• GoHome Professional
kuće zagreb 250 m2 do 210000 eura - GoHome
  • kuće zagreb 250 m2 do 210000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće zagreb 250 m2 do 210000 eura

  • Za upit "kuće zagreb 250 m2 do 210000 eura" pronađeno 16 nekretnina - prosječna cijena 666 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 240 m2 (malo manji)
    • 260 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 609 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, ZAGREB, Črnomerec, 145.000 €, 238,00 m2 cca 610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.indomio.hr

Zagreb - Črnomerec (Mikulići) , prodaje se kuća katnica stambene površine 238 m2 s pomoćnim objektom od 40 m2 na zemljištu od 593 m2. Kuća se sastoji od ukupno pet soba, kuhinje s blagovaonom i dnevnim boravkom, kupaonice i garaže. Nekretnina je priključena na struju i vodu, dok je....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Podsljemenska zona, 150.000 €, 252,00 m2 cca 600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

PRODAJA, KUĆA, PODSLJEME, ŠESTINSKI KRALJEVEC. Prodaje se građevinsko zemljište od 811 m2 sa postojećom kućom za adaptaciju ili rušenje, max BRP-a 400 m2. Pravila 2.1. Parcela se nalazi na uzvisini, na odličnoj lokaciji sa prekrasnim otvorenim pogledom na vizuru grada. Postojeća nedovršena....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Črnomerec, 210.000 €, 270,00 m2 cca 780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2024.,

www.njuskalo.hr

KUĆA, PRODAJA, ZAGREB, GORNJA KUSTOŠIJA, 270 m2 Prodaje se kuća neto stambene površine cca 240 m2 u Kotoripskoj ulici. Kuća je izgrađena 1965. godine. Nalazi se na parceli površine od 422 m2. Kuća se sastoji od: RAZIZEMLJE: garaža, radionica i dva spremišta. PRVI KAT: dnevni boravak,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće zagreb 250 m2 do 210000 eura'
140.000 €
140.000 €
185.000 €
  Kuća, ZAGREB, Gračani, 205.000 €, 235,00 m2 cca 870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se samostojeća kuća u roh-bau fazi ? Gračani Na izuzetno mirnoj i zelenilom okruženoj lokaciji u naselju Gračani, prodaje se kvalitetno građena samostojeća kuća u roh-bau izvedbi, ukupne stambene površine 235 m², raspoređene na tri etaže po 78 m². Idealna za višečlanu obitelj....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Črnomerec, 211.000 €, 258,00 m2 cca 820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.01.2025.,

www.njuskalo.hr

Kuća kao potencijal za poslovnu djelatnost. NEKRETNINA NIJE U FIZIČKOM POSJEDU VLASNIKA! OSNOVNE INFORMACIJE ? Predmetna nekretnina ? kuća koji se koristi kao poslovni dvorišni objekt na adresi: Zagreb, zapadni dio grada, Ilica 211 u neposrednoj blizini okretišta Črnomerec. ? Mikrolokacija:....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Maksimir, 186.000 €, 250,00 m2 cca 740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se zemljište s kućom za rušenje ili za nadogradnju te iste kuće. Na zemljištu se nalazi nedovršena kuća površine cca 150 m², razvedena na dvije etaže. Objekt se trenutno koristi kao spremište i zahtijeva adaptaciju, no nudi velik potencijal za uređenje prema vlastitim željama.....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Črnomerec, 176.000 €, 258,00 m2 cca 680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Tražim investitore za zajedničku gradnju i prodaju, ili prodajem u postojećoj fazi. Kuća s dva stana i garažom (prizemlje, kat i uvučeni kat), 258m2 BRP, na idealno kosom zemljištu od 880m2, uvučena od glavne ceste i ostalih kuća, nesmetan pogled na jug, zapad i sjever, u fazi skorog....

 
 
 
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

PRODAJA, KUĆA, PODSLJEME, ŠESTINSKI KRALJEVEC. Prodaje se građevinsko zemljište od 811 m² sa postojećom kućom za adaptaciju ili rušenje, max BRP-a 400 m². Pravila 2.1. Parcela se nalazi na uzvisini, na odličnoj lokaciji sa prekrasnim otvorenim pogledom na vizuru grada. Postojeća nedovršena....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Podsljemenska zona, 150.000 €, 250,00 m2 cca 600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se samostojeća kuća 250 m2 na građevinskom zemljištu od 810 m2 na odličnoj lokaciji na Šestinama, 10 minuta pješice od javnog prijevoza, trgovine, ljekarne, 15 minuta autom do centra grada. Širina parcele iznosi 14 - 14,5 metara. Kuća je za adaptaciju ili rušenje. Prema novom....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Medveščak, 220.000 €, 240,00 m2 cca 920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U Zagrebu, Borongaj, na prodaju je ova samostojeća kuća katnica od 240m2 sa okućnicom, dodatnim dvorišnim objektom i dva vanjska parkirna mjesta. Kuća se sastoji od prizemlja i prvog kata, prizemlje se sastoji od 3 sobe, kuhinje sa blagovaonicom i toaletom, dok se na prvom katu nalaze....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Dubrava, 140.000 €, 250,00 m2 cca 560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

ODLIČNA PONUDA ZA MLADE I VRIJEDNE LJUDE !!! Prodaje se kuća u rohbau izvedbi, tlocrtne površine 96 m2, prizemlje, kat i potkrovlje. Kuća se nalazi na parceli ukupne površine 1668 m2. Desno od kuće parcela je ravna pogodna za izgradnju bazena i druge sadržaje ( vrt, sjenica, dječije....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, 99.000 €, 250,00 m2 cca 400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Samostojeća roh bau kuća nedovršena na građevinskoj parceli od 1300m2, ima mogućnost izgradnje još jedne kuće, ima prilaz parceli sa dvije strane!! Moguća gradnja 3 etaže i potkrovlja po starom projektu! Postojeći priključci vode i struje i mogućnost priključka na kanalizaciju i plin!!....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Dubrava, 95.000 €, 250,00 m2 cca 380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Nedovršena samostojeća obiteljska kuća 10x11m na građevinskoj parceli od 1300m2 (opcija izgradnje još jedne kuće-prilaz parceli s dvije strane ) na granici s parkom prirode Medvednica. - 3 etaže i potkrovlje po starom projektu i građevinskoj dozvoli. Postojeći priključci na elektriku....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Stenjevec, 230.000 €, 240,00 m2 cca 960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se kuća u zagrebačkom naselju Vrapče, smještena na parceli površine 240 m² s pripadajućim dvorištem. Nekretnina je u suvlasništvu, no prodaje se u cijelosti (100% vlasništva), što omogućuje uredan prijenos vlasništva na kupca. Kuća se sastoji od prizemlja i kata koji se trenutno....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Dubrava, 60.000 €, 227,00 m2 cca 260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća u Donjoj Dubravi koja se sastoji od visokog prizemlja, podruma i tavanskog stana. Površina prizemlja je oko 100 m2, kao i površina podruma i tavanskog stana. Papiri uredni, vlasništvo uredno. Za više informacija i razgled nekretnine možete nazvati na broj mobitela....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-15 (od ukupno 14)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr