB, Podsljemenska zona, 620.000 €, 290,00 m2 cca 2140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaja, kuća, Gračani, 4 etaže, 7 soba, garaža, vrt, 290 m2 Sastoji se od suterena, prizemlja, 1.kata i 2.kata. SUTEREN - spremište 1 (19,22 m2), spremište 2 (17,95 m2) PRIZEMLJE - soba 1 (16,00 m2), soba 2 (16,50 m2), kuhinja i blagovaona (9,89 m2), kupaonica i WC (2,97 m2), hodnik....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Črnomerec, 300.000 €, 314,00 m2 cca 960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

Zagreb, Mikulići, predivna samostojeća kuća smještena u mirnoj ulici, okružena zelenilom i prirodom, idealna za obiteljski život ili investiciju. Nekretnina se ističe izuzetno povoljnom cijenom, kvalitetnom armirano-betonskom gradnjom te odličnim rasporedom prostorija raspoređenih....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Črnomerec, 300.000 €, 283,00 m2 cca 1060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.crozilla.com

*** ZA DIREKTNE INFORMACIJE 0989780294 *** U mirnoj i zelenilom okruženoj ulici zagrebačkih Mikulića smjestila se ova samostojeća kuća koja pruža idealan spoj kvalitetne gradnje, privatnosti i potencijala za stvaranje toplog obiteljskog doma ili izvrsne investicije. Okružena prirodom,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće zagreb 300 m2 vrt zadnjih 14 dana'
685.000 €
685.000 €
1.950.000 €
  Kuća, ZAGREB, Podsljemenska zona, 1.500.000 €, 300,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

AGENT: Vedran + 385 95 5425 623, sales@zagreb4u.com Ekskluzivna samostojeća obiteljska kuća (300m2) za prodaju na Šestinama, s velikim vrtom (1200m2) Sastoji se od 3 etaže: 1 ETAŽA - Podrum: kotlovnica/vešeraj, kupaonica s tušem i spremište. 2 ETAŽA - Prizemlje: ulazni hodnik, veliki....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Podsused, 1.100.000 €, 302,00 m2 cca 3640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

Borčec je jedna od najpoželjnijih rezidencijalnih lokacija u zapadnom dijelu Zagreba, poznata po miru, zelenilu i privatnosti koje pruža svojim stanovnicima. Smješten na blagim padinama okruženima prirodom, ovaj kvart nudi idealan balans između urbanog života i opuštene atmosfere....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Podsljemenska zona, 1.900.000 €, 309,00 m2 cca 6150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

Na mirnoj i privatnoj lokaciji u Šestinama, u Kulmerskoj ulici, nedaleko od centra grada, smještena je luksuzna moderna vila s predivnim pogledom na Sljeme i zelenilo. Ova impozantna kuća ima zatvorenu površinu od 309,49 četvornih metara i nalazi se na prostranom zemljištu površine....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Podsljemenska zona, 1.950.000 €, 310,00 m2 cca 6290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

ZAGREB, ŠESTINE - Luksuzna vila s bazenom i velikim zemljištem (top lokacija, investicijski potencijal) Šestine ? na atraktivnoj podsljemenskoj lokaciji prodaje se luksuzna moderna vila s bazenom, smještena na prostranom zemljištu s otvorenim pogledom na Sljeme i grad, koja predstavlja....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Medveščak, 799.000 €, 315,00 m2 cca 2540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Tuškanac-na prodaju je dvojna kuća površine 315 m2 smještena u prestižnom dijelu Gornjeg Grada ? Medveščak, u mirnom i sunčanom okruženju. Ova nekretnina ističe se prostranošću i funkcionalnim rasporedom koji uključuje pet spavaćih soba, odvojeni dnevni boravak, odvojenu kuhinju s....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 6)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Izdvojene nekretnine

Zagreb